سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل متخصص کیفری

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به یک وکیل متخصص در امور کیفری احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل متخصص
وکیل متخصص کیفری

وکیل کیفری کیست؟
وکیل کیفری شخصی است که پس از اتمام تحصیلات خود در زمینه حقوق و فقه ، در آزمون وکالت کانون پذیرفته می شود و دارای پروانه وکالت معتبر و با علاقه شدید به امور کیفری و کیفری و تسلط است. وی که با توجه به قانون مجازات اسلامی ، قانون آیین دادرسی کیفری ، مبارزه با قاچاق ارز ، قاچاق مواد مخدر و مواردی از این قبیل ، بیشتر در زمینه های کیفری و جزایی مدافع است ، و حرفه خود را به حرفه حقوق کیفری و کیفری متمرکز می کند. داده شده.

تفاوت بین نمایندگی حقوق جزا و جزا و مشاوره حقوقی چیست؟
در مسائل حقوقی و جزایی هیچ تفاوتی در اصول و اعمال حقوق وجود ندارد و وکالت کیفری به عنوان وکیل باید طبق اصول و قوانین فعلی عمل کند ، با رعایت اخلاق و انصاف و در نهایت با همه دقت ، دانش و وکالت. از تجربه خود برای ادعای حق مشتری خود استفاده کنید.

اما بین جنبه های قانونی و کیفری قانون و همچنین آیین دادرسی تفاوت های زیادی وجود دارد:
مهمترین تفاوت بین احکام کیفری و حقوقی
1) در امور کیفری و جزایی تحقیقات مقدماتی و استناد به نام دادستان صورت می گیرد ، در حالی که در امور حقوقی هیچگونه تعقیب و پیگردی وجود ندارد.

افرادی که با آن سر و کار دارند
(2) وكيل كيفري در صورت عدم صلاحيت صلاحيت مراجع قضايي فوق الذكر با مقامات قضايي از جمله دادستان ، بازرس ، نماينده دادستان و دادستان برخورد خواهد كرد و فقط قاضي دادگاه و قاضی اجرای احکام مدنی.

محاکمه در ایران
3) مطابق رویه های موجود در دادگاههای ایران ، روند دادرسی کیفری عموماً مدت بیشتری طول می کشد ، اما امور حقوقی مدت زمان کوتاه تری دارند. در نتیجه ، یک وکیل کیفری در یک پرونده جنایی معمولاً زمان و انرژی بیشتری را صرف پرونده خود می کند.

جنبه های مختلف پرونده های حقوقی و کیفری
4) دادخواستها به جز موارد محدود ، خصوصی هستند و مورد توجه عموم قرار می گیرند ، اما در پرونده های کیفری ، در بسیاری از موارد ، علاوه بر اعضای جامعه ، دادستان به عنوان مدعی وارد می شود و پرونده علاوه بر موارد خصوصی عمومی.

نتیجه پرونده و تصمیم مقام قضایی
5) نتیجه پرونده و تصمیم قاضی در پرونده های کیفری با نتیجه پرونده و تصمیم قاضی در پرونده های حقوقی بسیار متفاوت است. از جمله اینکه تصمیمات و محکومیت هایی مانند اعدام ، تبعید ، شلاق زدن ، قطع عضو صرفاً در پرونده های جنایی و کیفری وجود دارد و ما در پرونده های حقوقی چنین تصمیماتی را نمی یابیم.

وكیل مجرمان با تجربه دارای چه خصوصیاتی است؟
وکیل دادگستری مجرب شخصی است که علاوه بر دانش و آموزش تخصصی در زمینه امور کیفری و کیفری ، در زمینه امور کیفری در زمینه انواع امور کیفری ، با تمرین دادگاههای کیفری ، دادگاهها و رویه اجرای قانون دارای تجربه است. به عنوان مأمور اجرای قانون قوه قضائیه در امور جزایی از جمله آیین دادرسی کیفری اسلامی ، قانون آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق ارز و سایر قوانین مرتبط با آن آگاهی کامل دارد ، وحدت قوانین آیین دادرسی کیفری. ، نظرات حقوقی اداره حقوقی قضایی و دکترین حقوقی آشنا باشید.

از آنجایی که ما در امور کیفری با موضوعات بسیاری روبرو هستیم که شامل احساسات انسانی در امور کیفری است و همچنین این واقعیت که پرونده های کیفری معمولاً ماهیت خشن و خشک دارند ، مهم است که مشاور دفاع کیفری از روانشناسی لازم برای مقابله با چنین مواردی برخوردار باشد.

موارد کیفری چیست؟
هرگونه عملی که به موجب قانون قابل مجازات باشد از جمله: (اعدام ، قطع عضو ، تبعید ، حبس ، شلاق ، مجازات مالی ، محکوم رسانه ها ، خدمات عمومی رایگان ، محرومیت از حقوق اجتماعی ، اجبار ، عذرخواهی و …) ، جنبه کیفری دارد.

یکی از مهمترین پرونده های کیفری که یک وکیل کیفری با آن روبرو است
از مهمترین پرونده های کیفری که وکالت کیفری با آن سروکار دارد ، می توان به قتل ، خواه عمدی یا غیر عمدی ، کلاهبرداری ، انتقال غیرمجاز مال ، سرقت ، تهمت ، افترا ، انتشار نادرست ، ضرب و شتم ، جرم مواد مخدر اشاره کرد. و الکل ، قاچاق و تبادل ، اختلاس ، ارعاب ، آزار و اذیت ، خیانت ، جعل و موارد دیگر.

در انتها لازم به ذکر است که در صورت نیاز به مشاوره حقوقی یا کمک یک وکیل کیفری مجرب و باتجربه برای طرح دعوی یا دفاع از دادخواست ، می توانید جهت مشاوره و مشاوره با ما تماس بگیرید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)