سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

۱۰ نکته در مورد وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی در تهران

..آیا به وکیل طلاق توافقی در تهران احتیاج دارید؟آیا می خواهید پرونده شما در زمینه طلاق توافقی به سرعت انجام شود.بنابراین این مقاله را که در آن آخرین رویه های قضایی در سال ۱۴۰۱ در دادگاه های خانواده است و در زمینه سرعت بخشیدن و نتیجه بخش بودن پرونده های دعاوی طلاق توافقی است را با دقت بخوانید. از این زمینه بهره مند گردید.همچنین شما می‌توانید جهت اخذ وکیل در این زمینه شماره های 09396176322 یا 09904203043تماس گرفته و مشاوره حقوقی داشته باشید.

وضعیت وکیل طلاق توافقی در تهران این است که اگر در هر نقطه از تهران از جمله در شمال تهران جنوب یا شرق یا غرب باشید و بخواهید با استفاده از وکیل طلاق توافقی سریعتر دعاوی تان نتیجه برسد. فقط کافی است با یک تماس کوچک با ما از روند انجام پرونده طلاق توافقی در تهران حق الوکاله پرونده وضعیت نفقه مهریه و سایر حقوق مالی زوجه در این دعوا و همچنین وضعیت حضانت فرزند در این دعوا اطلاع از آخرین قوانین سال ۱۴۰۱ اتمام پروسه های مربوط به انجام توافقی اطلاعات کامل اخذ نمایید.

فهرست مطالب

میزان مراجعه به وکیل طلاق توافقی در تهران چقدر است؟

جالب است بدانید از سال ۱۳۹۵ و ۹۶ مشکلات خانوادگی افزایش پیدا کرده و می توان امور طلاق های توافقی مراجعه به آنها نیز افزایش پیدا کرده.به طوری که در سال ۱۳۹۵ تقریباً ۱۶۵ هزار پرونده طلاق افقی ۷۲ هزار پرونده طلاق به درخواست زوجه ۹۰۰۰۰ پرونده تمکین در دادگستری مطرح شد . در سال ۹۶ نیز این رقم افزایش پیدا کرد و حدود ۱۰ درصد به آمارهای ذکر شده اضافه گردید.بنابراین به راحتی میتوانید بفهمید که وکیل طلاق توافقی در تهران به چه میزان مراجعه دارد.

طلاق توافقی از دیدگاه یک وکیل طلاق توافقی چه معنایی دارد؟

یکی از روش های جدایی زن و مرد از همدیگر توافق نسبت به روند جدایی است. حال اگر آنها بخواهم این روند با سرعت بیشتر و سختی کم انجام گیرد. از وکیل طلاق توافقی استفاده می کند.در واقع زن و مرد با مراجعه به دفتر وکیل تنظیم صورتجلسه در زمینه مسائل و حقوق مالی زوجه و شرایط و حضانت فرزند توافق می کند. پس از آن به وکیل وکالت میدهند و با طرح دادخواست طلاق توافقی آیا طلاق یک طرفه دادگاه تمام این ها را در رای می آورد.حکم طلاق بائن صادر می نماید که این حکم را حکم طلاق گویند.

جدیدترین رویه طلاق توافقی در سال ۱۴۰۱ از دیدگاه وکیل طلاق توافقی در تهران

جدیدترین رویه طلاق در امسال نیز همانند سال های پیش می باشد.اولاً در سال جدید مجتمع های قضایی خانواده در تهران مثل مجتمع قضایی خانواده ۲ پرونده را به شورای حل اختلاف می فرستد. پس از ارسال به دادگاه دادگاه به صدور حکم طلاق توافقی چه نوعی طلاق خلع و مبارات است انجام می دهد.

حال اگر بخواهید بدانید طلاق خلع چیست؟ منشاء این طلاق کراهت زن از شوهر است که همانطور که در بالا گفتیم زن حقوق مالی خود را میبخشد و مردی را طلاق میدهد.

