سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

مقدمه

در حال حاضر دولت کانادا ظرفیت مهاجرت به کشور را افزایش داده است.کشور کانادا بیشتر به دنبال افراد متخصص است که از طریق مهاجرت وارد کانادا شوند.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا-وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید سوابق تحصیلی سوابق کار در ده سال گذشته عنوان شغل جدید و شغل قبلی سوابق مدیریتی ارزش تقریبی کل دارایی به دلار کانادا درآمد سال گذشته اینکه آیا ملکی به نام شما است یا خیر آیا بیزینس یا شرکت ثبت شده دارید یا خیر آیا در شرکت سهام در هستید یا خیر چقدر به زبان انگلیسی آشنایی دارید چقدر با زبان فرانسوی آشنایی دارید حائز اهمیت می باشد.وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

روشهای مهاجرت به کانادا

به طور کلی روش های مهاجرت به کانادا علاوه بر پناهندگی تحصیل در کانادا یا کار در کانادا، ازدواج در کانادا ا، تولد فرزند در کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا می باشد.نکته حائز اهمیت در بحث پناهندگی به کانادا این است که معمولاً تا یک سال دولت کانادا به فرد حمایت ماهیانه به منظور تامین امور زندگی خود را انجام می دهد.

خدماتی همچون اقامتگاه موقت .

پناهندگی به کانادا-وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

در زمینه پناهندگی اگر متقاضی یک  سری شرایط را داشته باشد نمی‌تواند عنوان پناهنده در کانادا مورد پذیرش واقع شود، مثلاً اگر مامور رسیدگی کننده تشخیص بدهد که  پناهنده جامعه هستید که می‌توانید برگردید، بنابراین افرادی سوال می کنند که آیا اخذ ویزای مولتی می تواند در پناهندگی به کشور کانادا کمک کنند که در اینجا پاسخ منفی میباشد.

پروسه پناهندگی-وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

در صورتی که درخواست پناهندگی توسط هیئت مهاجرت کانادا رد شود طبق رای دادگاه فدرال فرد نسبت به رد درخواست پناهندگی حق اعتراض دارد. بنابراین اگر شما جزو کشورهای ناامن  از لحاظ قانون کانادا باشید می‌توانید در هنگام پروسه اعتراض در کشور کانادا باقی بمانید.وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

 

از زمان ارائه درخواست معمولاً تا ۱۸۰ روز وضعیت فرد مشخص می شود که آیا می‌تواند به عنوان پناهنده در کشور کانادا اقامت داشته باشد یا خیر اگر ظرف صد و هشتاد روز وضعیت فرد مشخص نشد.

می‌تواند درخواست به اداره مهاجرت کانادا بدهد و تقاضای  کار بکند. همچنین در بدو در امر می‌تواند تقاضا بکنند که دولت کانادا به وی پول و محل اسکان برای امرار معاش دهد که البته طبق قوانین جدید این امکان و دریافت پول تا یک سال میسر است به بیش از آن منوط به اثبات عدم توانایی برای کار کردن می باشد.

وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا
وکیل مهاجرت پناهندگی کانادا-وکیل جهت پناهندگی کانادا

مدارک قبل از ورود به کانادا

همانطور که گفته شد قبل از ورود به کانادا فرد باید مدارک دقیق و لازم برای پناهندگی را داشته باشد. این همان مدارکی است که اثبات می نماید زندگی فرد در کشور خود با تهدید روبه رو است و ماموران کانادا این موارد را با دقت بررسی می کند. از زمانی که فرد درخواست پناهندگی میدهد یک پروسه ۱۸۰ روزه برای قبول یارد اولیه درخواست وجود دارد و پس از قبول سی ماه به طول می انجامد تا پروسه وی پذیرش دائم و اقامت به نتیجه و ثمر بنشیند
۶۲ روش برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد که در بخش های فدرال استان ها به انحای مختلف در حال انجام است

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)