همه چیز در مورد شرایط تحصیل در ترکیه

شرایط تحصیل در ترکیه :ترکیه یکی از کشور های مناسب برای ادامه ی تحصیل برای ایرانیان است.دانشجویان ایرانی میتوانند برای اقامت دائم و‌ادامه دادن تحصیل خود به کشور ترکیه مهاجرت کنند.مهاجرت به ترکیه برای دانشجویان ایرانی سکوی پرتاب است.

شرایط مخارج تحصل در ترکیه

همچنین تحصیل در ترکیه هزینه های بسیار پایینی دارد و بستر مناسبی را فراهم کرده است .دانشجویان میتوانند پس از اخذ ویزای تحصیلی ترکیه و مهاجرت کردن به این کشور پس از یک ماه اقامت دائم خود را دریافت کند.شرایط برای ادامه تحصیل در ترکیه بسیار به صرفه و مناسب دانشجویان است. زیرا دانشجویان میتوانند با هزینه ی کمتر در دانشگاه های معتبر تحصیل نمایند.در کشور ترکیه ۱۶۶ دانشگاه دولتی و‌خصوصی به وجود آمده است.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی ترکیه

یکی از شرایطی که باید قبل از اخذ ویزای ترکیه دارا باشید دریافت پذیرش از دانشگاه ها و موسسات عالی این کشور است.زبان رسمی ترکیه، ترکیه استامبولی است و در تمامی مدارس و دانشگاه ها در کشور ترکیه به ای زبان تدریس میشوند اعم از اینکه کلیه مدارس و‌دانشگاه ها در ترکیه زیر نظر دولت است.شروع سال تحصیلی در ترکیه از اواسط سپتامبر یا اوایل اکتبر می باشد و تا ۹ ماه ادامه دارد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به ترکیه :

مهاجرت تحصیلی در مقطع کارشناسی در ترکیه به دلیل هزینه های پایینی که دارد نظر متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است.مقطع کارشناسی در ترکیه به مدت ۴ سال است.متقاضیان قبل از ورود به مقطع کارشناسی در آزمون ورودی شرکت داده می شوند و با گرفتن نمره ی قبولی میتوانند وارد دانشگاه های ترکه شوند.البته لازم به ذکر است که دانشگاه های خصوصی در ترکیه نیاز به آزمون ورودی ندارند.و بر اساس رزومه تحصیلی شان پذیرش میشوند.و‌ آزمون بیشتر برای ورود به دانشگاه های دولتی است.

مدارک ‌مورد نیاز جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه:

تکمیل و‌ارائه فرم پذیرش
ارائه مدرک هویتی
ارائه مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات
ارائه نمرات آزمون های GRE و GMAT
ارائه توصیه نامه
ارائه انگیزه نامه
ارائه مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس با نمره ۶ الی ۶.۵
ارائه رزومه تحصیلی

نتیجه

جهت تحصیل در ترکیه با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید وکیل ایرانی در ترکیه

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)