منشاء طلاق مبارات این است که دو طرف از هم بدشان بیاید و به اصطلاح کراهت داشته باشند . باز هم خانوم حقوق مالی خود را به زوج می بخشند که این حقوق مالی ممکن است کمتر یا بیشتر از مهریه باشد.

اما در زمینه انجام طلاق در این زمینه رویه چندان با سال‌های پیش تفاوتی نکرده. فقط پروسه انجام آن بیشتر شده است.  در این زمینه شما می توانید با اخذ وکیل طلاق توافقی در تهران پروسه طولانی سرعت ببخشید. لازم به ذکر است در قانون جدید طلاق توافقی در تهران که مرتبط با سال ۱۴۰۱ می باشد از قانون حمایت خانواده سال ۱۳۹۱ و تغییرات آن در سال ۱۳۹۷ در رابطه با حقوق مالی زوجه و مراحل توافق طلاق توافقی در تهران استفاده می شود.

هنگام مراجعه به دفتر وکیل طلاق توافقی در تهران چه مدارکی را باید برای انجام بیاورم؟

زمانی که شما به دفتر وکیل طلاق توافقی در تهران مراجعه می کنید یا می‌خواهید ایشان وکالت در زمینه انجام طلاق توافقی گواهی عدم سازش را برای شما انجام دهند آیا می خواهید علاوه بر انجام آن صیغه طلاق را نیز انجام دهند.بنابراین شما باید به همراه کارت ملی و شناسنامه اصل عقدنامه در صورتی که اقدام ندارید دفترخانه مراجعه می‌کنید رونوشت عقدنامه خود را می گیرید و به دفتر ما مراجعه کرده و پس از این موضوع توسط وکیل یک توافقنامه در زمینه طلاق توافقی زوج و زوجه نوشته می شود .

سپس وکالتنامه الکترونیک از طرفین گرفته می شود و سپس وکیل دادخواست می دهد. پس از تعیین وقت در دادگاه زوجه جهت اخذ گواهی عدم بارداری در جلسه دادرسی حضور پیدا می کنند. اگر گواهی بارداری نیاز نباشد یا زوجه باکره باشد به پزشکی قانونی در این زمینه مراجعه میشود.
اگر از وکیل طلاق توافقی در تهران استفاده نمایید دیگر لازم نیست به مشاوره اجباری طلاق قبل از دادخواست طلاق مراجعه نمایید.
همانطور که میدانید طبق ماده ۲۵ قانون حمایت خانواده زوجین قبل از طرح دادخواست طلاق توافقی باید حتماً به مشاوره مراجعه نمایند. این مشاوره توسط بهزیستی انجام می شود.

پروسه انجام طلاق توافقی توسط وکیل طلاق توافقی در تهران چگونه است

پروسه آن بدین شرح است که در هر زمینه دادگاه طبق قانون مکلف گردیده موضوع را به مراکز مشاوره بهزیستی در ابتدای امر ارجاع دهد. همانطور که میدانید برای انجام طلاق توافقی قبلاً باید در سامانه تصمیم که مربوط به نوبت دهی جلسات مشاوره طلاق توافقی است. ثبت نام نموده پس از حضور در مراکز تعیین شده مشاوره با زوجین انجام میشود رود.

پس از هر جلسه مشاوره تاریخ جلسه مشاوره دیگر به آنها گفته می شود. پس از اینکه بین ۵ تا ۱۰ جلسه زوجین به مشاوره بروند روانشناس فعال نتواند بین آنها سازش برقرار کند آنها موثر بر انجام طلاق باشند.

