فهرست مطالب

چگونه یک روانشناس خوب پیدا کنیم؟

انسان زاییده اجتماع است وبرای رفع نیازهای خود اعم از مادی و عاطفی نیاز به برقراری ارتباط دارد. در همین بر قراری ارتباط است که افراد دچار ضربه می شوند و بعضا مشکلات روحی پیدا می کنند.

برای مثال زوجی ممکن است در طول دوران زوجیت ،از همسر خود خیانت ببینید یا دوستی پس از مدتها دوستی از شریک و دوست خود نیرنگ و فریبکاری ببیند. همچنینی ممکن است افراد در طول روز به علل مختلف  آسیب های روانی ببیند. اما راه درمان چیست؟

راه درمان بیماری های روانی

برای درمان بیماری های روانی راههای علمی و معنوی را به افراد توصیه می کنیم که هر یک را در ذیل شرح می دهیم.

راههای معنوی-چگونه یک روانشناس خوب پیدا کنیم؟

جالب است بدانید خداوند بزرگ و متعال از ابتدای خلقت بشر به درمان معنوی مشکلات روحی انسان توجه نموده است.فی المثل با مطالعه دقیق قرآن کریم می بینیم چقدر زیبا عومل ایجاد مشکلات روحی را دسته بندی نموده است و جالب اینکه در مهم ترین کتاب بشریت (قرآن) که در آن خدا با بشر صحبت نموده چند فاکتور را بیش از همه تاکید داشته

1-رعایت پرهیزکاری

گویی دنیا و بسیاری از چیزها برای انسان مضر است و خداوند به دفعات انسان صحیح را پرهیزکار معرفی کرده. پرهیز از گناهانی همچون دروغ ،ریا،نفاق،شرک،زنا مواردی است که بسیار بر آن تاکید داشته.

2-توجه دائم به خداوند

خداوند دائم بشر را به خواندن نماز و ارتباط با وی و تذکر گرفتن و پند گرفتن تشویق نموده براستی چرا.چون دور و بر ما پر است از شیطان

3- رعایت عفت در جامعه و ترویج ازدواج و دوری از زنا

یکی از مواردی که خداوند بیش از حد در قران بر روی آن تاکید نموده است همین رعایت عفت است. چنانچه زن در محیط خانواده خدایی نکرده به عفت توجه نکرده و بی بند و بار باشد و دوستان ناباب داشته باشد دیگر باید فاتحه زندگی را خواند.

یا مثلا در سوره مومنون خداوند بیان نموده انسان های مومن نباید فرج و اندامشان را جز برای همسرانشان به نمایش بگذارند و دفع شهوت کنند .

بنابر این دوستان عزیز اگر خدا را در نظر بگیرید و عمل به دستوراتش کنید هرگز در زندگی دچار مشکل روحی نمی شوید.

 

چگونه یک روانشناس خوب پیدا کنیم؟

به هر دلیل که اسیر مشکلات روحی شدید راه حل استفاده از مشاوره  یک رواشناس دانشمند و فهیم و آگاه به امور علمی و اوصاف اخلاقی است. در این مجموعه ما خانم دکتر سپیده شلبیری را به شما معرفی می کنیم. توانایی ایشان در تشخیص اختلالات روانی و شخصیتی و درمان آن   کم نظیر  و در بعضی موارد بی نظیر است. هستند

خانم دکتر سپیده شلبیری در جلسات روانشناسی خود با تشخیص ها ی صحیح و علمی و شخصیتی برجسته  و آرام بسیار در روند درمان بیماران موثر و کارامد هستند .

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)