سایت حقوقدان وکیل دادگستری
حقوقدان، راهگشای شما​
اگر مي خواهيد بهترين وكيل خانواده كار شما را در زمينه طلاق توافقي ،مهريه نفقه و ساير دعاوي انجام دهد، از خدمات آقای دكتر محمد اميرنجات استفاده كنيد
طلاق توافقی تنها در 10 روز
اگر خودتان بخواهید به دنبال این موضوع بروید ابتدا باید به سامانه تصمیم بهزیستی ثبت نام کنید. پس از ثبت به شما وقت مشاوره روانشناسی می دهند که باید به همراه همسر خود حدود 5 الی 10 جلسه نزد مشاوره روانشناس بروید . پس از طی جلسات روانشناسی به شما گواهی مبنی بر عدم ساز می دهند و انوقت شما دادخواست طلاق توافقی به دادگاه می دهید. طی همین پروسه است که می گوییم رفتن افراد 4 الی 5 ماه زمان می برد اما وکلای مجموعه ما کل این پروسه را 10 روزه انجام می دهند.​
فوری
وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

ما بهترين وکلای طلاق توافقی را در اختیار داریم

وكلاي ما هر دو دكتري حقوق و وكيل پايه يك مي باشند كه از اين جهت منحصر به فرد هستيم اين در حالي است كه بقيه موسسات عمدتا كار را به كاراموزان مي سپارند.
ما كمترين زمان را براي انجام كار شما صرف مي كنيم و بهترين قيمت ها را به شما پيشنهاد مي كنيم.
در تمام نقاط ايران خدمات طلاق توافقي را با همين سرعت انجام مي دهيم.
شما كارتان را به وكيل متخصص دكتري حقوق مي سپاريد.

رای طلاق توافقی چند ماه اعتبار دارد؟

مدت اعتبار دادنامه طلاق توافقی 3 ماده از تاریخ قطعیت رای می باشد . یعنی سه ماه از تاریخ قطعیت رای افراد باید به محضرخانه طلاق مراجعه نمایند و نسبت به ثبت طلاق اقدام نمایند. همچنین اگر طی این مدت زن یا شوهر یا وکیل ایشان رای قطعی را تسلیم دفتر خانه طلاق کند برای ثبت سه ماه به اعتبار آن افزوده می شود.

هزینه طلاق توافقی به چه میزان است؟

اگر بخواهید انجام طلاق توافقی توسط مجموعه ما به صورت فوری انجام شود هزینه ای متناسب با بودجه شما و به صورت توافقی از شما اخذ خواهد شد.

گروه وكلای حقوقدان

با مديريت دكتر محمد اميرنجات وكيل پايه يک دادگستری آماده ارائه خدمات حقوقی می باشد.

سعادت آباد : تهران –سعادت آباد ابتدای بلوار دریا، پلاک 30، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس:  02122125768 (10 خط )