سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید

فهرست مطالب

زبان تدریس در دانشگاههای ترکیه

زبان تدریس در دانشگاه های ترکیه انگلیسی فرانسوی ترکی و آلمانی می باشد.

ترم های تدریس-وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه

در ترکیه کلاس ها در سه ترم بهار پاییز و تابستان برگزار می شود.

آزمون ورودی دانشگاههای ترکیه

 دانشگاه های ترکیه آزمون ورودی مجزا دارند آزمون ورودی شرایط سنی ندارد. بنابراین دانشجو باید در مقطع کارشناسی در آزمون سراسری و در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه ابتدا ثبت نام کنند و در آزمون هر دانشگاه شرکت کند. دانشجویان خارجی باید در آزمونی به نام آزمون یوس شرکت کننده در صورت قبولی به دانشگاه وارد شوند

زبان

زبان تدریس در دانشگاه های ترکیه در اغلب موارد ترکی استانبولی می باشد دانشگاه های معتبر ترکیه شامل دانشگاه آنکارا دانشگاه آتاتورک دانشگاه خاورمیانه دانشگاه فنی استانبول دانشگاه آنادولی دانشگاه مرمره دانشگاه فنی ییلدیز   دانشگاه استانبول می باشد.

وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه
وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه

هزینه تحصیل در ترکیه

تحصیل در دانشگاه های ترکیه در دانشگاه دولتی رایگان میباشد اما در دانشگاه خصوصی بین ۱۰ تا ۳۰ هزار لیر برای سال تحصیلی باید پرداخت شود در دانشگاه نیمه خصوصی نیز بین ۵ تا ۱۰ هزار لیر برای دانشجویان باید پرداخت شود.

مدارک لازم برای تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه ترکیه کپی پاسپورت نامه از دانشگاه مورد نظر فرم تقاضای دانشجو برای اخذ ویزای دانشجویی باید اخذ شود. همچنین دانشجو به گواهی مبنی بر توانایی مالی داشته باشد تا بتواند ثابت کند که هزینه های تحصیل را میتواند پرداخت نماید.وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه

بورسیه در ترکیه-وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه-وکیل تحصیلی ترکیه

اخذ بورسیه در دانشگاه ترکیه شرایط خاصی دارد از  جمله که در مقطع لیسانس بیشتر از ۲۰ سال باشد و معدل کارشناسی از ۱۴ کمتر نباشد در مقطع فوق لیسانس سن بیش از ۲۶ سال باشد و معدل کمتر از ۱۵ نباشد و در مقطع دکترا سن بیشتر از یک سال باشد و معدل کمتر از ۱۵ نباشد و فرد نیز بیمار نباشد.

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)