فهرست مطالب

پاسخ به سوالات حقوقی ملکی

ممکن است شما نیاز به وکیل ملکی جهت پاسخ به سوالات حقوقی ملکی داشته باشید. در اینصورت می توانید با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره حقوقی داشته باشید.

پاسخ به سوالات حقوقی ملکی
پاسخ به سوالات حقوقی ملکی

وکیل | وکیل املاک وکالت
در این مقاله سعی داریم در مورد انواع دادخواست مدنی و همچنین معرفی یک وکیل مدنی تهران صحبت کنیم.

جوامع بشری همیشه به مرور زمان در حال تحول بوده اند. این پیشرفت در زمینه های مختلفی از جمله اقتصاد ، صنعت ، روابط انسانی و غیره حاصل شده است. در این میان ، روابط اجتماعی بین انسانها بر مبنای موضوعاتی با ارزش مالی بنا شده است. این منجر به مسائل و مشکلات قانونی شده است.

البته مشکلاتی که بین افراد به وجود می آید چندان ساده نیستند و این مشکلات امروزه به حدی گسترده است که هر یک بخش خاصی را شامل می شوند از جمله جنایی ، وراثت ، عمران ، خانواده و غیره. واضح است كه هر وكیل در بعضی از زمینه های ذکر شده تخصص دارد و می تواند به شما كمك كند تا یكی از آنها باشید.

امروزه علاوه بر اطلاعات عمومی موجود در همه زمینه ها ، وکلا باید در برخی زمینه ها نیز از مهارت کافی برخوردار باشند. امور مدنی برخی از کارهایی است که یک وکیل مدنی خوب برای رفع مشکلات بر اساس دانش و تجربه خود باید انجام دهد. افرادی که در تهران ساکن هستند می توانند با انتخاب وکیل از تهران مشکلات خود را برطرف کنند.

همانطور که در بالا برای مشاوره بهتر توضیح داده شده و اطمینان حاصل کردید که فردی پرونده شما را با تخصص کافی در زمینه املاک و مستغلات دارد ، باید اطمینان حاصل کنید که از کمک وکالت متخصص املاک و مستغلات استفاده می کنید. .

این کار با مراجعه به کار و رزومه وی و همچنین سوالات مشتری قبلی و مراجعه به آنها امکان پذیر است.

وکیل
به مشاوره وکالت واجد شرایط نیاز دارید؟
برای مشاوره با شماره 44020793 – 021 با ما تماس بگیرید
09190191471
قبل از مراجعه به ویژگی های یک وکیل مدنی ماهر ، بهتر است با برخی از مفاهیم و اصطلاحات املاک و مستغلات حقوقی و دادخواستهای زمین و زمین آشنا شوید.

انواع دعاوی ملکی:

مورد نیاز برای تنظیم سند رسمی

این مهم است که بدانید طبق ماده 5 قانون ثبت نام ، دولت صاحبی را که نام وی در مالکیت ثبت در املاک و مستغلات ثبت شده باشد ، تشخیص می دهد.
بنابراین لازم است فروشنده برای تکمیل املاک و مستغلات با حضور در دفاتر املاک و مستغلات ، یک سند رسمی به نام خریدار تهیه کند. اگر فروشنده در انجام این کار نتواند ، دادخواستی که توسط وکیل شما مطرح می شود مشمول رسیدگی به اسناد رسمی است.

خلع ید چیست؟

به طور خلاصه ، دادخواست برکناری دعوایی است که یک وکیل مدنی باتجربه تهران باید وقتی صاحب و مالک یک ملک غیر منقول مانند زمین یا خانه را تشکیل دهد ، پرونده ای را علیه شخصی که آن را به دست آورد برای تسخیر شغل خود تشکیل دهد. بودن. و با آزار و اذیت متفاوت است.

اختلاف مالکیت
در مواردی که یک ملک به طور مشترک متعلق به چند نفر است ، در صورت عدم توافق ، وکالت شما باید این ادعا را بررسی کرده و علاقه به ملک را به طور جداگانه به معنای جدا کردن سهم خود از دیگران بسنجد.

سایر مطالبات از قبیل وام اجباری ، فسخ اجباری ، صورتجلسه جدائی اجباری ، فسخ قرارداد ، فسخ قرارداد ، کلیه مطالبات مربوط به موقوفات عمومی و اختصاصی ، دریافت و مطالبه عقب افتادگی ، دریافت و ادعای شاکی ، حسن نیت ، حقوق تجارت ، و غیره ضروری است که وکیل مدنی تهران از تجربه و دانش لازم در این زمینه برخوردار باشد.

 

دعاوی مربوط به املاک

در کنار دادخواستهای مدنی که شما شنیده اید و با آنها آشنا شده اید ، ممکن است در زمینه نقل و انتقالات و معاملات املاک و مستغلات جرایمی رخ دهد که رایج ترین آنها کلاهبرداری ، جعل ، استفاده از اعتبار و خیانت و یک وکیل مدنی خوب تهران است. توجه به جنس و نوع ادعاها باید با احتیاط صورت گیرد که در صورت ارتکاب جرم توسط طرف مقابل ، روند رسیدگی به پرونده بسیار متفاوت خواهد بود و رسیدگی به پرونده های مختلف در پرونده های مدنی و حقوقی متفاوت خواهد بود و می تواند باشد. یک امتیاز برای مشتری. این درست است اگر وكیل شما شواهد و مدارك را به خوبی برای اثبات جرم در دادگاه جمع كرده باشد. در بیشتر جرائم مجازاتها علاوه بر استفاده عمومی از این جرم ، در خصوصی و همچنین در غرامت و جبران خسارت اعمال می شود و کلیه حقوق شما از شما گرفته می شود.

نکات مهم در مورد یک وکیل ملکی  خوب

نحوه تنظیم یک دادخواست
همانطور که مشاهده کردید ، بخشی از مهارت و دانش یک وکیل املاک و مستغلات و یا هر وکیل دیگری برای شناسایی صحیح و به موقع نوع دادخواست است که باید در دادخواست تشکیل شود و تشکیل شود ، بنابراین هنر دعوی ما و شرح دادخواست است. و دادخواست نیز قابل توجه است. در مورد وكیل ، لیاقت داشتن آن را دارد.

آگاهی از هزینه
یک وکیل دادگستری تهران موظف است مشاوره خوب و موثری ارائه دهد و تصمیمات مهم و مهمی را اتخاذ کند تا از کلیه هزینه ها و مزایای احتمالی موکل خود آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند مشخص کند که آیا باید در یک مسیر سیم پیچ شروع کنید. آیا پرونده خم شدن و گاهی اوقات طولانی ارزش هزینه دادرسی و غیره را دارد؟ این امر از طریق درک صحیح از احتمال موفقیت در دادخواهی حاصل از کافی است

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)