وکیل ملکی در فردیس کرج

.وکیل ملکی در فردیس کرج موضوعی است که در این مقاله صحبت می کنیم. ممکن است شما ساکن فردیس کرج باشید. و به وکیل ملکی در فردیس احتیاج داشته باشید. در اینصورت این مقاله را بدقت بخوانید و در پایان با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را به ما بسپارید.دعاوی ملکی آن دسته از دعاو است که موضوع آنها مربوط به املاک است.

وکیل ملکی در فردیس کرج چه کارهایی می تواند انجام دهد 

مقدمتا باید گفت دعاوی ملکی می تواند حقوقی یا کیفری باشد.برای مثال الزام به فک رهن یا الزام به تنظیم سند رسمی جزء دعاوی ملکی حقوقی هستند .و دعاوی ملکی دیگر که به دلیل ارتکاب یک جرم مانند فروش غیر قانونی ملک شخصی به یک یا چند نفر مطرح می شوند جزء دعاوی کیفری هستند. گاهی ممکن است یک دعوای ملکی حقوقی منشاء ثبتی داشته باشد مانند دعوای ابطال سند رسمی.خرید و فروش ملک و همچنین سرمایه گذاری در حوزه املاک از محبوب ترین سرمایه گذاری ها نزد مردم جامعه بوه است اما آیا کلیه معاملات اشخاص بدون مواجه شدن با مشکل و اختلاف و درگیری بوده است؟

به همین علت و با توجه به پچیده بودن خرید وفروش املاک ومسائل حقوقی در خصوص انواع دعاوی ملکی موجب گردیده .که افراد با مشکلات فراوانی مواجه شوند و پرونده های متعددی در این زمینه در محاکم در جریان باشند.در این صورت شما می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات وکیل ملکی ما در فردیس استفاده نمایید.

چرا وکیل ملکی در فردیس کرج بگیریم

فعالیت در خصوص دعاوی مربوط به املاک نیازمند تخصص در این زمینه می باشد. لذا شما نیاز به یک وکیل امور ملکی در جهت رسیدن به اهدافتان خواهید داشت از همین رو موسسه حقوقدان با بهره گیری از مجرب ترین و برترین وکلای دادگستری متخصص در زمینه ی انواع دعاوئ ملکی قصد دارد با ارائه مطالبی به صورت مختصر دعاوی ملکی و نقش وکیل امور ملکی در پرونده های ملکی را برای شما عزیزان شرح دهد.

وکیل ملکی در تهران

خدمات وکیل ملکی در فردیس کرج شامل چه دعاوی می باشد

خدمات وکیل ملکی در فردیس کرج شامل دعاوی زیر می باشد:

1-دعوای الزام به تحویل ملک:اگر در مبایعه نامه زمان مشخصی برای تحویل ملک  به خریدار تعیین شده باشد. باید در همان تاریخ مبیع به خریدار تحویل داده شود.گاهی در فاصله معامله و تنظیم سند رسمی ارزش ملک زیاد می شود. و فروشنده به همین بهانه در تحویل ملک تعلل می کند در این حالت خریدار می تواند اقدام به طرح دعوای الزام به تحویل ملک کند.

2-دعوای خلع ید:اگر شخصی غیر از مالک،ملکی را که سندرسمی دارد. در تصرف خود قرار دهد،مالک اصلی که ملک برای تخلیه می تواند در دادگاه دعوای خلع ید مطرح کند.دعوای خلع ید در صورتی امکان پذیر است که خواهان سند رسمی مالکیت داشته باشد. و اگر ملک ثبت نشده باشد مالک باید مالکیت خود را ثابت کند

3-الزام به تنظیم سند رسمی:کسی مالک یک ملک شناخته می شود .که سند رسمی داشته باشد.وقی زیک ملک از فرد به فرد دیگر منتقل می شود.باید سند رسمی تنظیم شود در صورتی که فروشنده این سند رسمی را تنظیم نکند.شخصی که ملک به او منتقل شده می تواند برای تنظیم سند طرح دعوا کند.

4-دعوای رفع مزاحمت و ممانعت از حق:ممکن است فردی بدون اینکه ملک شما را تصرف کند. مانع استفاده شما از آن شود،در این حالت برای اقامه دعوای رفع مزاحمت و ممانعت از حق شما باید سندی داشته باشد که نشان دهنده  مالکیت و سابقه تصرفتان باشد.

5-دعوای رفع تصرف عدوانی:در دعوای تصرف،با اثبات سابقه ی تصرف خود از طریق ارائه یک سند رسمی باید اعلام کند. که ملکبدون رضایت او از تصرف او خارج شده.

6-دعوای فک رهن:ممکن است در برخی موارد فردی ملکی را نزد بانک یا شخصی در رهن بگذارد. و پس از اینکه دین خود را پرداخپت کرد،آن کسی که مال نزد او به رهن گذاشته شده است اقدام به فک رهن نکند در چنین حالت راهن باید علی مرتهناقامه دعوای الزام به فک رهن کند.

7-ابطال معامله صوری به قصد فرار ازدین:با استناد به ماده 218 قانون مدنی معامله با قصد فرار از دین به صورت صوری باطل است.

8-دعوای فروش ملک مشاع:فروش ملک مشاع باید با رضایت همه ی مالکان انجام شود.هریک از شرکاءمیتواند به داکاه صالح مراجعه کندو برای فروش ملک مشاع درخواست کند. مجوز فروش ملک مشاع از طریق دادگاه صادر می شود.

بیشتر بخوانید:وکیل در اندیشه

مزایای ورود وکیل ملکی در پرونده های ملکی در فردیس کرج:

در صورتی که برای حل مسائل ملکی خود از یک وکیل متخصص ملکی استفاده نمایید .قطعا با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان به نتیجه مطلوب خواهید رسید. وکیل متخصص امور ملکی با ارائه بهترین راکارهای قانونی وحقوقی و جلوگیری از طولانی شدن روند پرونده میتواند بهترین چراغ راهنما برای افراد باشد.

نتیجه گیری 

جهت اخذ وکیل ملکی در فردیس کرج می توانید با شماره 02186128670 تماس حاصل نمایید.

وکیل ملکی در فردیس کرج کیست

کسی است که در فردیس کرج ساکن بوده و دعاوی در امور ملکی انجام می دهد

دفتر وکیل ملکی در فردیس کجاست

دفتر ما ابتدای فاز یک اندیشه ساختمان فدک ط 2 واحد 6 است

خدمات وکیل ملکی در فردیس کرج

خدمات ما شامل الزام به تنظیم سند و دعاوی ملکی می باشد

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)