سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل کیفری خوب

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به یک وکیل کیفری خوب احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل کیفری خوب
وکیل کیفری خوب

بهترین وکیل کیفری کیست؟

بهترین وکالت کیفری کسی است که در همه پرونده های کیفری درگیر است ، چه در پرونده های کیفری که یکی از جدی ترین و مجازات ترین جرم محسوب می شود و هم در دو پرونده کیفری. و مجازات کمتری دارد ، از تخصص و تخصص کافی برخوردار است.

جنایی ترین موارد چیست؟

پرونده های کیفری و مجازات ها و مجازات ها دامنه وسیعی دارند ، اما در این بخش شما را با عناوین پرونده هایی که بیشتر پرونده های دادگاه کیفری را در بر می گیرد (پرونده های کیفری یک و دو) به شما معرفی می کنیم.

سوء استفاده

کلاهبرداری

املاک غیرفروش

سرقت (هم سرقت تایزیری و هم هادیان)

قتل (خواه عمدی یا غیر عمدی)

مرگ و جراحات ناشی از تصادفات رانندگی

دیه (انواع دیه و آرش)

كتك زدن

اختلافات (خصوصاً اختلافات گسترده)

جعل و استفاده از یک سند معتبر

توهین آمیز

تجاوز

اختلاس

تهدید

ادم دزدی کردن

تماسهای تلفنی آزار دهنده است

جرائم مواد مخدر و الکل

در کلیه امور کیفری ، طرفین می توانند وکلا یا وکلای خود را انتخاب کنند و وکالت نمایند ، زمانی که به متهم ، شاکی ، متهم خصوصی و وکلای مدافع آنها داده می شود. در صورت تعدد وکلا ، حضور یک وکیل برای تشکیل و تحقیق کافی است.

بهترین وکیل کیفری در تهران | متخصص حقوق کیفری وکالت دادرس حقوق جزا
تعداد وکلای جرائم کیفری

تعداد وکلائی که بطور همزمان در پرونده های مختلف می توانند از آنها شکایت کنند ، یکی از مهمترین موضوعات در قوانین (هم قانون آیین دادرسی کیفری و هم قانون آیین دادرسی مدنی) است.

زیرا این یکی از موارد مهمی است که به طور مستقیم بر حقوق شاکیان و روشی که در آن می توانند حقوق خود را مطالبه کنند تأثیر می گذارد و طبیعتاً می تواند تأثیر بهتری داشته باشد که بتوانند به جای یک وکیل ، دو یا چند وکیل ، نماینده وکیل باشند. .

در پرونده های جنایی به دلیل حساسیت ها و پیامدهای آنها ، قانونگذار ما با جزئیات بیشتری درباره تعدد وکلا ، بویژه پرونده ها و جرائم در دادگاه جنایی ، بحث کرده است.

به همین دلیل استثنایی است که تعداد وکلا (هم شاکی و هم دادستان) می توانند به طور همزمان تا سه وکیل (و نه دادرسی) باشند.

به دلیل اهمیت این موضوع ، ما به بررسی تعدادی از وکلائی که می توانند دادخواست خود را به دادگاه ارائه دهند ، ادامه خواهیم داد.

چه تعداد وکالت را می توانیم در پرونده های کیفری نمایندگی کنیم؟

در پرونده های کیفری ، معمولاً تا دو وکیل کیفری می توانند به دادگاه مراجعه كنند و در پرونده های كیفری نیز صلاحیت دادگاه از جمله مجازات ، اعدام ، حبس ابد ، قطع عضو ، جرائم سیاسی و مطبوعاتی و غیره است. معرفی و نامزد حداقل یک وکیل در مرحله تحقیقات مقدماتی.

اگر متهم در مرحله اول یعنی وكیل ، در صورت ارتكاب جرائمی كه مجازات حبس ابد یا حبس ابد باشد مجاز به معرفی وكیل نباشد ، بازپرس در این مرحله باید وكیل مناسبی را برای وی انتخاب كند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده جنایی چیست؟

1- تنظیم شکایت

2. کپی شناسنامه شاکی و کارت ملی

3. وکالت نامه وکالت در صورت داشتن وکالت

1- آناتما (در صورت مشخص شدن)

در پرونده های کیفری علاوه بر مجازات متهم مطابق قانون مجازات اسلامی ، محکوم علیه مکلف است در موارد خاص جبران خسارت شاکی را جبران کند.

در پرونده های کیفری ، با توجه به اهمیت جرایم و حرفه ای بودن آنها و به دلیل اجرای ضمانت آنها ، که مجازات قانونی است ، از این رو توصیه می شود که شاکی و متهم برای دستیابی به یک وکیل مجرمان با تجربه و مشاوره حقوقی مشورت کنند. تصمیم درست و عادلانه بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن بدست آورید.

وکالت دادرسی کیفری برخلاف مشاور حقوقی ، وی نمی تواند وکالت را در کلیه پرونده های کیفری ، از جمله پرونده های کیفری قابل طرح در دیوان عالی کشور ، که فقط توسط یکی از وکلای اساسی ارائه می شود ، قبول کند

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)