سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل مواد مخدر

مجموعه حقوقدان متشکل از گروه وکلای پایه یک دادگستری که همگی دکتری تخصصی دارند  و بیش از 14 سال می باشد که در زمینه انواع پرونده های مواد مخدر  و کیفری تخصصا فعالیت می نمایند. بهترین گزینه برای حل مشکلات و دعاوی کیفری و مواد مخدر شما می باشند.حضور و قبول وکالت در هزاران پرونده موفق در زمینه مواد مخدر از مجموعه ما  تیم حقوقی  توانمند و به نام در این زمینه ساخته است.

جهت اخذ مشاوره و وکالت با شماره موبایل 02186128670 یا 02165508754   تماس حاصل نمایید

جهت اخذ مشاوره و وکالت با شماره موبایل 02186128670 یا 02165508754   تماس حاصل نمایید

ویژگی ما به عنوان وکیل متخصص مواد مخدر

چندین ویژگی وجود دارد که  ما را به عنوان بهترین وکیل مواد مخدر در سطح تهران تبدیل کرده است

 • تخصص و علم در زمینه قوانین مواد مخدر
 • تعداد زیاد پرونده های جریانی در زمینه مواد مخدر
 • شناخت کافی از رویه شعبات

راهکار بردن در پرونده های مواد مخدر جهت مشاوره با شماره 02186128670 تماس حاصل نمایید.در واقع مجموعه وکلای ما چون در پرونده های متعددی در زمینه مواد مخدر حضور داشته اند،بهترین گزینه در راستای موفقیت در زمینه دعاوی مربوط به مواد مخدر می باشند.

وکیل مواد مخدر
وکیل مواد مخدر

انواع مواد مخدر

چنانچه بخواهیم نامی از انواع مواد مخدر ببریم که طبق قانون برای آن مجازات تعیین شده است می‌توان به خشخاش ; شاهدانه ، تریاک سوخته ، تریاک خمیر تریاک داروهای روانگردان صنعتی ; هروئین ، مورفین ، کوکائین ، شیشه و اکستاسی نام برد که قانونگذار برای این موارد تهیه جرم انگاری کرده است

انواع جرایم مرتبط با مواد مخدر در قانون مبارزه با مواد مخدر

تولید و ساخت مواد مخدر ذخیره مواد مخدر مخفی کردن مواد مخدر ; واردات مواد مخدر صادرات مواد مخدر به خارج از کشور که در هر یک از جرایم فوق مجازات صادره ; برای مرتکب آن هم از لحاظ میزان متفاوت است و همچنین ممکن است ارتکاب این جرایم در درجه اول و دوم و سوم متفاوت باشد.بر این اساس فرد معتاد یا به عبارتی معتاد مجرم نیست. این موضوعی است که قانونگذاران ; مجریان قانون و بهترین وکلای مواد مخدر به خوبی از آن مطلع هستند ; اما این اتفاق رخ داده است که مأموران نیروی انتظامی بدون توجه به این موضوع ; فردی را به دلیل مصرف مواد مخدر دستگیر می کنند و همین موضوع باعث نگرانی بسیاری شده. در این صورت یک وکیل مواد مخدر در تهران به راحتی می تواند ثابت کند که طبق قانون ; مصرف مواد مخدر به خودی خود جرم نیست و مشکل را حل کند.

از مزایای خدمات وکیل مواد مخدر در این مرکز برای متهمان می توان به موارد زیر اشاره کرد

تمام اموری که وکیل انجام میدهد:

 • اثبات بی گناهی متهمی که جرمی مرتکب نشده است
 • تخفیف مجازات متهمان
 • کاهش مجازات زندان متهم
 • تبدیل حکم متهم به جزای  نقدی
 • بدست آوردن حکم تعلیقی و تعلیق اجرای حکم
 • اثبات جرمی که با گذشت زمان روبرو شده است. (مجازات عمومی لغو شده است)
 • تبرئه متهم در کلیه سطوح دادگاه ها مانند دادگاه های بدوی (انقلاب)
 • تبرئه متهم در مرحله استیناف (دادگاه عالی)
 • تلاش برای پذیرش  اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور
 • تبرئه برای متهم در دیوان عالی کشور
 • اخذ حکم آزادی مشروط

وکیل مواد مخدر

دقت در انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر

در موضوع مواد مخدر اعم از مصرف کننده و سازنده وارد کننده و پخش کننده و غیره همه مجرم هستند. طبق قوانین مربوطه موارد موجود در مواد مخدر بسیار گسترده هستند. مثلاً مواد ۱ الی ۵ قانون مبارزه با مواد مخدر در مورد میزان مجازات , در قاچاق مواد مخدر می باشد و مباحث گسترده‌ای در قانون مبارزه با جرایم مواد مخدر به خود اختصاص داده است.

کار یک وکیل متخصص مواد مخدر چیست؟

با توجه به صنعتی شدن جوامع این ترقی و صنعتی شدن به حیطه مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر وارد شده است ; در گذشته جرایم مواد مخدر فقط در مورد مواد مخدر سنتی که به روش های خاصی از گیاهان خاص گرفته می‌شد محدود بود اما الان با پیشرفت علم شیمی هر فردی که به این علم مسلط باشند می توانند، به راحتی و مواد مخدر صنعتی مانند: شیشه، کراک، متادون و غیره را تولید کند و حتی با کمترین هزینه می تواند به راحتی تولید کننده یک مواد مخدر صنعتی شود.

