سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل متخصص دعاوی بانکی

چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09122888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

وکیل بانکی : تقریباً هر کس روزانه کم و بیش از خدمات بانکهای کشور و سیستم بانکی استفاده می کند. در حالی که برای اکثر افراد استفاده از این خدمات بسیار پیچیده نیست ، برای برخی که از خدمات بانکی حرفه ای تر استفاده می کنند ، عدم آگاهی از قوانین و مقررات بانکی می تواند بسیاری از مشکلات حقوقی را ایجاد کند.

به عنوان مثال ، قراردادهای مشارکت مدنی بین بانک و اشخاصی که سود و سایر ضررها و جریمه ها را محاسبه می کنند ، تحت شرایط خاصی قرار می گیرند که نیاز به توجه ویژه دارند ، در حالی که باید در هنگام محاسبه سود و زیان ، شرایط خاصی رعایت شود که ممکن است بعضا مشاهده شود. اما با توجه به اینکه محاسبه سود و زیان منوط به چنین شرایطی است و عدم رعایت هر یک از قوانین در محاسبات موثر خواهد بود ، داشتن یک وکیل متخصص در این زمینه می تواند کمک کننده باشد.

بانکداری یکی از تخصصی ترین دادخواستهایی است که نیاز به تخصص تخصصی در این زمینه دارد و وکیل منتخب باید اطلاعات کاملی در مورد قوانین و همچنین آیین نامه بانکی و سیاستهای تنظیم بانک مرکزی داشته باشد.

قبل از امضای قرارداد بانکی با یک وکیل متخصص بانک مشاوره بگیرید
قراردادهای بانکی با تعدادی قانون تنظیم می شود مانند بانکداری های اساسی مانند بانکداری بی فایده و آئین نامه های آن ، بخشنامه های صادر شده از سوی بانک مرکزی و همچنین سایر مراجع ، و شناسایی هرگونه نقص در قرارداد ممکن است نیاز به دانش ویژه از این قوانین پراکنده داشته باشد ، بنابراین قبل از امضای چنین قراردادهایی حتما با یک وکیل بانک مشورت کنید.

پس از عقد قرارداد بانکی و ایجاد اختلاف ، با یک وکیل ورشکستگی مشورت کنید
تعامل پیچیده و قوانین پراکنده بانکی باعث اختلاف بین افراد و بانک ها می شود. در چنین مواردی ، برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری ، اتلاف وقت و هزینه ، توصیه می شود قبل از هرگونه مطالبه یا اختلاف نظر با یک متخصص بانک مشورت کنید. در نظر گرفته شده.

حتی طرح دعوی ممکن است در مورد دعوی خطرات بیشتری برای دعوای قضایی ایجاد کند ، به عنوان مثال با لغو درخواست بانکی برای تسویه حساب بانکی به روش های دیگری که ممکن است بیشتر از مطالبه قراردادی بانک باشد.

انواع دادخواستها در دادگاه ها
ادعاهای مربوط به ابطال اجرای بانکی که توسط واحد اجرایی ثبت یا واحد اجرای احکام صادر شده است

مطالبات مربوط به اختلاف در محاسبه سود ، جریمه و بدهی بین بانک و اشخاص

مطالبات مربوط به مؤسسات اعتباری

مطالبات مربوط به موسسات غیرمجاز بانک مرکزی

ادعاهای مربوط به قراردادهای مشارکت مانند مشارکتهای مدنی و مضاربه

مطالبات مربوط به سایر قراردادهای بانکی مانند فروش اقساطی

مطالبات مربوط به قراردادهای جدید یا جدید یا قراردادهایی که به انواع دیگری از قراردادها تبدیل شده اند.

مطالبات تضمین شده بانکی

نامه مطالبات اعتباری
انتخاب وکالت بانکی بصورت آزاد توسط هر شهروند یا شخص حقوقی در بین وکلای دادگستری صورت می گیرد و رابطه وکالت با مشتری با تهیه و امضای وکالتنامه (به صورت یک قرارداد چاپی تهیه شده) توسط کانون وکلا) و تعیین حق الزحمه وکالت. شروع می شود

وکالت در امر ورشکستگی وکالت بانکداری سوالات حقوقی بانکداری

وکیل بانکی در تهران | وکیل بانکی در تهران

سوالات حقوقی سوالات حقوقی بانکداری
حداقل سن برای افتتاح حساب سپرده گذاری چند ساله است؟

حداقل سن برای افتتاح حساب سپرده گذاری کوتاه مدت منظم یا بلند مدت 18 سال است. (افتتاح حساب در خارج از محدوده سنی فوق توسط یک سرپرست یا سرپرست انجام می شود.)

اسناد مورد نیاز برای افتتاح حساب سپرده گذاری کوتاه مدت و بلند مدت:

افراد: فرم کامل باز کردن حساب ، شناسه اصلی و تصویر ، تصویر کارت اصلی و ملی
اشخاص حقوقی: منشأ و تصویر اسناد ثبت شرکت ، از جمله: اعلامیه تأسیس ، اساسنامه ، روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکتها ، بیانیه ثبت شرکت ، نامه شرکت ، شناسه شرکت ، مبدا و تصویر شناسه مدیران شرکتها ، اصل و تصویر مدیران شرکتها کارت و رو به جلو بینی اختیار برای افتتاح حساب در اساسنامه. سوالات حقوقی بانکی

در مورد افتتاح حساب برای مهاجران چطور؟

مطابق قانون مدنی ، افراد زندانی به سه دسته صفیه ، مجنون و صغیر تقسیم می شوند.
در مورد صوفیه و مجنون ، تا سن 18 سالگی ، پدر حق دارد که حساب کاربری به نام محجور باز کند یا از حساب خود خارج شود. پس از سن 18 سالگی ، سرپرست یا سرپرست باید به دادسرا برود و یک وکالت دریافت کند. در مورد صغیر ، حتی قبل از رسیدن به 18 سالگی ، وی می تواند با دریافت دستور از دادگاه صالح ، حساب خود را پس بگیرد

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)