سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل پرونده کیفری

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به یک وکیل کیفری احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل کیفری
وکیل کیفری

وکیل کیفری کیست؟
پرونده های کیفری شاخه ای از حقوق جزا است که در واقع شامل جرایم ، مجازات ها و قوانین جزایی است. به همین دلیل بین پرونده های کیفری و دعاوی اختلاف نظر وجود دارد.

از این رو به وکالت کیفری به فردی گفته می شود که دارای تخصص و تجربه کافی در پرونده های کیفری باشد.

وکالت جنایی علاوه بر اینکه در زمینه جرم شناسی نیز تبحر دارد باید تا حد زیادی مسلط به اصول روانشناسی و شخصیت باشد. وکالت کیفری باید با تجربه و توانایی کافی در شناسایی جرم در ابتدا ، بررسی نسبت متهم به مظنون و اظهار نظر در مورد آن باشد. در این موارد ، صحت وكیل كیفری كه مستقیماً با زندگی افراد ارتباط دارد ، بسیار مهم است.

تفاوت بین پرونده های کیفری و پرونده های کیفری
پرونده های کیفری بسیار متفاوت از دعاوی هستند ، این نشان می دهد که چرا ما باید به یک وکیل کیفری برویم که تجربه زیادی در حقوق کیفری دارد.

1- در موارد حقوقی اشخاص فرصت دارند مشاوره حقوقی را بدست آورند ، اما اگر این کار را نکنند مشکلی ندارند. اما در پرونده های کیفری ، متهم و شاکی طبق قانون موظفند وکالت کیفری را بدست آورند ، اگر هر یک از طرفین نتوانند وکالت را بدست آورند ، دادگاه آنها را به عنوان وکیل نهایی معرفی می کند تا هر دو طرف یک وکیل داشته باشند. بودن.

2- در پرونده های کیفری دادگاه مجازاتهایی را برای شخصی که مرتکب جرم شده باشد تحمیل می کند اما در دادخواست مجازاتی وجود ندارد و فرد صرفاً برای بازگرداندن حقوق مدنی افراد مکلف است.
در قرارداد فوق به داوری مراجعه کنید
3. شکایات کیفری از هر طریق می تواند به دادگاه ارسال شود ، اما شکایات حقوقی باید به دادگاه ارسال شود.

4- در پرونده های کیفری به کسی که شکایت می کند شکایت کننده گفته می شود و کسی که از او شکایت می کند متهم یا متهم نامیده می شود و متهم به پرونده نیز می باشد. در دادخواست ، با این حال ، آنها به شخصی که شکایت را مطرح کرده است و به شخص پرونده شکایت گفته اند و موضوع را پرسیده اند.

5- در پرونده های کیفری ، دادگاه وقتی احضار عذرخواهی می شود ، احضاریه را به دادگاه ارسال می کند ، اما یک اعلامیه حقوقی برای متهم ارسال می شود.

6. در دادخواست ، پرونده توسط متقاضی بسته می شود ، اما در پرونده جنایی پرونده حتی پس از اتمام تجدید نظر بسته نمی شود و شخص باید مجازات مقرر را تحمل كند.

7. در پرونده های کیفری ، ابتدا پرونده به دادسرای عمومی ارجاع می شود و تحقیقات مقدماتی این پرونده انجام می شود و به دادگاه ارجاع می شود.

اما در پرونده های دادرسی از ابتدا ، پرونده در دادگاه رسیدگی می شود و روند تشکیل تصمیم دادگاه سریعتر است.

موارد نقض حقوق کیفری موارد بسیاری وجود دارد که می توان به آنها اشاره کرد:

آدم کشی
جعلی
توهین
سرقت
تهدید
کلاهبرداری
خیانت در امانت (چک و سفته)
روابط غیرقانونی
خطای ضرب عمدی
وکیل

ویژگی های وکالت مجرمان با تجربه
یک حقوقدان باتجربه جنایی نه تنها باید آگاه باشد و از قوانین و مقررات کیفری آگاهی کامل داشته باشد بلکه از تجربه کافی در امور کیفری و کیفری برخوردار باشد. این تجربه باعث می شود که وی با دادگاههای کیفری کشور و همچنین مراحل رسیدگی به پرونده ها آشنا شود. این آشنایی تنها به دادگاه محدود نمی شود ، بلکه باید با تحقیقات اولیه که توسط قاعده اجرای قانون انجام می شود ، به عنوان یک قاعده قانونی نیز آشنا شوید.

جعل بیشتر بدانید
پرونده های کیفری به دلیل اینکه خشونت بیشتری نسبت به سایر موارد دارند و می توانند احساسات و عواطف افراد را به شدت تحت تأثیر قرار دهند ، بهتر است وکالت کیفری روحیه پایدار داشته باشد و بتواند در موقعیت های حساس تا حد ممکن احساسات خود را کنترل کند. .

پرونده های کیفری معمولاً نمونه های گوناگونی دارند که به شرح زیر است:

تعریف جعل چیست؟
جعل به معنای این معنی است که شخص یک امضا می نویسد یا ایجاد می کند یا آن را به روشی تغییر می دهد که درست نیست. کسی که این کار را انجام می دهد دروغگو خوانده می شود زیرا سعی می کند به جای حقیقت دروغ بگوید.

فریب دادن اساس جرم جعل است. در حقیقت ، فردی که قصد جعل یک سند یا متن را دارد ، در تلاش است تا یک سند غیر واقعی را اثبات کند. در آن صورت ، این یک نوع اشتباه است.

به عنوان مثال ، اگر شخصی به جای آن که مسئولیت آن باشد ، شخصاً نامه یا سندی را امضا کند که مشابه امضای شخص مسئول باشد ، گمراه کردن دیگران است. اما اگر شخص دیگری مانند انگشت نگاری انجام دهد ، افراد دیگر اشتباه نخواهند کرد زیرا می دانند این مسئول سواد است.

مفهوم تهدید چیست و کی جرم است؟
تهدید به کلمه به معنای ارعاب و ترس از کسی است که مستلزم مجبور کردن دیگری به ارتکاب جرم یا دریافت پول از طریق تهدید باشد. تهدیدی که شخصی را که تهدید به انجام کاری می کند یا از او اطاعت می کند ، مجبور می کند با ترس تهدید کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)