فهرست مطالب

وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید

جهت مشاوره آنلاین به واتساپ 09122888366 تماس حاصل نمایید.

سیستم آموزشی در سوئد

کشور سوئد دارای ۵۳ دانشگاه خارجی دانشگاهی است همچنین کشور سوئد دارای دو دسته مراکز آموزشی و دانشگاه است. کالج ها و دانشگاهها که کالج ها  phd ارائه نمی‌دهند. البته بعضی از کالج ها مدرک phd ارائه می‌دهند لیکن دانشگاه مدرک phd ارائه می دهد.

هزینه تحصیل در سوئد-وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد

در سوئد برای دانشجویان شهروند کشورهای اروپایی هزینه تحصیل رایگان است. برای دانشجویانی که شهروند اروپا نیستند در رشته های حقوق و علوم اجتماعی حدود ۱۰ هزار یورو و در رشته‌های علوم طبیعی حدود ۱۵ هزار یورو سالانه  هزینه دارد. هزینه ماهیانه نیز بین ۸۱۰ تا 970  یورو در ماه می باشد.وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد

اقامت بعد از تحصیل در سوئد

دانشجویان بعد از ۶ ماه در پایان تحصیل می‌توانند مدارک خود را تمدید کنند و  در صورتی که  پیشنهاد شغلی داشته باشند می توانند موجب مجوز کار بگیرند.

مقطع لیسانس در سوئد

دانشگاه های سوئد شامل دانشگاه کارولینسکا، دانشگاه آپسالا، دانشگاه لوند دانشگاه تکنولوژی کی تی اچ رویال و دانشگاه گوتنبرگ میباشد.

دوره لیسانس در کشور سوئد ۴ سال می باشد که دروس به زبان سوئدی ارائه می گردد. از ژانویه ثبت نام شروع میشود و حداقل مدرک زبان آیلتس ۶ است و دانشجویان درس اجازه کار دارند.

وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد
وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد

مقطع فوق لیسانس در سوئد

مقطع فوق لیسانس نیز دوره دو ساله است و هم به زبان سوئدی آموزش داده می شود هم به زبان انگلیسی و باید سطح آیلتس 6.5  داشته باشند و ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند.

دوره دکتری در سوئد

دوره دکتری ۴ تا ۵ سال می باشد. حداقل سطح زبان در دوره دکترا آیلتس ۷ می باشد و نمره های فردی متقاضی باید بالا باشد و مقاله ISI داشته باشد. در صورت تایید استاد راهنما و داشتن معدل بالای کارشناسی ارشد و زبان خوب میتواند بورس دریافت نماید.

هزینه تحصیل در سوئد-وکیل مهاجرت تحصیلی به سوئد-اخذ ویزای تحصیلی سوئد

هزینه تحصیل در سوئد سالانه بین ۷۰ هزار تا ۱۶۰ هزار کرون می باشد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز حدود ۱۲۹ هزار دلار می باشد همچنین شما می توانید با استفاده از ویزای دوره زبان وارد کشور سوئد شوید و زبان انگلیسی یاد بگیرید.

 

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)