مهاجرت به کانادا

وکیل پناهندگی در کانادا/وکیل پناهندگی کانادا/وکیل پناهندگی تورنتو

وکیل پناهندگی تورنتو موضوعی است که در این مقاله می خواهیم بدان بپردازیم. ممکن است شما ساکن ایران باشید یا ساکن تونتو باشید و به هر دلیل بخواهید مهاجرت به صورت پناهندگی داشته باشید.

در اینصورت بهترین گزینه برای شما مجموعه حقوقی ما می باشد. چرا که مجموعه ما سالیان درازی است که در این زمینه فعالیت دارد.

شما می توانید پس از مطالعه کامل این مقاله با شماره وکلای ما به شماره 02186128670 تماس بگیرید تا کارهایتان در تورنتو را برای شما انجام دهیم.

وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

یکی از مواردی که برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد بحث پناهندگی می باشد . به عبارتی پناهندگی تنها روشی است که اگر مورد پذیرش قرار گیرد فرد با هزینه کمتری تبعه آن کشور محسوب می شود.

وکیل پناهندگی به کانادا چه کاری می تواند انجام دهد

به طور کلی  دو روش برای پناهندگی به کشور کانادا موجود است .

روش اول پناهندگی در کانادا توسط وکیل

یا یکی از اقوام شما در آن کشور باشد ، مثل پدر ، برادر، خواهر ، دایی یا عمه و برای شما پرونده پناهندگی باز کند. شرط موضوع این است که وی بتواند شما را ساپورت مالی نماید .  به این فرد اسپانسر می گویند یعنی فردی که می خواهد برای شما اقدام انجام دهد به اداره مهاجرت کانادا مراجعه می کند و با پرداخت مبلغی برای شما پرونده تشکیل می دهد . قاعدتا در دور و اطراف خود چنین فردی را مشاهده کرده اید . در این روش از پناهندگی ، قبل از ورود فرد به کشور متبوعش کلیه اقدامات مهاجرتی توسط یک وکیل دادگستری انجام می شود.

در اینجاست که اگر شما مجموعه ما را  به عنوان وکیل پناهندگی به کشور کانادا انتخاب کرده باشید با خیال راحت ریز کلیه این امور را برای شما انجام می دهیم .

وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی
وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

روش دوم-وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

روش دوم برای  پناهندگی به کشور کانادا این است که به طریقی به این کشور برسید و بعد درخواست پناهندگی کنید . در حال حاضر با توجه به اینکه از منظر دولت کانادا ایران کشور امنی محسوب نمی شود شما می توانید از این روش استفاده کنید .وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

لازم به ذکر است که به محض معرفی خود  به اداره مهاجرت کانادا و در خواست پناهندگی شما باید کیس و علت پناهندگی خود را به اداره مهاجرت ارائه دهید و اداره مهاجرت نیز کیس شما را در دادگاه مطرح می کند و دادگاه حکم می دهد و درصورت رد کیس شما فرصت اعتراض دارید . بنابر این یکی از ارکان پناهندگی این است که شما از قبل مدارک معتبر دادگاه کانادا را تهیه نمایید .وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

کلیه اینها نیازمند این است که شما وکیلی برای پناهنگی اخذ نمایید و مجموعه ما در این خصوص دارای کلیه اطلاعات لازم برای پناهندگی می باشد.

نحوه تعیین وقت توسط وک

جهت هر گونه اقدام برای اقامت در کانادا حتما باید با متخصص این موضوع مشورت نمایید. شما می توانید طی یک جلسه مشاوره با آقای دکتر نجات کلیه روشهای مهاجرتی و اخذ اقامت در کانادا را به صورت کامل فرا بگیرید.

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس حاصل نماید.

ضمنا هزینه یک جلسه  مشاوره با آقای دکتر نجات 100 هزار تومان می باشد.

از دیدگاه وکیل پناهندگی به کانادا زمان درخواست پناهندگی چه وقت است

افراد می توانند در بندر ورودی ، در یک آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) یا در یک اداره داخلی مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) ، یک درخواست را برای پناهندگی در کانادا انجام دهند. مقامات CBSA یا IRCC سپس مشخص می كنند كه آیا فردی واجد شرایط بودن درخواست پناهندگی را دارد یا خیر.

بهترین وکیل مهاجرت به کاناد کیست

بهتر وکیل مهاجرت در کانادا نه تنها در گرفتن تابعیت کانادا کمک می کند بلکه خدمات گسترده دیگری را نیز به وکیل کانادایی ارائه می دهد. این وکلا می توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج وی جلوگیری کنند.

یک وکیل متخصص در امور مهاجرت به کانادا می تواند در مورد نحوه اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخصی مشاوره حقوقی ارائه دهد. اگر در خارج از کشور تحصیل می کنید ، می توانید در مورد انواع ویزاهای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کنید.

