وکیل متخصص ملکی

چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09122888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

وکیل ملکی
یک وکیل دادگستری است که در زمینه املاک و مستغلات و دعاوی کیفری تخصص دارد. حرفه حقوق نیاز به دانش ، تجربه و تخصص دارد ، به خصوص در پرونده های مدنی و مواردی که گاهی اوقات پیچیدگی هایی وجود دارد که یک وکیل باتجربه می تواند به آن کمک کند. وکیل مدنی کلیه قوانین و آئین نامه های اشرافی را در اختیار دارد و با توجه به تجربه خود ، همه جوانب این پرونده را بررسی کرده و متعاقباً از موکل دفاع می کند.

ویژگی های یک وکیل متخصص چیست؟
4- یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل املاک و مستغلات تجربه وی است ، تجربه وی در امور املاک و مستغلات به او این امکان را می دهد تا بتواند در کلیه دادخواستهای مدنی میزان موفقیت بالاتری را نشان دهد و بسته به تجربه می تواند در پیش بینی پرونده موفق شود.

2. یکی دیگر از ویژگی های مهم وکالت ، دانش و تسلط وی در امور حقوقی ، تسلط بر امور مختلف حقوقی ، کیفری ، دارایی است و یک وکیل باتجربه باید با قوانین و مقررات مربوط ، وحدت رویه و رویه عرفی در دادگاه ها آشنا باشد. و نظرات اساتید برجسته حقوق و آموزه های حقوقی.

وکالت تخصصی:
الزام به تنظیم یک سند رسمی ، واگذاری مال ، سلب مالکیت ید ، لغو املاک ، زنا ، تقسیم اموال ، ادعای حق تصرف تصدی ، اخراج اجاره نامه های موضوع ماده 1 و 2 ، تأیید فسخ قرارداد ، ادعای تعهدات قراردادی ، اجاره ، تنظیم اجاره ، الزام به استرداد ، الزام فسخ و سایر دادخواستهای مدنی.

در این بخش مهمترین مطالبات مدنی برای اطلاع شما عزیزان مطرح شده است.

چگونه خریدار می تواند از فروشنده بخواهد که یک سند رسمی تنظیم کند؟
به گفته یک وکیل دادگستری ، برای حل و فصل دعوی رسمی در دادخواست ، دادخواست لازم است. یکی از مشکلاتی که در برخورد با خریدار ایجاد می شود ، امتناع فروشنده از حضور در دفتر و تشکیل پرونده رسمی انتقال است. فروشنده مبلغ بالایی پول نقد دریافت می کند (مبلغ مورد معامله) و به دلایلی مانند افزایش ارزش ملک یا پیش فرض بانکی از انجام تعهد خودداری می کند.

در این حالت ، خریدار می تواند از پیمانکار بخواهد در تاریخ تنظیم سند و مابقی معامله برای صدور گواهی عدم حضور در دفتر خانه حضور یابد ، در این صورت خریدار می تواند دادخواست غیرقانونی را صادر کند. و گواهی تنظیم سند رسمی.

دادگاه صالح وظیفه دارد پرونده دادگاه را در جایی كه ملك در آن قرار دارد قضاوت كند و هزینه دادخواهی با توجه به قیمت منطقه ای ملك تعیین می شود. در بسیاری موارد برای تشکیل سند (مانند رهن املاک یا فوت یک فروشنده و غیره) موانعی وجود دارد که در مشاوره با وکیل شما مفید خواهد بود.

چگونه یک خریدار می تواند ادعای تحویل یا تحویل مشابه را در دادگاه مطرح کند؟
یکی دیگر از مشکلات رایج بین خریدار و فروشنده پس از تسویه اجاره ، امتناع فروشنده از تحویل به خریدار (فروشنده) به خریدار است. فروشندگان معمولاً نسبت به تحویل تخفیف از ارائه سود بالاتر یا تحویل سود بیشتر خودداری می کنند. در این حالت ، خریدار می تواند برای تحویل پرونده مطالبه کند و ملک خریداری شده را دریافت کند.

نکته مهمی که در مورد این دادخواست باید به آن توجه داشت این است که تحویل اساسی تسویه سند است و اگر ملک قبل از فروش ملزم به ارائه سند رسمی برای فروش نباشد ، باید دادخواستی را به دادگاه ارائه کند. در غیر این صورت ، ادعای تحویل غیر رسمی رد خواهد شد.

آیا امکان فروش ملک بدون رضایت صاحبان دیگر وجود دارد؟
یک دارایی یک دارایی مالی است که دو یا چند مالک دارد و هر یک از آنها منتشر می شوند ، به این معنی که هر مالک حق دارد کل دارایی مانند وراث را تقسیم کند. اما اگر توافقی بین شرکاء برای تقسیم یا فروش سهام وجود نداشته باشد ، هر یک از شرکاء ممکن است تقسیم یا دستور فروش را صادر کند و مرجع صالح رسیدگی به این گونه موارد ثبت و دیوان عدالت است.

سفارش فروش زمانی انجام می شود که یک ملک مطابق ماده 5 قانون فروش ملک و املاک در اداره ثبت غیرقابل تفکیک مشخص شده باشد ، که به موجب رأی هر یک از شرکا فروخته می شود و به دستور دادگاه فروخته می شود. ممکن است ”

بنابراین ، سفارش فروش توسط هر یک از صاحبان مشترک امکان پذیر است و دادگاه با صدور دستور و اعلام اجرای آن ، دستور فروش را صادر می کند. عمل این است که هر صاحبخانه ابتدا باید اداری را به اداره ثبت اسناد و املاک منطقه معرفی کند و در صورت لزوم ، موجر باید ابتدا مشخص کند که آیا این ملک واجد شرایط است یا خیر.

درصورتیکه نظر ثبت کننده غیرقابل تفکیک باشد ، ذینفع باید موضوع را به دادگاه ارجاع داده و ادعای فروش ملک را مطرح کند و درآمد حاصل از فروش پس از کسر هزینه های اجرای تقاضا و بین دادگاه ها بین شرکاء تقسیم می شود. سفارش.

وکیل ملکی
اگر مستاجر از تخلیه خودداری می کند ، چگونه باید آنها را اخراج کنیم؟

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)