وکیل متخصص دعاوی ملکی

وکیل متخصص دعاوی ملکی چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09019948366 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

 

دادخواست املاک

تا زمانی که انسان در این سیاره زندگی می کند ، آنها به زندگی مستقر و پناهگاه مستقل احتیاج دارند و با افزایش جمعیت ، این نیاز بیش از گذشته فوری و با ارزش تر می شود. شاید یکی از دلایل افزایش مداوم ارزش مسکن در کشور ما افزایش جمعیت به ویژه جوانان است که به تشکیل خانواده و سرپناه احتیاج دارند ، بنابراین همیشه یکی از مهمترین اولویت های زندگی جوانان است ، مخصوصاً جوانان باش بدیهی است رفع این نیاز به معاملات قانونی یا خرید قانونی (مالکیت عینی و سودمند) نیاز دارد. البته صاحبان خانه نیز به دنبال فروش ملک خود به قیمت مورد نظر خود هستند. در همین راستا ، طرفین بعضی اوقات در معامله ، مبادله یا تحقق تعهدات خود و اجرای قرارداد ، با مشکل روبرو می شوند و هنگامی که دادخواست به صلاحدید آنها باشد ، دادخواست به تعبیر خود حل و فصل می شود. در همه جوامع ، البته همیشه سودجویانی وجود دارند که حق پایمال کردن حق دیگری را ندارند ، که این امر در بسیاری از موارد منجر به نقض حق افراد در مالکیت ، اعم از سودآور یا غیرقانونی صورت می گیرد. اصطلاح دعاوی مدنی به مطالبات مربوط به اموال غیر منقول اطلاق می شود.
در کشور ما زمین و دارایی بسته به نوع زمین و ملک و نوع کاربری اراضی دارای سیستمهای حقوقی متفاوتی هستند. با افزایش رشد جمعیت و توسعه اجتماعی ، هر روز توجه جدی به حقوق زمین و مالکیت بیشتر می شود. قوانین و مقرراتی که طی سالها تصویب شده است ، تلاش برای دستیابی به این امر را نشان می دهد. با توجه به تنوع و تعدد قوانین املاک در کشور ما ، از قانون مدنی گرفته تا قانون ثبت اسناد و املاک و مستغلات و غیره و همچنین وجود روال خاص قضایی و در مواردی مغایر و مبهم ، داشتن تخصص و اشراف در طراحی. پیگرد قانونی و پاسخ به دادخواهی مدنی مشهود است.

برخی از دادخواستهای مدنی عبارتند از:

عزل: وکیل مدنی
طرح دعوی رد صلاحیت ید ادعایی است که مستلزم سلب مالکیت ید یا غصب املاک غیرمنقول از املاک غیرمنقول است که توسط مالک ملک طرح شده است. به عبارت دیگر ، در دادخواست ، صاحب ملك ادعا می كند كه املاك وی به طور غیرقانونی توسط شخص دیگری تصرف شده است یا املاكی كه او با اجازه او خوانده است از این كار علیرغم عدم صلاحیت امتناع می ورزد. برای اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.

الزام به رسمی سازی سند مالکیت رسمی: مشاورین ملکی
با انعقاد قرارداد معمولی در مورد املاک غیرمنقول و انتقال حقوق اختصاصی فروشنده به خریدار ، متقابل مذاکرات معمولاً مواردی را در رابطه با زمان و نحوه تسویه سند رسمی و امور و شرایط آن انجام می دهند ، گاهی اوقات از نظر عدم رعایت تعهدات خود . با تنظیم سند ، خریدار مجبور به طرح دعوی است. برای اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.

وکیل ملکی تهران
تحویل منبع مورد نیاز:
مطابق ماده 367 قانون مدنی ، “تسلیم عبارت است از تسخیر مشتری به روشی که مکمل تسخیر سود و سود باشد و قبض تسخیر مشتری است” در صورتی که طرفین زمان تعیین شده برای تحویل امتیاز باید زمان تحویل داده شود یا در غیر این صورت بلافاصله پس از انعقاد قرارداد در اختیار فروشنده قرار خواهد گرفت. در صورت تخلف توسط فروشنده ، خریدار می تواند از فروشنده بخواهد کالا را از طریق دادگاه تحویل دهد. برای اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.

تملک  هنگامی است که اموال غیر منقول توسط کسی بدون رضایت صاحب آن تصرف شود. همانطور که در ماده 158 قانون آیین دادرسی مدنی آمده است ، “دادخواست علیه سرنشین سابق این است که خواهان دیگری بدون رضایت وی ، اموال غیر منقول را پس بگیرند و به دنبال بازگرداندن آن مال” برای پیگیری این ادعا باشند. در یک ملک دیگر ضروری است. برای اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.

سفارش فروش ثابت: وکیل املاک و مستغلات
روابط مالی افراد در یک جامعه شامل خصوصیاتی است که علاقه مردم به امور را نشان می دهد. این وابستگی گاهی به صورت فردی و گاه جمعی ظاهر می شود. دارایی های متعلق ، اجباری یا اختیاری ، تا حد زیادی در توانایی ذاتی آنها در تقسیم و انتشار وجود دارد و محدود کردن دامنه میزان دستیابی هر یک از شرکاء و نه هر یک از شرکاء است. صاحبان این نوع املاک که به طور مستقل از مالکیت خود درآمده اند ، در مقطعی به دنبال تفکیک آن هستند. تقسیم اموال مشترک شامل موضوعات متنوعی از جمله علایق و منافع (حق و دین) است. برای اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.

وکیل ملکی  ویژه

تخلیه املاک:
همانطور که در ماده 446 قانون مدنی تعریف شده است ، اجاره نامه قراردادی است که به موجب آن مستاجر صاحب همان بهره به عنوان موجر ، موجر به عنوان اجاره دهنده و مستاجر به عنوان موجر و مالک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)