مرکز مشاوره زوجین یک گواهی می دهد مبنی بر اینکه آنها به انجام طلاق هستند. پس از اینکه این گواهی از مرکز مشاوره اخذ شد. آنگاه است که در دفتر خدمات الکترونیک درخواست طلاق انجام می شود.پس از ابلاغیه حضور در دادگاه طلاق انجام می شود.حال اگر به وکیل طلاق توافقی در تهران وکالت دهید اولا نیاز نیست که مشاوره بروید و ثانیاً به هیچ وجه نیاز نیست که به دادگاه نیز بروید. اگر بخواهید اجرای طلاق نیز توسط وکلای ما انجام شود برای شما انجام می دهند.

وکیل طلاق توافقی در تهران چگونه برای انجام طلاق توافقی به مرکز مشاوره و غربالگری مراجعه می نمایند؟

پس از اخذ وکالت از زوجین وکیل نیز در سامانه نوبت دهی که معروف به تصمیم ثبت نام میکند. یک کد رهگیری برای وکیل ارسال می شود. پس از آن با مراجعه به مرکز  غربالگری مخصوص به این موضوع با وکالت از زوجین مشاوره توسط روانشناس مربوطه انجام می شود .که جلسات مشاوره حدود ۵۵ هزار تومان هزینه دارد . همانطور که گفته شد حدود ۳ ماه زمان می برد بین ۵ تا ۱۰ جلسه بسته به روانشناس و مرکز مشاوره انتخابی مشاوره انجام شود.اخذ وکیل طلاق توافقی در تهران باعث می شود این مشاوره ها به کل حذف شود و سرعت کار توسط وکیل بالا رود.

آیا می توان همزمان وکیل طلاق توافقی در تهران مهریه و انجام طلاق را درخواست نمود؟

در این زمینه باید گفت این امکان دارد اگر خانوم باکره باشه با مراجعه به وکیل طلاق توافقی اول از شما درخواست کند مهریه مطالبه شود اما اگر پروسه به طلاق بیانجامد همان نصف مهریه را نیز باید ببخشد از شوهر راضی کند تا وی را طلاق دهد.اما اگر در توافق نامه دفتر وکیل توافق شد مبلغی به عنوان مهریه به زوجه پرداخت شود و این مبلغ حکم دادگاه می شود می توانند از طریق اجرای احکام مهریه خود را وصول نماید و بنابراین زوجه باید دقت داشته باشد که خسارت می‌گیرد در دفتر وکیل طلاق توافقی در تهران با فکر باز انجام دهد.

چرا که بعد از صدور حکم طلاق نظر به اینکه طلاق باین محسوب می شود.پشیمانی سودی ندارد و نمی تواند دوباره مهریه اش را مطالبه کند.البته این موضوع قبل از اجرای صیغه طلاق است و زن می تواند قبل از اجرای صیغه طلاق از طلاق توافقی منصرف شود.
عاقل تر عاقلانه ترین راه این است که زن مهریه خود را ببخشد و طلاق توافقی انجام شود همچنین لازم است بدانید نظر به اینکه طلاق توافقی طلاق بائن محسوب میشود و غیر قابل رجوع است و همچنین طلاق زن یائسه نیز محسوب می شود و غیر قابل رجوع است مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توافقی در زمینه مهریه بسیار ارزشمند می باشد.

عملکرد وکیل طلاق توافقی در تهران در زمینه مطالبه نفقه و اجرت المثل در سال ۱۴۰۱ چیست؟

اگر با یک وکیل طلاق توافقی در تهران می خواهید مشاوره حقوقی داشته باشید و از وی بپرسید نفقه چیست ایشان به شما می گوید نفقه همان خانه لباس غذا وسایل منزل هزینه های بهداشتی و درمانی مستخدم  است.در صورتی که زن مستخدم داشته می باشد که مرد ماهیانه باید به زن  نفقه بپردازد یا برای ایشان تهیه نماید. مقدارش با جلب نظر کارشناس می باشد. هر فردی در پرداخت نفقه متفاوت است که این موضوع نیز در صورتجلسه طلاق توافقی ذکر می گردند .

