سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان-وکیل ویزای تحصیلی آلمان جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید

تحصیل در آلمان

هزینه تحصیل در آلمان-وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان-وکیل ویزای تحصیلی آلمان

تحصیل در بیشتر کشورهای آلمان و بیشتر دانشگاه های آلمان رایگان می باشد. در واقع بیشتر دانشگاه های اتریش فرانسه نروژ و آلمان دارای تحصیل رایگان میباشند نهایت هزینه که برای تحصیل در آلمان باید داده شود ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو درسال بیشتر      نمی باشد هزینه تحصیل در کالج های آلمان نیز بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ یورو می باشد.

مقاطع تحصیلی در آلمان

تحصیل در آلمان در سه مقطع بچلور (لیسانس )مستر (فوق لیسانس ) و phdدکتری  میباشد.

شرایط تحصیل در آلمان

کسی  که می‌خواهد در آلمان تحصیل کند باید در آزمون سراسری روزانه   نمره قبولی را کسب کرده و یک سال در کالج های آلمان که زبان آلمانی ترجمه می‌شود تحصیل نماید. افرادی که در این موارد  تحصیل می کنند باید مدرکb1 آلمانی را داشته باشد پس از آن فرد باید در آزمون شرکت کنند و بر اساس نمرات دیپلم پیش دانشگاهی و دوره کالج و انتخاب رشته می تواند وارد کار دانشگاه شود.

مقطع کارشناسی ارشد در آلمان

در مقطع کارشناسی ارشد نیز اکثر دانشگاهها نمره آیلتس 6.5  به بالا یا تافل ۹۰ را خواستار می باشند. همچنین باید مدرک زبان b۱ یا b۲ را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آلمانی زمان داشته باشید. نیز پروپوزال و انگیزه نامه نیز داشته باشید.

مقطع دکتری در آلمان

برای مقطع دکترا نیز دانشجو باید با اساتید مختلف در دانشگاه های مختلف در آلمان رابطه برقرار کنند تا این افراد او وی را معرفی نمایند.

بورسیه

بورسیه  در صورتی است که استاد قبول نماید و بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو می باشد.

نحوه دریافت ویزای تحصیلی

می‌توانید با پذیرش یک کالج ویزای تحصیلی از سفارت آلمان را درخواست نمایید. با ویزای توریستی و ویزاهای دیگر حق تحصیل در آلمان را ندارید بلکه باید به کشور خود برگردید و از ابتدا در خواست ویزای تحصیلی کنید  و مجدداً به آلمان برگردید. پروسه پذیرش تحصیلی در آلمان ۲ تا ۴ ماه خواهد بود و بین ۶ الی ۸ هفته نیز پروسه اخذ ویزا خواهد بود.

هزینه زندگی دانشجویی در آلمان

هزینه زندگی  دانشجویی در آلمان بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو برای زندگی دانشجویی متوسط و خوب هست. دانشجویان می توانند کار دانشجویی هم انجام دهند که بین ۸ تا ۱۲ یورو می گیرند.
وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان-وکیل ویزای تحصیلی آلمان
وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان-وکیل ویزای تحصیلی آلمان

زبان آلمانی

باید برای گرفتن زبان آلمانی در آزمون df یا dsh شرکت کنید.

اقامت بعد از تحصیل در آلمان

بعد از تحصیل در آلمان می توانید کار مورد نیاز خود را پیدا کنید. پس از فارغ التحصیلی به مدت یکسال می توانید   کار مرتبط و رسمی رشته خود را بیابید و قرارداد کاری داشته باشید اگر قرارداد کاری یک ساله با حقوق ۵۰ هزار یورو داشته باشید می توانید بلوکارت آلمان را دریافت کنیم و پس از پنج سال کار در آلمان با پرداخت بیمه اقامت دائمی بگیرید.وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان-وکیل ویزای تحصیلی آلمان    
وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)