سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

مشاوره اقامت در دبی برای سال 2022

مشاوره اقامت در دبی مقاله ای است که در اینجا در مورد آن بحث می نماییم. در این مقاله آنچه در این خصوص است بیان می شود . همچنین شما می توانید جهت مشاوره تخصصی تر با شماره در قسمت نتیجه گیری تماس حاصل نمایید

مشاوره در خصوص مزایای اقامت در دبی

دبی مکانی جذاب برای مهاجران  است. صدها نفر از ساکنان ایران هر ساله در جستجوی فرصت های شغلی بهتر به دبی نقل مکان می کنند و تخمین زده می شود که 240000 مهاجر ایرانی  در حال حاضر در آنجا زندگی می کنند.

دبی هر ساله با بیش از 200000 مهاجر جدید، مهاجران را از سراسر جهان جذب می کند. در حالی که ممکن است برخی هزینه های اقامت  گران باشد، عرضه زیاد اقامتگاه های جذاب، حقوق های بالا و مالیات های کم، بسیاری از مردم را برای مهاجرت به دبی ترغیب می کند. در واقع، تنها 15 درصد از ساکنان شهر دبی اماراتی هستند – بقیه کارگران مهاجر و مهاجران هستند.

دلیل شما برای مهاجرت به دبی در سال 2022 هرچه که باشد، در اینجا چند مزایا و معایب وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

 مشاوره مزایای اقامت در  دبی

هوای خوب

آب و هوای دبی برای 8 ماه از سال عالی است. آسمان آبی بدون ابر با روزهای گرم طولانی و  آبهای گرم دریای زیبا برای لذت بردن شما فراهم است.

 فرصت های شغلی

بسیاری از شرکت های بزرگ بین المللی دفتری در دبی دارند که فرصت های شغلی زیادی را برای مهاجران فراهم می کند.

 بدون مالیات بر درآمد

هر درآمدی که در دبی به دست می آورید مشمول مالیات نمی شود.

تحصیلات خوب

استانداردهای آموزشی مدارس بین المللی در دبی بسیار بالاست. بسیاری از مدارس به سیستم آموزشی بریتانیا پایبند هستند، برنامه درسی ملی انگلستان در مدارس ابتدایی تدریس می شود و مدارک IGCSE و A-Level در سطوح بالاتر ارائه می شود.

زندگی اجتماعی پویا

زندگی اجتماعی در دبی متنوع و استثنایی است. بسیاری از مهاجران به یک باشگاه ساحلی خصوصی ملحق می شوند و بیشتر ساعات غیر کاری خود را با لذت بردن از تمام امکاناتی که ارائه می دهند می گذرانند، در حالی که برخی دیگر به  کلوپ های ورزشی موجود در امارت می پیوندند. همچنین طیف گسترده ای از کلوب ها، بارها و رستوران ها با انتخاب گسترده ای از غذاها مطابق با سلیقه شمابرای لذت بردن در عصر وجود دارد، .

 دسترسی

دبی در طول سال‌ها بسیار قابل دسترس شده است، زیرا فرودگاه بین‌المللی آن پروازهایی را به   و از اکثر مقاصد اصلی در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود

در حالی که عربی زبان رسمی دبی است، انگلیسی به طور گسترده در دبی صحبت می شود.

استاندارد بالای زندگی

استاندارد زندگی در دبی بسیار بالا است، میزان جرم و جنایت بسیار پایین است، و خرید خوب است (و در بیشتر موارد بدون مالیات).

هزینه حمل و نقل پایین

هزینه   ماشین در دبی به دلیل قیمت فوق العاده ارزان بنزین ارزان است. کرایه های تاکسی نیز ارزان است و دولت نیز سرمایه گذاری عمده ای برای بهبود حمل و نقل عمومی انجام می دهد.

تنوع ادیان

در حالی که اسلام دین رسمی در دبی است، امارات نسبت به سبک زندگی و اعتقادات دیگران بسیار مدارا می کند. یکی از معتدل ترین مکان ها از نظر اعمال حکم اسلام در زندگی روزمره همه است. مهاجران می توانند در دبی مشروبات الکلی بخرند و در ماه رمضان وقتی روز است بخورند و بنوشند.

 مشاوره معایب اقامت در دبی

برای کار به مجوز نیاز دارید

دبی می تواند به خصوص در بدو ورود یک سردرد بوروکراتیک برای مهاجران باشد، . برای انجام بسیاری از کارها در امارت به مجوز نیاز دارید، از جمله مجوز کار، گواهینامه رانندگی، و مجوز خرید مشروبات الکلی.

زندگی مشترک قبل از ازدواج

در حالی که دبی از  بیشتر مناطق جهان  قابل تحمل  تر است، یک مورد وجود دارد که ممکن است برای برخی مشکل ساز باشد – زندگی مشترک زوج های مجرد غیرقانونی است.

 اجاره می تواند گران باشد

اگر از منطقه ای از ایران به دبی نقل مکان می کنید، ممکن است متوجه شوید که اجاره بها گران است. متوسط ​​اجاره یک آپارتمان یک خوابه در دبی حدود 1200 پوند است  در حالی که متوسط ​​اجاره بها برای یک آپارتمان سه خوابه حدود 2200 پوند است.

ترافیک

ترافیک در دبی گاهی اوقات می تواند وحشتناک باشد.

گرمای شدید

هوا از ژوئن تا سپتامبر می تواند بسیار گرم باشد و بسیاری از مهاجران برای تعطیلات خود در این ماه ها برنامه ریزی می کنند و به سمت آب و هوای معتدل تر خارج دبی می روند.

نتیجه

در نهایت این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که آیا زندگی در دبی برای شما مناسب است یا خیر. برای شروع برنامه ریزی برای انتقال خود به دبی، با  شماره 02186128670 تماس بگیرید .

بیشتر بخوانید مهاجرت تحصیلی به دبی

برای مهاجرت به دبی چکار کنم

از طریق وکلای ما اقدام نمایید.

مزایا و معایب مهاجرت به دبی چیست

مقاله را کامل بخوانید تا دریابید

آیا مهاجرت به دبی خوب است

بله تا حدودی ولی گران است

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)