برای مثال در این صورتجلسه ذکر می شود. زوج ماهیانه مثلاً ۸۰۰ هزار تومان به عنوان نفقه بعد از طلاق توافقی صدور گواهی عدم سازش به زوجه پرداخت نماید.در زمینه اجرت المثل نیست در سال ۱۳۰۴ ۱۰۱ رویه قضایی مثل گذشته است. اگر بخواهید بپرسید اجرت المثل چیست کارهایی که زن در خانه انجام می دهد.

نکته مهم این است که نباید قصد عدم تولد داشته باشد.اگر ثابت کند که قصد تبرع ندارد می تواند اجرت المثل را بگیرد . بار اثبات بر عهده ایشان است. مبنای قانونی آن ماده ۳۳۶ قانون مدنی می باشد که این موضوع نیز در صورتجلسه طلاق توافقی توسط وکیل ذکر می شود. موضوع حل و فصل می گردد.

عملکرد وکیل طلاق توافقی در زمینه حضانت فرزندان چیست؟

یکی از مسائل مبتلا به در زمینه علاقه توافقی بحث این است که حضانت فرزند با کیست؟چرا که زن و شوهر از این زمینه ها گاهی کمی اختلاف دارند. لازم است بدانید حضانت یعنی نگهداری فیزیکی کودک و طبق قانون مدنی ماده ۱۱۷۳ حضانت هم شامل نگهداری جسمی می شود. هم شامل نگهداری و روحی و زوج و زوجه پس از مراجعه به دفتر وکیل در صورتجلسه طلاق توافقی در زمینه بحث حضانت فرزندان نیز توافق می کنند.

ممکن است حضانت دائم به مادر یا پدر با توافق می شود.اگر در رای طلاق توافقی برای مثال ذکر شود حضانت پیش بینی قانونی است. باید بدانید پیش بینی قانون این است که حضانت تا هفت سالگی کودک با مادر است. پس از آن با پدر.مگر اینکه طبق تبصره های ماده ۱۱۶۹ قانون مدنی پس از ۷ سالگی یا قبل از آن در زمینه ۱۰۰۰ بین زن و شوهر اختلاف حاصل شود. در این صورت دادگاه موضوع حضانت را مطرح می نمایند.تمام این ها توسط وکیل در صورتجلسه طلاق توافقی باید می شود. بارها مشاهده شده که زن در قبال بخشش مهریه می‌خواهد حضانت دائم فرزند را بگیرد. اگر در این زمینه توافق کنند بعداً نمی توانند زیر آن بزنند.

از اینجا اهمیت اخذ وکیل طلاق توافقی در تهران مشخص می شود.لازم به ذکر است که در رای طلاق توافقی علاوه بر حضانت و ملاقات فرزند نیز پیش بینی می شود. شوهر یا زن میتوانند در موعد مقرر طبق ماده ۴۱ قانون حمایت خانواده بچه را ملاقات کنند. این ملاقات می تواند با تعیین شخص ناظر طبق مصلحت طفل پیش بینی شود. بنابراین اخذ مشاوره حقوقی طلاق توافقی در تهران توسط وکیل طلاق توافقی بسیار پر اهمیت می باشد تا شما در این زمینه زایل نشود.

وکیل طلاق توافقی در تهران چگونه ملاقات فرزند را در رای طلاق می آورد؟

همانطور که گفته شد اگر حضانت طفل یکی از زوجه نباشد این موضوع حق ملاقات او را ضایع نمی کند.وکیل طلاق توافقی در تهران در جلسه دادگاه زمان و مکان ملاقات و جزئیات مربوط به آن را طبق ماده ۱۱۷۴ قانون مدنی به دادگاه می گویند و لازم است بدانید که اگر هر یک از زوجین که حضانت با اوست از انجام این کار خودداری کنند .این موضوع جرم محسوب میشود و حسب مورد فرد به جزای نقدی یا حبس محکوم شود.