البته بیشتر افراد جامعه در این پندار هستند، که اگر ارتکاب این جرم افرادی را اجرا کنند دیگر خود مسئولیت کیفری ندارند، اما غافل از اینکه طبق ماده ۱۸ قانون مبارزه با مواد مخدر در هر کس برای ارتکاب هر یک از جرایم موضوع این قانون اشخاصی را اجرا کند یا به خدمت گمارد یا فعالیت آنها را سازماندهی کند یا مدیریت کند و از فعالیت‌های مذکور پشتیبانی مالی یا سرمایه گذار نماید مجرم محسوب می شود و حتی ممکن است عنوان مجرمانه به او خطاب شود و مجازات اعدام در پیش روی او می باشد.
نکته قابل ذکر این است که با توجه به اینکه معتادان که مبادرت به درمان ترک اعتیاد ننمایند مجرمند، یعنی مجرم دانستن معتادان را معلق به عدم مبادرت به درمان و ترک اعتیاد کرده است، اما افسوس که در جامعه این موضوع نادیده گرفته شده است.

چرا نیاز به وکیل متخصص مواد مخدر داریم؟

اما سوال اینجاست که آیا ما در مورد جرایم مواد مخدر نیاز به وکیل داریم و یا بهترین وکیل مواد مخدر باید چه ویژگی هایی داشته باشد، از آنجایی که جرایم مواد مخدر می تواند زیر مجموعه ای از جرایم علیه آسایش عمومی و نظم و امنیت و سلامت جامعه باشد قانونگذار نسبت به مجازات این گونه از مجرمین تاکید زیادی داشته است نسبت به یک سری موارد که مرجع قضایی طبق مواد ۳۰۲ قانون آیین دادرسی کیفری متهم با ملزم به تعیین وکیل می کند. گذشته از الزام قانون آیین دادرسی کیفری از بعد اصول حقوقی و انصاف نیاز به وکیل در جریان مواد مخدر را کاملاً مبهم دانسته است طرف به طور اجبار و اکراه وارد چرخه مواد مخدر شده بدون آگاهی از سوء نیت مجری ناخودآگاه و ناخواسته وارد سیستم شده است.

وکیل مواد مخدر

حتما بخوانید: وکالت در حوزه های مواد مخدر

جرائم در حوزه مواد مخدر شاخه های فراوانی دارد : مانند راننده ای که ناخواسته عامل حمل مواد مخدر شده است و یا موجودی که مستاجران کارگاه تولید مواد مخدر یا به اصطلاح آشپزخانه ایجاد کرده است که در آن کار تولید مواد مخدر صنعتی می باشد مسائلی از این قبیل است که نیاز به وکیل مجرب و زود را می طلبد که بتواند از قربانیان این جرایم خطرناک تحمیل افراد عادی شده است را بتواند به نحو منصفانه دستگاه قضا را در صدور و اجرای عادلانه یاری کند بتواند عدم سوء نیت عام متهمین را احراز کند.

اما در مورد ویژگی بهترین وکیل مواد مخدر باید گفت می‌توان در مورد جرایم این چنینی حدود مرزی قایل شد اما می‌توان یک سری ویژگی‌ها را بررسی کرد.

یک وکیل خوب مواد مخدر باید وکیلی باشد در این زمینه پرونده هایی را بررسی کرده است و یا به اصول رسیدگی و یا دفاع در مورد پرونده های کیفری مواد مخدر که در دادگاه انقلاب مورد رسیدگی قرار می گیرد شاخه کامل داشته باشد .

نکته بعدی که در مورد بهترین وکیل مواد مخدر این است که باید جسارت لازم و کافی را داشته باشد. زیرا جرایم مواد مخدر از جرایمی است که توسط باندهای قاچاق حرفه‌ای و افراد خطرناک و جانی رخ می‌دهد. یعنی کسانی که در این جرم به فعالیت مشغولند برایشان وجدان ،دین ،ایمان و شرایط معنایی ندارد و به راحتی دست به کشتن انسانها می زنند .

بنابراین این موضوع کسی را می‌خواهد که در این تیم مواد مخدر پرونده های این چنینی را پیگیری کرده باشد و جسارت کامل و لازم را برای پیشبرد اهداف قربانی جرم داشته باشد. 

وکیل مواد مخدر
وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر در تهران

تمامی افرادی که به مشکلات در زمینه اعتیاد و مواد مخدر دچار شده اند , می توانند با مراجعه به بهترین وکیل مواد مخدر در تهران ; مشکلات خود را حل و وکالت خود را به موسسه حقوقدان مواد مخدر بسپارند . همین موضوع به دلیل تجربه بالا این موسسه سبب می شود ; که تمام مشکلات در مدت زمان کوتاه تری نسبت به دیگر وکلا حل و پیچیدگی در کار موجود نیست . از طرفی به دلیل حضور وکیل مواد مخدر در تهران میتوان سرعت عمل را بالا برد و به راحتی در زمان صرفه جویی نمود.

3 thoughts on “وکیل مواد مخدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)