مهاجرت تحصیلی به دبی

همه چیز در باره مهاجرت تحصیلی به دبی

مهاجرت تحصیلی به دبی :دبی موسسات آموزشی معتبر جهانی  با فرصت های شغلی عالی برای فارق التحصیلان دارد.. آیا می دانستید که تحصیل در دبی بسیار ارزان تر از جاهای دیگر است؟ این مقاله را بخوانید و در قسمت نتیجه گیری به مشاورین ما تماس بگیرید. در این مقاله نکات مهمی   در مورد درخواست ویزای دانشجویی در دبی به شما می گوییم.

چگونه برای مهاجرت تحصیلی به دبی پذیرش بگیرم

در دبی، پذیرش در دوره های کارشناسی در ماه های آوریل / مه انجام می شود.  همچنین در جولای مرداد؛ و در ماه دسامبر / ژانویه مجددا مجددا پذیرش دارند.پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی در ماه های ژوئیه / آگوست انجام می شود. و در ماه های دسامبر / ژانویه نیز در دوره های تحصیلات تکمیلی مجددا پذیرش دارند.در برخی از دانشگاه ها پذیرش در طول سال تحصیلی  انجام می شود. بنابراین، پذیرش در پاییز، بهار و تابستان در دانشگاههای دبی  انجام می شود.  در فصل پاییز اکثر پذیرش های بین المللی درخواست خود را می دهند.

بهترین دانشگاههای دبی برای مهاجرت تحصیلی به دبی کدامند

بهترین دانشگاه های دبی
آمریکایی در دبی
اس پی جین
مانیپال دبی
دانشگاه بریتانیا در دبی
دانشگاه کانادایی دبی (CUD)
مدرسه کسب و کار Strathclyde، دبی
دانشگاه دولتی مهندسی و اقتصاد سن پترزبورگ، شعبه دبی
مرداک دبی
مانیپال، دبی
مدرسه بازرگانی بین المللی هالت
دانشگاه آمیتی دبی
دانشگاه هریوت وات
مدرسه تجارت لندن
مدرسه کسب و کار کاس، دبی
دانشگاه میدلسکس
دانشگاه های محلی دبی

کالج پزشکی دخترانه دبی
دانشگاه الکترونیک حمدان بن محمد
موسسه فناوری مدیریت در دبی
مدرسه دولتی دبی
دانشکده دندانپزشکی دبی
مدارس عالی فناوری
کالج دانشگاه بیوتکنولوژی دبی (BUC)
زاید
دانشگاه دبی
دانشگاه الغریر
خلیفه
دبی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات متحده عربی
انواع ویزای تحصیلی در امارات چیست؟
نوع ویزای دانشجویی

انواع ویزا و هزینه های آن برای مهاجرت تحصیلی به دبی

ویزای دانشجویی دبی تحت حمایت خانواده یکی از انواع ویزاهای تحصیلی است.به  دانش آموزانی که در یک موسسه آموزشی در هر کشوری  حضور دارند اعطا می شود. دانش آموزان می توانند  درخواست ویزا حمایت والدین انجام دهند.

هزینه  ویزا:

بین 2300 – 2700 درهم

سپرده ویزا  که قابل استردادنیز هست :

بین 2500-3000 درهم (لازم به ذکر است مبلغ قابل استرداد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ها به دانشجو عودت داده می شود.)

بیمه درمانی نیز بین  1300-1500 درهم می باشد.

ویزای تحصیلی دبی با حمایت مربی

نوع دیگری از  ویزا   تحصیلی امارات است که مدت آن   تا پایان دوره تحصیل می باشد. با این کار، دانشگاه می تواند از دانشجویان تمام وقت حمایت مالی کند.

ویزای تحصیلی کوتاه مدت در دبی

نوع ویزا برای دانشجویانی است که مدت کوتاهی اقامت در امارات را مبادله می کنند. با اقامت 60 روزه اعطا می شود و در صورت لزوم قابل تمدید است.

مهاجرت تحصیلی به دبی
مهاجرت تحصیلی به دبی

 معیار واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای مهاجرت تحصیلی به دبی

دانشجویان باید   مقالات شخصی، برگه ریز نمرات  را در وب سایت دانشگاه مربوطه ارسال کنند.نمره آیلتس و حداقل نمره 65%-70% در استاندارد دوازدهم الزامی است.مدارک برای درخواست ویزای تحصیلی دبی  مورد نیاز است:

فتوکپی پاسپورت   4 عدد.
پس از ورود دانشجو به امارات، باید سه نسخه از گذرنامه را همراه با ویزای ورود ارائه کند.
گواهی پذیرش در موسسه عالی امارات
اثبات اثبات تمکن مالی به صورت حساب بانکی.
در صورتی که دانشجو قصد دارد در محل اقامتی که دانشگاه ارائه می نماید زندگی نکند قرارداد اجاره الزامی است.
فتوکپی یا کپی الکترونیکی رسید شهریه رشته انتخابی سال جاری.
کپی هزینه ویزا برای تحصیل در سال جاری دوره مورد نظر.
گواهی زیردیپلم برای دانشجویانی که مایل به درخواست برای فوق دیپلم هستند.
نتایج آزمایشات پزشکی انجام شده در یک مرکز پزشکی مجاز در امارات

مراحل درخواست ویزا برای مهاجرت تحصیلی به  دبی

8 مرحله برای دریافت ویزای دانشجویی دبی لازم است:

1: دبی را به عنوان مقصد خود برای تحصیلات عالی انتخاب کنید.

2:  موسسه  آموزشی خود را در دبی نهایی کنید.

3: شرایط ویزا و ورود را بررسی کنید.

4: برای دوره مورد نیاز خود درخواست دهید.

5: نامه I-20 و پیشنهاد خود را از دانشگاه امارات دریافت کنید.