اقدام وکیل طلاق توافقی در تهران در زمینه نفقه فرزندان چگونه است است؟

همانطور که میدانید نفقه با پدر است. یا جد پدری در صورت نبودن پدر یا عدم قدرت ایشان به نفقه که در این شرایط مادر نیز عهده دار نفر می باشد.اگر مادر نیز نتواند نفقه را بدهد جد مادر یا جد پدری باید نفقه فرزند را بدهد. در این زمینه نیز در صورتجلسه طلاق توافقی موضوع نفقه با توافق زن و شوهر توسط وکیل درج می شود. این در حکم دادگاه می آید.

البته همان طور که گفته شد خانه لباس غذا به وسایل خانواده به قدر نیاز زن یا فرزند شامل نفقه می شود .ملاک عرفی است هزینه درمان و تحصیل نیز شامل آن می شود. از با توجه به تخصصی بودن این موضوعات و حساس بودن آن حتماً مشاوره حقوقی از وکیل دادگستری فعال در این زمینه بسیار پر اهمیت می باشد.

وکیل طلاق توافقی در تهران در زمینه جهیزیه چه کارهایی انجام میدهد؟

اگر زن به منزل شوهر جهیزیه آورده باشد ابتدا از زن پرسیده می شود که آیا نسبت به جهیزیه حقی دارد جهیزیه در تصرف نشان هست یا خیر و توافق ایشان در این زمینه چیست؟اگر زن در زمینه جهیزیه لیست سیاه تهیه کرده باشد که به امضای چند نفر از خانواده های داماد و عروس رسیده باشد یا فاکتور های را به همراه داشته باشد این موضوع برای اثبات مالکیت جهیزیه کافی است که در هر حال در صورتجلسه طلاق توافقی و گواهی عدم سازش دادگاه و فرم مشاوره دادگاه توسط وکیل در تهران تعیین می شود که جهیزیه در ید زوجه است یا خیر و نسبت به آن توافقات ای صورت خواهد پذیرفت.

توافقنامه طلاق توافقی که در دفتر وکیل طلاق توافقی در تهران تنظیم میشود تا چه حدی ارزش دارد؟

همانطور که گفته شد طرفین به دفتر وکیل مراجعه می نمایند.در زمینه حقوق مالی و تکالیف طرفین نفقه و حضانت فرزندان و به جهیزیه توافق نامه توسط وکیل طلاق توافقی انجام می شود. به امضای طرفین میرسد. دادگاه نیز طبق این توافقنامه را صادر میکند .حال اگر وکیل متخصص در زمینه طلاق توافقی در تهران کنید. این توافقنامه را طوری می نویسد هر یک از طرفین از آن عدول نمودند. طرف دیگر نتواند بر خلاف آن کاری انجام دهد.

وکیل طلاق توافقی در تهران برای انجام طلاق به کدام دادگاه می رود؟

اصولاً وکلای طلاق توافقی در تهران آدرس زوجه را به دلخواه عوض میکنند چرا که طبق ماده ۱۴ قانون حمایت خانواده دادگاه صالح به انجام طلاق توافقی دادگاه محل اقامت می باشد.

آیا ایرانیان خارج از کشور نیز برای انجام طلاق توافقی میتوانند وکیل طلاق توافقی در تهران وکالت دهند؟

در پاسخ باید گفت اگر یکی از زوجین در خارج از کشور باشند. می توانند از طریق سامانه میخک یا از طریق سامانه ثنا وکیل در تهران وکالت  الکترونیکی دهند.طبق ماده ۳۴ قانون آیین دادرسی مدنی در این وکالت نامه باید پس از مراجعه به سامانه میخک مفاد وکالت درج شود . حتماً لازم است در وکالتنامه وکیل حق طلاق زوجه و قبول بذل مهریه وسایل حقوق مالی و اسقاط حق تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی قید شود.

