وکیل طلاق توافقی در فردوسیه

وکیل طلاق توافقی در فردوسیه

وکیل طلاق توافقی در فردوسیه موضوع اصلی این مقاله می باشد. شما می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات کامل در این زمینه را بدست بیاورید . همچنین پس از کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با وکلای دفتر ما در شهریار فردوسیه تماس بگیرید و مشاوره حقوقی در این زمینه و وقت ملاقات حضوری داشته باشید.

تلفن تماس ما 02165508754 می باشد. در این مقاله صفر تا صد طلاق توافقی در فردوسبه شهریار را به شما توضیح می دهیم . امید است که موثر واقع شود.

چرا به وکیل طلاق توافقی در فردویسه احتیاج داریم

اصولا ما به دو علت به وکیل طلاق توافقی در فردوسیه شهریار احتیاج داریم.

 • مورد اول به دلیل سهولت در تایم رسیدگی های قضایی است. بدین صورت که زمانی که شما در فردوسیه شهریار مشکل طلاق توافقی پیدا میکنید حداقل زمانی که بتوانید کار خود را در دادگاه شهریار انجام دهید 1 سال است.
 • اوقات دادگاه شهریار بسیار طولانی می باشد . بنابر این شما برای یک موضوع ساده مثل طلاق توافقی باید یک سال در دادگاهها رفت و آمد کنید . اما چنانچه به ما وکالت بدهید در زیر یک ما برایتان انجام می دهیم.
 • مورد بعدی در خصوص جلسات مشاوره است . همتنطور که می دانید جلسات مشاوره در بحث طلاق توافقی الزامی می باشد. بنابر این  شما باید قبل از اقدام به طلاق توافقی در جلسات مشاوره دادگاه شرکت کنید. در نهایت  این است که همین موضوع سه الی 4 ماه از وقت شما را می گیرد.
 • وکیل طلاق توافقی در فردوسیه
  وکیل طلاق توافقی در فردوسیه

وکیل طلاق توافقی در فروسیه شهریار چه کاری انجام می دهد.

وکیل طلاق توافقی در فردوسیه شهریار اصولا اقدامات زیر را انجام می دهد:

 1. پس از اینکه شما با شماره 02165508754 تماس گرفتید با وکلای ما وصل می شوید. در اینصورت وکلای ما شما را به بهترین نحو راهنمایی می کنند و شما را هدایت به دفتر می نمایند.
 2. بعد از اینکه شما به دفتر مراجعه نمودید ، وکیل با شما انعقاد قرارداد می کند. در این حالت شما  می توانید با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید .
 3. سپس وکیل شما را هدایت به تغییر ادرس می نماید و بعد از آن وکالت نامه الکترونیکی از شما اخذ می شود.
 4. پس از اخذ وکالت نامه الکترونیکی از شما وکیل اقدام به تنظیم دادخواست می کند و بعد از اینکه دادخواست تنظیم گردید آن دادخواست ارجاع به دادگاه می شود.
 5. پس از ارجاع دادخواست به دادگاه جلسه رسیدگی تعیین می شود.
 6. پس از جلسه رسیدگی وکیل به شعیه مراجعه می نماید و کار انجام می شود و رای اخذ می شود و تحویل موکل می گردد.

لازم به ذکر است که کلیه پروسه های فوق توسط دفتر حقوقی ما در  شهریار که نزدیک فردوسیه است انجام می پذرید

بیشتر بخوانید:وکیل طلاق توافقی در شهریار

آیا برای انجام طلاق توافقی در فردوسیه شهریار وکیل اخذ نماییم یا خیر

این سوال را در بالا به طور کامل بیان کردیم اما در اینجا آن را تشریح می کنیم

اصولا زمانی که شما ساکن فردوسیه باشید ، دادگاه محل اقامت شما صالح به رسیدگی است و دادگاه محل اقامت زوجه ملاک است. در این نجا دادگاه شهریار صالح رسیدگی است.