6: تمام مدارک مورد نیاز را طبق چک لیست  فوق ضمیمه کنید

شرایط تحصیل در دبی امارات چگونه است

باید از قبل برای تحصیل در دبی اماده بود. سبک زندگی در دبی با سایر نقاط جهان متفاوت است. شهر دبی مدارک تحصیلی مختلفی را ارائه می دهد، سیستم آموزشی انگلیسی، هندی، آمریکایی و محلی عربی. یافتن یک سیستم آموزشی مناسب در امارات متحده عربی با گزینه های مختلف بسیار آسان می شود. در اینجا تعدادی از بهترین موسسات آموزشی در دبی، امارات متحده عربی آورده شده است.

مهمترین مدارس دبی برای مهاجرت تحصیلی

موارد زیر  “8 مدرسه برتر” هستند که   بهترین امکانات را در امارات و در سطح بین المللی ارائه می دهند.

مدرسه کینگ – مدرسه کینگ در دبی از سیستم آموزشی بریتانیا پیروی می کند و بستری را برای دانش آموزان فراهم می کند تا با بهترین رویکردهای آموزشی انگلستان، یاد بگیرند و برای  کلاس جهانی آماده شوند. این مدرسه در بهترینمحله دبی واقع شده است. مهاجران ساکن در منطقه جمیرا، البرشا و عربیان رنچس می توانند به راحتی به امکانات مدرسه برای کودکان دسترسی داشته باشند.

آکادمی بین المللی دبی – آکادمی بین المللی دبی یک سیستم آموزشی IB را ارائه می دهد که دانش آموزان را برای  کلاس جهانی آماده می کند. بسیاری از دانشجویان دبی در دانشگاه های بسیار شناخته شده مانند پرینستون پذیرفته می شوند. آموزش و برنامه درسی مدرسه بر ایجاد زندگی بهتر برای دانش آموزان متمرکز است.

مدرسه بین المللی Gems Wellington – مدرسه بین المللی GEMS Wellington در دبی، امارات متحده عربی یکی از برترین ارائه دهندگان سیستم آموزش بریتانیایی در امارات است. این مدرسه به دانش آموزان خود مدارک GCSE و IGCSE و  IB ارائه می دهد. این مدرسه در جوایز بین المللی دوک ادینبورگ جزو مدارس برتر شناخته شده است.

مدرسه رپتون – مدرسه رپتون دبی به عنوان یک مدرسه شبانه روزی و  روزانه فعالیت می کند. ارائه آموزش مختلط به زبان انگلیسی با مدرک بین المللی لیسانس از ویژگی های این مدرسه است. این مدرسه در سطح بین المللی بسیار شناخته شده است و بسیاری از دانش آموزان در آکسفورد و UCLA با دوره مدرک تحصیلی مدرسه پذیرفته می شوند.

مدرسه علمی بین المللی سوئیس دبی – SISD به عنوان یک مدرسه شبانه روزی و روزانه برای دانش آموزان بین المللی و محلی  فعالیت می کند. تمرکز این مدرسه بر کمک به دانش آموزان برای دستیابی به آینده ای موفق در یک محیط بین المللی است. این مدرسه با سیستم آموزشی دو زبانه و مدرک IB در سطح جهانی، در بین بهترین موسسات آموزشی در دبی رتبه بندی شده است.

آموزشگاه زبان انگلیسی جمیرا – مدرسه زبان انگلیسی جمیرا (JESS) یک مدرسه معتبر زبان  عرب در دبی است. این مدرسه یک برنامه آموزش زبان انگلیسی با مدارک بالاتر مانند GCSE و IGCSE ارائه می دهد.

مدرسه بین المللی Nord Anglia – NAS در دبی طیف وسیع تری از مدارک تحصیلی را به دنبال سیستم آموزشی انگلیسی و IB ارائه می دهد. این مدرسه زبان های مختلفی مانند آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ماندارین و عربی را به عنوان زبان دوم ارائه می دهد.

GEMS Dubai American Academy – GEMS Dubai American Academy یکی از تنها مدارسی است که مدرک آمریکایی را در منطقه دبی  اعطا می کند. این مدرسه در البرشا، یکی از زیباترین مناطق  دبی، امارات متحده عربی واقع شده است. این مدرسه  یکی از موسسات آموزشی خوب  است که  در بین بهترین ارائه دهندگان آموزش توسط سازمان دانش و توسعه انسانی دبی (KHDA) رتبه بندی شده است.

نکاتی که باید در مهاجرت تحصیلی به دبی توجه داشته باشید

محله ای که  انتخاب کنید که به شما امکان  دهد محیطی امن و راحت برای فرزندان خود فراهم کنید. پالم جمیرا، مرتع عربی، البرشا، مرکز شهر دبی، امارات هیل  مکانهایی  ایده آل برای زندگی و دسترسی به بهترین امکانات مدرسه می باشد.
در مورد دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک  به مدارس و موسسات آموزشی در شهر اطلاعات کسب کنید. حمل و نقل دبی برای دانش آموزان مهاجر و والدین  آنها مقرون به صرفه  است.
در رویدادهای آموزشی و سایر فعالیت ها در شهر دبی شرکت کنید.
دانشگاه های دبی، امارات در اینجا برخی از دانشگاه های شناخته شده در دبی ارائه می شوند که دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و زبان را ارائه می دهند.

ولونگونگ در دبی
هریوت وات
بیرمنگام
میدلسکس دبی
هوانوردی امارات
آمریکایی شارجه
پزشکی خلیج فارس
مدیریت هتلداری امارات

نتیجه

جهت مشاوره تحصیلی دبی با شماره 02186128670 تماس بگیرید

بیشتر بخوانید وکیل ایرانی در دبی

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)