سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

 

وکیل نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری (حقوقی یا حقیقی) به موجب عقد وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برای انجام کاری مأمور می‌شود.

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند.

البته در ایران و بیشتر کشورها انجام کار وکالت دادگستری علاوه بر داشتن تحصیلات مرتبط دانشگاهی، نیازمند دریافت مجوزهای لازم و گذراندن دوره‌های کارآموزی در کانون‌های وکلا است.

با توجه به پیچیدگی های قوانین و وجود راه حل های متنوع، همه افراد اعم از حقیقی یا حقوقی برای انجام درست معاملات و کارهای حقوقی خود نیازمند استفاده از مشاوره حقوقی هستند.

عدم استفاده از خدمات یک وکیل خبره و آگاه باعث می شود افراد در انجام معاملات و امور حقوقی خود دچار اشتباهات فاحشی شوند که هزینه های جبران ناپذیری را متحمل می شود.

گروه وکلای موسسه حقوقی حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیرنجات، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس رشته حقوق دانشگاه های ایران در خدمت هم میهنان گرامی است تا با ارائه مشاوره حقوقی در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری راه گشای مشکلات هموطنان عزیز باشد.

قبل از انجام هر کاری با مشاوران وکیل آنلاین ما ارتباط بگیرید و بصورت رایگان از راه حل های مناسب استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن برای شما حاصل شود.

آنلاین و رایگان با وکیل چت کنید: 09122888366 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)