فهرست مطالب

وکیل مهاجرت به فنلاد

در صورتی که قصد مهاجرت به فنلاند را داشته باشید این موضوع در تخصص آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری می باشد. شما می توانید جهت مشاوره با ایشان با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره حقوقی داشته باشید.

وکیل مهاجرت به فنلاند
وکیل مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند ، اجازه اقامت فنلاند و تابعیت و روشهای مختلف اخذ اقامت فنلاند در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است. سوالات زیادی در مورد مهاجرت به فنلاند وجود دارد که در زیر می خواهیم صحبت کنیم. فنلاند کشوری در شمال اروپا است که دارای عرض جغرافیایی 4-5 درجه و عرض جغرافیایی 4-5 درجه است. فنلاند با شمال با نروژ هم مرز است ، روسیه با شرق و سوئد با غرب. خلیج بوتن در غرب ، خلیج فنلاند از جنوب و دریای بالتیک از جنوب غربی قرار دارد. فنلاند کشوری از دریاچه ها و جنگل ها است. 2٪ خاک توسط خاک و 5٪ توسط جنگل پوشانده شده است. رشته کوه های آن اغلب در نیمه شمالی واقع شده است. معمولاً شش راه برای مهاجرت به هر کشوری وجود دارد و شش راه برای مهاجرت به فنلاند وجود دارد که در زیر به آنها می پردازیم.

روش های دیگر برای مهاجرت به فنلاند استفاده از ویزاهای کاری است که به اشکال مختلف این نوع ویزا خواهد بود ، به عنوان مثال ویزاهای کاری در هر کشور به اشکال مختلف مانند ویزای جستجوی کار فنلاند و دعوت شغلی. مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند یک ویزای سرمایه گذاری است که مانند سایر کشورها از جهات مختلفی مانند ثبت شرکت ، کارآفرینی ، خرید ملک و … در دسترس است. مهاجرت و اقامت دائم فنلاند از طریق ازدواج امکان پذیر است.

یک سوم زمین فنلاند بالاتر از دایره قطب شمال ، آن را به شمالی ترین کشور پس از ایسلند تبدیل کرده است. در شمالی ترین نقطه فنلاند ، خورشید به مدت دو روز در معرض آفتاب قرار نمی گیرد و هر 2 ساعت یک بار روشن است. در زمستان ، آفتاب به مدت 7 روز طلوع نمی کند.

ما همچنین در مورد کلیه راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند و همچنین اطلاعات مربوط به پناهندگی در فنلاند توضیح کامل خواهیم داد. از مشاوران و کارشناسان بین المللی در موسسه حقوقی ملک پور ، بزرگترین و معتبرترین وکالت در خاورمیانه مشاوره رایگان دریافت کنید.

مهاجرت به فنلاند و سوال در مورد آن

مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند چگونه می توان از وکیل مهاجرت در فنلاند درخواست کرد؟
آیا هنگام مهاجرت به فنلاند اطلاعاتی در مورد هزینه های زندگی در فنلاند دارید؟
راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند چیست؟
راه های مهاجرت به فنلاند ، از جمله تحصیل در فنلاند یا کار در فنلاند یا سرمایه گذاری در فنلاند یا ثبت شرکت در فنلاند یا خرید ملک در فنلاند یا تأمین مالی در فنلاند یا ازدواج در فنلاند یا ازدواج در فنلاند یا داشتن فرزند در فنلاند است؟
مهاجرت به فنلاند تابعیت دوگانه در فنلاند و از دست دادن تابعیت
تابعیت دوگانه در فنلاند: با تغییراتی که در 6 ژوئن رخ داد ، کسب تابعیت یک کشور دیگر توسط یک شهروند فنلاند به معنای از دست دادن تابعیت فنلاند نیست. افرادی که تابعیت خود را قبل از این تاریخ از دست داده اند می توانند دوباره درخواست تابعیت فنلاند کنند. فرزندان آنها می توانند دوباره درخواست تابعیت فنلاند کنند.

به دست آوردن شهروندی فنلاند از طریق اجبار: کسانی که می توانند در شرایط زیر صلاحیت بگیرند ، می توانند برای شهروندی اجباری فنلاند اقدام کنند.

2 سال اقامت دائم فنلاند
2 سال اقامت در فنلاند از سن 2 سال ، که 5 سال از آن مداوم است.
حداقل دانش سوئدی یا فنلاندی
از دست دادن تابعیت فنلاند:

اگرچه تابعیت دوگانه در فنلاند مجاز است ، اما افرادی که تابعیت یک کشور دیگر را دارند و تابعیت فنلاند را به دست می آورند ، در صورت نداشتن روابط نزدیک فنلاند در سن 6 سالگی تابعیت خود را از دست می دهند.

هدف از برقراری ارتباط به شرح زیر است:

در فنلاند متولد شده و تا 6 سالگی ساکن است
اقامت 4 ساله در فنلاند یا سایر کشورهای نوردیک
تابعیت فنلاند نیز می تواند داوطلبانه ابطال شود ، اما ابتدا باید اثبات شود که تابعیت شخص دیگری وجود دارد.

مهاجرت به فنلاند با بدو تولد
قانون اعطای تابعیت در فنلاند با خون است و به شرح زیر است:

مادر این شخص دارای تابعیت فنلاند است.
پدر یک شهروند فنلاند است و والدین متاهل هستند.
پدر این فرد فنلاندی است و کودک از ازدواج خارج می شود اما ازدواج ثبت شده است.
پدر شخصی که قبل از تولد فرزند درگذشت و از ملیت فنلاند است و قبل از تولد فرزند با مادرش ازدواج کرده است.
شخصی که در خارج از فنلاند به دنیا آمده اما پدرش فنلاندی است می تواند تابعیت فنلاند را درخواست کند.
بازخورد ارسال کنید

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)