وکیل طلاق توافقی در تهران بتواند از آن استفاده کند.پروسه طلاق را پیش ببرد همچنین همانطور که گفته شد. اگر کارت ملی فردی که در خارج از کارت ملی هوشمند باشد. می توانند از طریق وکالت الکترونیکی در قسمت احراز هویت سایت عدل ایران ثبت نام کنند. به راحتی با درج شماره ای در ایران به وکیل در ایران وکالت دهند ایشان در تهران و در آدرس ثنا مربوط به زوجه کار طلاق توافقی را انجام دهد.

وکالت نامه اعطایی از خارج از کشور جهت انجام طلاق توافقی در تهران توسط وکیل دارای چه موادی است؟

همانطور که گفته شد متن پیش بینی شده سامانه میخک وجود دارد . حتما در وکالت نامه باید اسقاط حق تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی ، مراجعه به دفترخانه جهت اجرای صیغه طلاق توسط وکیل و بذل مهریه وسایل حقوق مالی از جمله اجرت المثل و نفقه و اختیار آن در وکالتنامه وکیل باید قید شود.قبل از تنظیم وکالت نامه حتما بهتر است مشاوره حقوقی طلاق توافقی با وکیل ما در این زمینه داشته باشید.

همچنین سایر حقوق غیر مالی و تعیین تکلیف آن از جمله حضانت فرزندان صغیر نفقه و ملاقات فرزندان باید در وکالتنامه قید شود و اگر می خواهید وکیل نیز در دفترخانه جهت اجرای صیغه طلاق برود این موضوع باید در وکالتنامه قید گردد.

سوالاتی که عمدتاً از وکیل طلاق توافقی در تهران پرسیده می شود چیست؟

در این بخش مجدداً سوالاتی که از وکیل طلاق توافقی در تهران پرسیده می شود را به اختصار بیان می نماییم. البته شرح آن در بالا نیز قبلاً گفته شد.

طلاق توافقی چیست؟

توافق زن و مرد در زمینه طلاق به صورت توافقی بر سر میزان مهریه نفقه حضانت فرزند و استرداد جهیزیه به طلاق توافقی تبدیل می شود.

آیا حتما برای طلاق طلاق توافقی باید وکیل گرفت؟

هیچ اجباری برای وکیل گرفتن در طلاق توافقی وجود ندارد. ولی اگر خود فرد بخواهد به دنبال این کار برود حدود شش ماه در دادگاه باید بماند.

اصولاً چند وکیل برای طلاق توافقی باید گرفت؟

حسب مورد اینکه زن و شوهر در تهران باشند. آیا در خارج از کشور باشد میتوان یک یا دو وکیل طلاق توافقی در این زمینه اخذ کرد.

در صورتجلسه طلاق توافقی چه نکاتی ذکر می شود؟

همانطور که گفته شد حقوق مالی زوجه و سایر توافقات و نفقه و حضانت فرزند ملاقات فرزند، میزان آن در صورت جلسه طلاق توافقی ذکر میشود. به امضای طرفین می رسد.

آیا می شود از زن و شوهر در دفتر وجه حضور نداشته باشند؟

پاسخ مثبت است.شما می توانید برای ما ارسال کنید .وکالت نیز از طریق سامانه خدمات الکترونیک قضایی به ما بدهید.نیاز به حضور در دفتر وکیل نیست.

من حق طلاق دارم آیا باید حتما وکیل بگیرم؟

پاسخ مثبت است.اگر شما هم حق طلاق داشته باشید حتماً باید وکیل بگیرید چرا که این وکیل است که از طرف زوج شما را طلاق میدهد.

آیا از خارج از کشور می توان به وکیل طلاق توافقی تهران وکالت داد؟

پاسخ مثبت است.شما از هر نقطه از دنیا می توانید به وکیل طلاق توافقی در تهران از طریق سامانه ثنا سامانه میخک وکالت دهید.
من حق طلاق دارم آیا نیاز از زوج در دادگاه حضور داشته باشد پاسخ منفی است. پس از اعطای حق طلاق نیاز نیست به هیچ وجه در دادگاه حضور داشته باشد. وکیل طلاق توافقی در تهران به جای زوج زن را طلاق میدهد.

