گروه وکلا

گروه وکلا

گروه وکلای حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیرنجات آمادگی قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری و خانوادگی و تامین اجتماعی را دارد.

شما می توانید با شماره 02186129208 تماس حاصل نموده و با آقای دکتر محمد امیرنجات مشاوره حقوقی داشته باشید.

گروه وکلا

 

اطلاعات خود را بدانید خود را به روز و در مورد حوزه قانونی خود نگه دارید. از تحولات جدید آگاه باشید ، زیرا قوانین و قوانین اغلب تغییر می کنند و پرونده های جدید هر روز تصمیم گیری می شود. ایالت ها هر روز قوانین جدیدی را تحت تأثیر قرار می دهند که بر حوزه عمل شما تأثیر بگذارد. قوانین فدرال نیز به طور مرتب تغییر می کنند.
تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 2
2
در صورت لزوم تحقیق کنید. اگر یک پرونده غیر معمول دارید که شامل مواردی است که قبلاً به آنها پرداخته نشده اید ، وقت خود را برای انجام تحقیقات حقوقی و یافتن پاسخ ها اختصاص دهید. فرض نکنید که شما همه چیز را می دانید ، حتی اگر چندین سال در همان زمینه قانون تمرین کرده باشید. مسائل و پرونده های جدید هر روز به وجود می آیند ، و شما باید تحقیقات را انجام دهید تا راه حل پرونده خود را پیدا کنید.
طی 20 سال گذشته روشهای تحقیق حقوقی به طرز چشمگیری تغییر کرده است. اطمینان حاصل کنید که با جدیدترین روشهای تحقیق الکترونیکی آشنا هستید. اگر مشترکاً از Lexis-Nexis یا Westlaw که دو شرکت مشهور تحقیق حقوقی آنلاین هستند ، می توانید در استفاده از برنامه های کاربردی آنها آموزش های گسترده ای کسب کنید.

تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 3
3
در ادامه سمینارهای آموزش حقوقی (CLE) شرکت کنید. نه تنها برای حفظ مجوز قانونی خود نه تنها لازم است که هر سال تعداد مشخصی از ساعت CLE کسب کنید بلکه در این سمینارها دانش حقوقی ارزشمندی کسب می کنید. در این سمینارها اغلب از متخصصان حوزه های مربوط به قانون خود خواهید شنید و تغییراتی را برای سؤال از شما ایجاد می کنید. علاوه بر این ، شرکت در سمینارهای CLE این امکان را به شما می دهد که با سایر وکلای حوزه عمل خود را به شبکه و تبادل اطلاعات بپردازید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)