رسیدگی ها در دادگاه شهریار به قدری طولانی است که مثلا حدود 6 ماه تا یک سال زمان می برد. البته زمان تقریبی یک سال صحیح تر می باشد. حال تصور نمایید شما یک سال در دادگاه در رفت و آمد باشید آنهم برای یک موضوع ساده مثل طلاق توافقی آیا این می ارزد؟

مسئله دیگر این است که زمانی که شما  می خواهید طلاق توافقی انجام دهید حتما باید به مشاوره بهزیستی مراجعه نمایید. در این مشاوره بهزیستی است که شما باید حداقل 10 جلسه به کار خود ادامه دهید تا گواهی مربوط به عدم امکان سازش دریافت نمایید. این هم حدود 3 ماه طول می کشد تا انجام شود.

کلیه این موضوعات را حساب کنید. خوب اگر به ما وکالت دهید نتیجه چه می شود..؟

پاسخ روشن است. وکالت به ما منجر به این نتیجه می شود که  مورد اول به 3 هفته تقلیل پیدا کند و مورد دوم نیز نیاز به انجام نباشد.

حال فکر کنید اگر له نتیجه مثبت رسیدید تلفن را بردارید و با شماره ما 02165508754 تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: وکیل برای طلاق در شهریار

توافقاتی که وکیل طلاق در فردوسیه شهریار برای شما منعقد می نماید

اصولا وکیل طلاق در فردوسیه شهریار توافقات به شرح زیر را برای شما منعقد می نماید:

 • در خصوص حقوق مالی زوجه: در خصوص حقوق مالی زوجه مثلا توافق می شود که زوجه کلیه مهریه خود را در قبال صیغه طلاق بذل نمود و وکیل زوج قبول بذل کرد.یا مثلا زوجه نسبت به نفقه و اجرت المثل ادعایی ندارد
 • در خصوص جهیزیه: برای مثال توافق می شود که جهیزیه به زوجه مسترد می شود یا مسترد خواهد شد. یا زوجه نسبت به جهیزیه هیچ گونه ادعایی ندارد.
 • در خصوص اسقاط حق تجدید نظر و وفرجام خواهی : برای مثال توافق می شود که طرفین حق تجدید نظر و وفرجام خواهی را از خود ساقط نمودند.
 • در خصوص حضانت فرزند برای مثال پیش بینی می شود حضانت فرزند با زوجه یا زوج است.
 • در خصوص نفقه فرزند برای مثال پیش بینی می شود نفقه فرزند از قرار ماهیان فلان مبلغ می باشد.
 • در خصوص ملاقات فرزند برای مثال پیش بینی می شود زوجه یا زوج در ماه یک روز معین را به مقالات فرزند تخصیص دهند.

لازم به ذکر است کلیه این امور توسط وکلای ما در دفتر شهریار انجام می پذیرد.

شماره وکیل طلاق در فردوسیه شهریار چند است

شماره وکیل ما در فردوسیه شهریار به شماره 02165508754 می باشد. همچنین شما می توانید در صورت عدم پاسخگویی این شماره با شماره 02186128670  تماس حاصل نمایید. در نهایت دفتر ما نیز بسیار نزدیک به شما می باشد و در شهریار است.

نتیجه گیری

در این مقاله موضوعات زیر را فهمیدیم

 • اینکه طلاق توافقی در فردوسیه شهریار با وکیل بهتر است.
 • اینکه برای تماس با وکیل در فردوسیه شهریار با شماره 02165508754 تماس حاصل نمایم.
 • اینکه برای وکالت دادن به وکیل باید عقد نامه و شماسنامه خود را به همراه بیاوریم و اینکه ادرس ما نیز در شهریار می باشد. بنابر این بهترین گزینه برای مجموعه شما تیم حقوقی ما می باشد که در این محل از شهر مستقر می باشد و بهترین نحو خدمات حقوقی مناسب با قیمت نازل را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)