سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مقدمه:

امروزه بحث مهاجرت از مباحث داغ محسوب می شود . به علت پایین آمدن ارزش ریال و کاهش قدرت خرید مردم ، آنها سعی دارند برای دستیابی به زندگی بهتر به کشور های خارجی سفر کنند. یکی از این کشور ها کانادا محسوب می شود

انواع روشهای مهاجرت به کانادا

به طور کلی چندین روش برای مهاجرت به کشور های مختلف دنیا از جمله کانادا وجود دارد. اولین روش روش از دواج است . زمانی که شما با فردی از اتباع کشور کانادا ازدواج می کنید دولت متبوع فرد این امکان را به شما می دهد تا برای زوج یا زوجه که مقیم آن کشور نیست درخواست اقامت نمایید  که این موضوع دارای شرایطی است که صرفا وکیل مهاجرت از ان آگاهی دارد.

همچنین روشی دیگری که در مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد روش تحصیلی است . شما چنانچه قصد تحصیل در کشور کانادا در رشته مد نظر خود را داشته باشید می توانید  وکیل مهاجرت به کاناد بگیرید . البته لازمه تحصیل از طریق دانشگاه این است که شما مدرک آیلتس یا تافل یا مدرک دلف فرانسه یا سایر مدارک معتبر دانشگاهی را داشته باشید که پس از اقدام  در دانشگاه و ارسال دعوت نامه برای شما ، به سفارت مراجعه می کنید و سایر اقدامات را انجام می دهید.

روش فوق نیز از پیچیدگی خاص خود برخوردارد است و حتما نیاز به وکیل مهاجرت در کانادا دارد.

مورد بعدی نیز سرمایه گذاری است . همه کشور ها برای این موضوع مقرراتی وضع کرده اند و درصورت خرید ملک از ان کشور، می توانند دارای پاسپورت موقت و دائم از آن کشور شوند.

همچنین در مواردی که یکی از بستگان درجه اول مانند پدر و مادر یا فرزند مقیم کشور کانادا باشند  می توانند اقدام برای مهاجرت به آن کشور را انجام دهند که در این موضوع نیز لازم است با وکیل متخصص در مهاجرت به کشور کانادا رایزنی شود.

همچنین ویزای کار یا امور بزینسی و کاری نیز از شرایط اقامت دائم یا موقت در کشور کانادا محسوب می شود.

بحث پناهندگی نیز از قدیم و ایام جزء کیس های مهاجرتی به کشور کانادا محسوب می گردد کا دارای شرایط مخصوص به خود است.

سایر موارد منجمله اخذ ویزای مولتی و ویزای توریسی و موارد دیگر نیر در مهاجرت به کشور کانادا  کاربرد دارد.

در بعضی موارد نیز ایالات مختلف کانادا کیس های ویژه مهاجرتی ارائه می دهند.

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا

چرا برای مهاجرت به کانادا باید وکیل بگیرم؟

مواردی که در فوق خواندید تنها رئوس کلی مهاجرت به کشور کانادا بود. لیکن  هر یک از این رئوس دریایی از امور فنی است که تنها یک وکیل دادگستری می تواند از این امور مطلع باشد و ما به عنوان وکیل دادگستری مختصص در امر مهاجرت به کانادا این ادعا را داریم.

همچنین  در این امور پای شیادان مختلف که وکیل نیستند و مسئولیتی نیز ندارند باز است و بعضا دیده شده مهاجرت به کانادا به کلاهبرداری از شخص مربوطه و پرونده در دادگاه ایران منجر می شود.

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا

پس قبل از هرگونه اقدام با ما تماس حاص نمایید.

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)