اخذ تابعیت کانادا توسط وکیل مهاجرت کانادایی

یک وکیل مهاجرت کانادایی می تواند از طریق مراحل شهروندی به افراد در گرفتن تابعیت یک کشور خارجی کمک کند. برای اخذ تابعیت از طریق روش تابعیت ، شخص باید نامه های مختلفی را که حاوی قرار ملاقات است دریافت کند و آزمون انگلیسی و علوم اجتماعی را پشت سر بگذارد.

درخواست شهروندی
وقتی متقاضی تابعیت کشور دیگری هستید ، یک وکیل مهاجرت در کانادا بسیار مفید است. روند درخواست تابعیت بسیار پیچیده و زمان بر است. یک وکیل به شما کمک می کند تا مدارک لازم را برای اخذ تابعیت جمع آوری کنید. علاوه بر این ، در برخی از کشورها می توانید از طریق روند شهروندی درخواست تابعیت دهید. روش های زیادی وجود دارد که وکلای مهاجرت می توانند به شما کمک کنند

در تست های تابعیت به شما کمک کنیم.
در موارد اضطراری ، به خود کمک کنید تا بلافاصله تابعیت را دریافت کنید.
به عنوان وکیل خود در دادگاه حاضر شوید.
به شما در راه اندازی مشاغل در کشوری دیگر کمک کند.
وکلای مهاجرت در کانادا

بهترین وکیل مهاجرت کانادایی در تورنتو

دفتر حقوقی حقوقدان با سه شعبه در تهران ، تورنتو و تورن هیل ، بهترین خدمات حقوقی را در امور مهاجرت به شما ارائه می دهد.

مشاوره مهاجرت مورد نیاز خود را می توانید بصورت آنلاین ، حضوری یا تلفنی در سه دفتر ما از وکلای برتر مهاجرت کانادا دریافت کنید.

یک وکیل کانادایی باید چه مدارکی داشته باشد؟

برای ورود به حرفه وکالت مهاجرت ، فرد باید دارای مدرک لیسانس و دکترای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در قانون مهاجرت ، باید دوره های شهروندی ، مشاوره ، مصاحبه و تجزیه و تحلیل حقوقی را در دانشکده حقوق بگذرانید. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. وقتی فردی مدرک حقوق گرفت ، باید آزمون BAR را بگذراند تا بتواند به طور قانونی در منطقه اقامت کار کند.

از آنجا که وکلای مهاجرت دائماً با افراد غیر انگلیسی صحبت می کنند ، دانستن زبان دیگر سرمایه خوبی برای وکیل مهاجرت است. علاوه بر این ، مهارت های اجتماعی و ارتباطی بسیار مهم هستند.

از آنجا که این وکلا با مشتریان مختلف از فرهنگ های مختلف ارتباط نزدیک دارند ، صحبت و برقراری ارتباط دشوارتر است. از آنجا که در هر مورد اطلاعات بسیار مستند و غیر مستند وجود دارد ، وکلای مهاجرت همچنین باید از مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی بسیار خوبی برخوردار باشند.

وکیل متخصص در امور مهاجرت باید اطمینان حاصل کند که کارفرما شرایط کار دفتر کار را رعایت می کند ، تمام کارهای لازم را انجام می دهد و تمام تشریفات مربوط به مهاجرت را انجام می دهد.

وکلای ایرانی کانادایی

دکتر محمد امیرنجات  یکی از وکلای مهاجرت ایرانی-کانادایی است که دارای دفتر مهاجرت در تورنتو و ایران است. دکتر گلستان چندین سال است که در زمینه مهاجرت بازیگران و فوتبالیست های برجسته ایرانی کار می کند.

اگر شما نیاز به مشاوره آنلاین با یک وکیل مهاجرت در کانادا دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید:

وکیل آنلاین

یک وکیل مهاجرت در کانادا استخدام کنید
از آنجا که اخذ تابعیت در کشوری مانند کانادا برای برخی از افراد ممکن است هفت سال طول بکشد ، داشتن وکیل امری ضروری است. یک وکیل به شما کمک می کند تا مدارک لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. علاوه بر این ، یک وکیل اطمینان حاصل می کند که کارها به بهترین شکل انجام می شود. او سعی خواهد کرد از تاخیرهای احتمالی در روند شهروندی شما جلوگیری کند. اگر در شرایط بحرانی هستید و باید سریعاً به کشور دیگری بروید ، یک وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا مدارک لازم را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور تهیه کنید.

نتیجه گیری :

جهت انجام پناهندگی توسط وکیل با شماره 02186128670 تماس بگیرید

1 thoughts on “وکیل پناهندگی در کانادا/وکیل پناهندگی کانادا/وکیل پناهندگی تورنتو

  1. Wase گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید .
    من فورا به یک وکیل پناهندگی ضرورت دارم و فعلا ایران نیستم تا بتونم با شماره ها تماس برقرار کنم ، لطفا از طریق ایمیل یک شماره واتساپ برام بفرستید تا بتونم مشکل و شرایط خودمو خدمتتون عرض کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)