اگر زوج و زوجه در شهرستان زندگی می کنند آیا می توانند از طریق وکیل طلاق توافقی در تهران طلاق بگیرند؟

پاسخ مثبت است اگر زوج و زوجه در شهرستان زندگی می کنند، می توانند از طریق وکالت الکترونیکی وکیل طلاق فوری در تهران به حالت دهند.

برای انجام مشاوره حقوقی طلاق توافقی چه باید بکنم؟

باید با شماره های09904203043 یا 09396176322 در این زمینه مشاوره کنید. اطلاعات لازم در زمینه وکیل طلاق توافقی و مراحل انجام طلاق توافقی را از ما اخذ کنید.

ویژگی مجموعه حقوقدان برای انجام طلاق توافقی در تهران چیست؟

علاوه بر این که سابقه ما در این زمینه زیاد است سالانه تعداد زیادی پرونده طلاق توافقی به ما مراجعه می کنند. از وکلای متخصص و به نام در این زمینه نیز استفاده می نماییم.

آیا در دوران عقد می توان طلاق توافقی انجام داد بله در دوران عقد می توان طلاق توافقی انجام داد؟

اگر زن دوشیزه باشد با مراجعه به پزشکی قانونی می تواند اسم شوهر را نیز از شناسنامه خود حذف نمایند.

طلاق با داشتن حق طلاق چقدر زمان می برد؟

شما با داشتن حق طلاق وکالت وکیل طلاق توافقی در تهران تا یک ماه طلاق خود را دریافت نمایید.

آیا حکم طلاق ایران برای خارج از کشور نیز موثر است؟

پاسخ مثبت است.طبق قانون احوال شخصیه ایرانیان خارج از کشور تابع دولت متبوع آنها خواهد بود. بنابراین ایرانیان خارج از کشور نیز می‌توانند در این زمینه به وکیل وکالت دهند و حکم خود را در خارج از کشور نیز اجرا کنند.

چگونه حکم طلاق توافقی قطعی می شود؟

پس از صدور حکم طلاق توافقی در هنگام مراجعه به دادگاه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی فرجام خواهی حکم را قطعی کرده
و گواهی قطعیت دریافت می کنند و دفترخانه می روند.

آیا حضور زوجین در دفترخانه جهت ثبت طلاق الزامی است؟

بله.حضور زوجین در دفترخانه جهت ثبت طلاق الزامی است مگر اینکه ثبت طلاق نیز به وکیل طلاق توافقی در تهران وکالت داده شود.

تصنیف اموال در طلاق توافقی چیست؟

بهتر از تصنیف اموال در طلاق توافقی مواد مربوط به زمانی است که طلاق از ناحیه زوج باشد و به علت مشکلات زوجه نباشد. مرد مالی داشته باشد.زن آن را به دادگاه اعلام کند که در این صورت نصف اموال به زن تعلق می گیرد.

آیا مجموعه حقوقدان وکیل خانم در تهران برای انجام طلاق توافقی نیز دارد؟

پاسخ مثبت است.مجموعه قوانین هم از وکلای خانم و هم از وکلای آقا در زمینه طلاق توافقی بهره مند می گردد.

از چه نقاطی در ایران می توانم وکالت طلاق توافقی بدهم؟

همانطور که گفتیم در صورتی که در هر نقطه و شهرستان باشید. می توانید وکیل طلاق توافقی در تهران از طریق سامانه ثنا وکالت دهید. ما کار طلاق توافقی شما را در تهران انجام میدهیم.حکم طلاق برای شما به شهرستان جهت اجرای صیغه طلاق ارسال می نماییم.

نتیجه گیری

جهت انجام طلاق توافقی در تهران می‌توانید با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره و انجام وکالت را به ایشان بسپارید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)