وکیل مهاجرت به ترکیه

فهرست مطالب

وکیل مهاجرت به ترکیه

اگر می خواهید در مورد مهاجرت به ترکیه مشاوره بگیرید با شماره 09122888366 دکتر امیرنجات تماس حاصل نموده و مشاوره بگیرید.

اگر می خواهید در ترکیه مستقر شوید و تجارت خود را شروع کنید یا یک ملک را خریداری کنید ، ممکن است برای اجازه اقامت اقدام کنید.

نحوه مهاجرت به ترکیه توسط وکیل مهاجرت به ترکیه

حداقل مقدار سرمایه گذاری لازم نیست. شما فقط باید ثابت کنید که مالک یک ملک هستید و یا یک شغل را اداره می کنید و از این طریق وسیله مالی کافی برای زندگی در کشور ترکیه را دارید.

بستگان شما (همسر و فرزندان وابسته)  نیز ممکن است به محض دریافت اجازه اقامت خود ، برای ویزای خانوادگی اقدام کنند.

وکیل مهاجرت به ترکیه 
وکیل مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه

این مجوز حداکثر تا دو سال صادر می شود ، قابل تمدید است ، به شرط آنکه هنوز مشاغل را اداره می کنید یا مالکیت ملک هستید ، حداقل 184 روز در سال در کشور اقامت داشته باشید ، ساکن مالیات بوده اید و درآمد کافی برای پشتیبانی دارید خود و وابستگان خود

پس از 8 سال اقامت قانونی ، ممکن است درخواست اقامت طولانی مدت بدهید که به شما امکان می دهد نامحدود در کشور زندگی کنید. برای واجد شرایط بودن ، شما باید در 3 سال گذشته قبل از درخواست ، از مؤسسات دولتی کمکهای اجتماعی دریافت نکرده باشید ، از منابع مالی کافی و پایدار برخوردار باشید و سوابق کیفری پاک داشته باشید.وکیل مهاجرت به ترکیه

 درخواست تابعیت برای مهاجرت به ترکیه

به جای اجازه اقامت طولانی مدت ، پس از گذشت فقط 5 سال از اقامت قانونی با قطع وقفه کمتر از شش ماه ، می توانید درخواست تابعیت کنید. شما باید روابط خود را با کشور ثابت کنید ، به هیچ وجه محکوم نشده اید ، به هیچ بیماری جدی مبتلا نشده اید و درآمد کافی برای حمایت از خود و وابستگان دارید.

مدارک لازم برای اقامت در ترکیه

علاوه بر این ، برای اثبات توانایی صحبت کردن به زبان ترکی ، باید در مصاحبه شرکت کنید.
الزامات
– اعلامیه در مورد منابع مالی کافی و پایدار برای مدت زمان اقامت (در فرم درخواست (در فرم تقاضا اعلام شده است ؛ مرجع ممکن است اسناد پشتیبان را درخواست کند.)
– سند رسمی در مورد مالکیت متقاضی در محل اقامت (در صورت وجود).
– نامه دعوت نامه یا اسنادی از چنین نوشته شده توسط شخص یا شرکتهایی که باید با آنها تماس گرفته شوند (در صورت وجود)
– بیمه درمانی معتبر توسط سندی که خدمات درمانی را در ترکیه تسهیل می کند و در حدود توافق نامه های دو جانبه تأمین اجتماعی ، یا تهیه سندی که توسط موسسه تأمین اجتماعی صادر شده یا سندی در رابطه با درخواست ارائه شده به مؤسسه تأمین اجتماعی که تحت پوشش کلی قرار دارد ، خواهد بود. بیمه درمانی یا بیمه درمانی خصوصی.

محدودیت در ملیت

هیچ ملیتی به طور رسمی محدود نمی شود

تابعیت دوگانه
تابعیت دوگانه در ترکیه به رسمیت شناخته شده است. برای اتباع ترکیه ملزم نیستید که تابعیت قبلی خود را کنار بگذارید.

مدارک لازم برای اخذ  اقامت در ترکیه

مدارک مورد نیاز
اصل و فتوکپی گذرنامه
اثبات درآمد
چهار عکس با اندازه گذرنامه
شواهد خرید ملک (در صورت وجود)
نامه دعوت نامه شرکت (در صورت وجود)
شواهد بیمه درمانی
نسخه اصلی یا گواهی گواهی ازدواج (در صورت وجود)
نسخه اصلی یا گواهی شناسنامه (در صورت وجود)

مزایای شهروندی ترکیه توسط وکیل مهاجرت ترکیه

بدون ویزا یا ویزا در هنگام ورود به 105 کشور جهان از جمله آسیای جنوب شرقی ، ژاپن ، کره جنوبی حق زندگی و کار در ترکیه در همه زمانها دسترسی به مزایای آموزشی و درمانی می تواند بدون محدودیت از املاک و مستغلات خریداری کنید.

مزایای اقامت دائم در ترکیه توسط وکیل مهاجرت به ترکیه

دسترسی به سیستم مراقبت های بهداشتی و آموزشی حق زندگی و کار در ترکیه بدون محدودیت زمانی

مزایای اقامت موقت در ترکیه

راه اندازی یک تجارت سودآور سرمایه گذاری بالقوه سودآور، آب و هوای گرم، هزینه کم هزینه زندگی در نهایت واجد شرایط تابعیت باشید. در نهایت واجد شرایط اقامت دائم فرودگاه خوب متصل

جمعیت 77804122

ترکیه چه کشوری است؟

جمهوری ترکیه کشوری بین قاره ای است که در چهارراه اروپا و آسیا واقع شده و در سراسر شبه جزیره های آناتولی و Thracian تا منطقه بالکان گسترش یافته است. با گرجستان به شمال شرقی ، ارمنستان از شرق ، ایران و جمهوری آذربایجان و آبهای سرزمینی روسیه در دریای سیاه از شمال ، از شمال غربی با بلغارستان و یونان ، از غرب با جزایر یونان دریای اژه ، از جنوب هم مرز است. با آبهای قبرس ، دریای مدیترانه و سوریه و از جنوب شرقی با عراق.

ترکیه به دلیل موقعیت استراتژیک خود ، واقع در بین اروپا و آسیا و همچنین بین سه دریا ، یک چهارراه تاریخی بین فرهنگ ها و تمدن های شرقی و غربی است. قلمرو این کشور در بین سایر شهرها دارای چندین تمدن بزرگ مانند امپراتوری پارس ، یونان باستان ، امپراتوری روم ، امپراتوری بیزانس و امپراتوری عثمانی بوده است.

این کشور با 80 میلیون نفر سکونت دارد. پایتخت آنکارا است ، اگرچه پرجمعیت ترین شهر آن و همچنین مرکز مالی ، فرهنگی و تجاری استانبول است.

جهت تماس با وکیل مهاجرت به ترکیه با شماره 09122888366 تماس حاصل نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)