وکیل طلاق توافقی در کهریزک

وکیل طلاق توافقی در کهریزک

وکیل طلاق توافقی در کهریزک موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت. شما می توانید پس از خواندن کامل این مقاله با شماره 02186128670 تماس بگیرید و خدمات خود در زمینه طلاق توافقی در این منطقه از شهر تهران را از ما بخواهید .

وکلای ما در این زمینه بسیار تخصصی می باشند و در کمترین زمان ممکن موضوع را برای شما انجام می دهند. حتی لازم نیست به دفتر وکیل بیایید و از راه دور این کار میسر است.

وکیل  طلاق توافقی در کهریزک چه مزیتی دارد

اگر شما ساکن کهریزک هستید باید بدانید که وکیل طلاق توافق در کهریزک در زمینه های زیر به کار شما می اید

  • شما می توانید از راه دور با ما تماس بگیرید و وکالت دهید. در حال حاضر وکالت ها به صورت الکترونیکی انجام می پذیرد و تماس از نقاط دو می تواند به راحتی کار انجام پذیرد.
  • ما می توانیم بدون اینکه نیاز به مراجعه به مشاوره بهزیستی باشد  کار شما را انجام دهیم. در واقع مشاوره بهزیستی برای طلاق توافقی لازم است و قبل از انجام طلاق باید حتما به مشاوره رفت
  • ما می توانیم در کمتر از دو هفته برای شما کارهایتان را انجام دهیم. در حال حاضر پرونده های طلاق توافقی بیش از 6 ماه در کهریزک به طول می انجامد و ما می توانیم این مدت را به کمتر از 2 هفته تقلیل دهیم.
  • وکیل طلاق توافقی در کهریزک
    وکیل طلاق توافقی در کهریزک

خدمات وکیل طلاق توافقی ما در کهریزک به چه نحو می باشد

خدماتی که ما به موکلین اراده می دهیم در سرتاسر تهران بی نظیر است. اول اینکه بسیاری از افرادی که در تهران و در شهر های اقماری تهران ساکن هستند برای امور مربوط به طلاق توافقی حتی از راه دور هم به ما وکالت می دهند.

در واقع ما از طریق وکالت الکترونیکی از راه دور از افراد وکالت اخذ می کنیم و این اخذ وکالت می تواند بسیار ابرای افراد موثر واقع شود چرا که نیاز به حضور نیست . همانطور هم که گفتیم از دیگر آپشن های ما برای شما انجام امور طلاق توافقی  در کمتر از یک ماه بدون مشاوره می باشد.

بنابر این شما کافیست با شماره ما 02186128670 تماس حاصل نمایید و درخواست های خود را از ما بنمایید.

بیشتر بخوانید: وکیل طلاق توافقی در ملارد

چه مدارکی برای وکیل طلاق توافقی در کهریزک ارسال نمایم

شما می توانید مدارک زیر را برای انجام طلاق توافقی از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید

  • اصل عقد نامه یا تصویر آن
  • اصل شناسنامه تمام صفحات زوج و زوجین
  • اصل کارت ملی یا تصویر آن

پس از این وکلای ما به صورت الکترونیکی  از شما وکالت می گیرند و نیاز به حضور هم نیست و هم اینکه بعد از دو هفته رای به شما تحویل داده می شود.بنابراین از ما بهتر وجود ندارد تماس بگیرید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)