سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

کانون وکلای یاسا

این مقاله پیرامون مشاوره حقوقی می باشد. چنانچه شما دنبال یاسا میگردید ما گزینه بهتر از یاسا یعنی حقوق دان را به شما پیشنهاد می کنیم.

چرا حقوق دان؟

چون شما با شخص دکتر محمد امیرنجات مشاوره حقوقی دارید.

جهت مشاوره حقوقی با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

کانون وکلای یاسا

مشاوره حقوقی تلفنی
امروزه با پیشرفت جامعه ، افراد در تعامل خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی را احساس کنند ، اگرچه این یک الزام برای نویسنده است که از تضعیف حقوق بشر در آینده جلوگیری کند. بسیاری از کشورهای جهان از ابتدا توسط وکلا فعالیتهای حقوقی شهروندان را انجام می دهند زیرا لزوم استفاده از تجربه شخصی وکالت در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است. در موسسه حقوقدان ، طرفداران دسترسی عمومی ، مشاوره حقوقی رایگان در کلیه زمینه های حقوق جزا و حقوق خانواده ، از طریق تیم متشکل از چندین کارشناس و یک مشاور مستقر در وزارت دادگستری برای یک مشاوره حقوقی چهار ساعته در دسترس هستند.

 

وکیل تلفنی

برای مشاوره حقوقی 4 ساعته می توانید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت حقوقدان  تماس بگیرید. اگر در خارج از ساعات اداری به مشاوره حقوقی نیاز دارید ، با شماره گیری 02186129208  مستقیماً مشاوره حقوقی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی توسط کارشناسان موسسه حقوقی تهران در زمینه های مختلف از ابتدا تا انتها ارائه می شود.

چگونه با یک وکیل متخصص در ساعات اداری و شبانه روز مشورت کنیم؟

مثال
به عنوان مثال در موارد خانوادگی ، ضرب المثل ، نفقه ، حضانت ، مهریه ، ازدواج مجدد ، اطاعت ، طلاق قراردادی ، طلاق یا طلاق ، طلاق به درخواست همسر ، توضیح در مورد مواردی از قبیل طلاق ، مهریه و شرایط همسر ، درخواست و ضبط. اموال ، چشم پوشی از هزینه ها ، چشم پوشی از جهیزیه ، مراجعه حضوری کودک ، قبض بارگیری در مورد کلیه موارد فوق یا مشاوره حقوقی 4 ساعته در مورد کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت وام گرفتن – اثبات خیانت به وام گرفتن – چک های کیفری – و راه های پایداری یا عدم اثبات – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – مصادره اموال ، امور حقوقی مانند الزام به تنظیم اموال و اسناد وسایل نقلیه – دریافت چک و رسید های معمولی و تسویه حساب و سایر موارد حقوقی. کلیه امور حقوقی ، کیفری و خانوادگی توسط تیمی از کارشناسان حقوقی مستقر در فقه تلفنی ارائه می شود.

فایده این امر این است که شما را از آسیب و خسارت جبران ناپذیر پیشگیری کنید ، بنابراین در هر مرحله از راه با مشاوره قانونی 4 ساعته تلفن با شماره گیری ثابت و تلفن همراه پیش بروید.

همه چیز در مورد نحوه تقسیم میراث به عمل است

موسسه حقوقی حقوقدان  افتخار از وکلا و وکلا است که هر کدام سالها تجربه و تخصص خود را در یک زمینه خاص تجربه می کنند ، این انتخاب آسان را انجام می دهند و پس از مشاوره با یک موسسه حقوقی ، تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی پرونده پرونده در کمیسیون ویژه ، که پرونده را به یک وکیل متخصص در یک پانل شش نفره ارجاع داده و به دنبال وکیل تا روز اجرا ادامه می دهد.

موسسه حقوقی حقوقدان تا آخرین روز با یک وکیل همراه خواهد بود و تا حد امکان از حضور مشتری غفلت می شود و کلیه امور از ابتدا تا انتها با وکالت و مشتری متولد شده است که شماره تلفن وکیل و دسترسی داشته باشد. به وکیل در صورت بروز هرگونه سردرگمی ، وکلای این شرکت می توانند شماره تلفن وکالت را در اختیار داشته و با وکالت خود تماس بگیرند. تجربه موفق مشتری های سابق ما و مراجعه های بیشمار آنها و معرفی این موسسه به دیگران این امکان را برای ما فراهم کرده است که فعالیت های خود را با هدف عالی و با شعاری که به آن رعایت کرده ایم ادامه دهیم:

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)