سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل متخصص در امور پزشکی

ممکن است شما مشکل امور پزشکی  داشته باشید و به یک وکیل متخصص در امور پزشکی احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور پزشکی فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین خاص بانکی هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 02186128670 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل پزشکی
وکیل پزشکی

وکیل پزشکی و تعریف جرم پزشکی
وکیل پرونده پزشکی اظهار داشت: پزشکان از قانون مصون هستند. این مصونیت به دلیل شغل حساس و خاص آنها و البته مقدس بودن پزشکان به آنها اعطا شده است. زیرا پزشکان با وعده الهی که زندگی انسان است ارتباط دارند. اما ، اگر فرض بر این باشد که مقصر بودن در عدم رعایت مقررات پزشکی ، سهل انگاری ، عدم مهارت و سایر موارد مقرر در اساسنامه است ، ممکن است پزشکان تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.

این وکیل با اشاره به اقداماتی که پزشکان در معالجه عمل خصوصی خود یا در کلینیک ها و بیمارستان ها انجام می دهند ، از پزشک بیشتر شکایت می کند.

وکالت سوء استفاده پزشکی و ضرورت آن
وکیل پرونده پزشکی در توضیحات فوق اظهار می دارد که وسعت خدمات پزشکی نیز باعث افزایش نسبت شکایات پزشکان توسط بیماران و یا شکایت پزشک می شود. بنابراین ، سؤالات بسیاری در مورد نحوه طرح شکایت به پزشک یا مرجع ذیصلاح برای شکایت پزشک ، نحوه بدست آوردن پول خون از پزشک یا دلایل نیاز به مشاوره با یک وکیل برای طرح شکایت با یک سوال وجود دارد. پزشک در زمینه دید قربانی. دادگستری کوبری در تهران با داشتن کادر مجرب وکلا مستقر در یک فقه تخصصی در دادرسی پزشکی ، سؤالات زیر را به مددجویان ارائه می دهد و سپس به طور خلاصه و عملی به سؤالات پاسخ می دهد.

نحوه طرح دعوی پزشکی علیه پزشکان
وکیل پرونده پزشکی مطابق ماده 5 قانون مجازات اسلامی اظهار می دارد: “(پزشکان ، جراحان ، ماماها ، فروشندگان مواد مخدر و کلیه کسانی که نسبت به حرفه یا حرفه خود محرمانه هستند ، در این پرونده های حقوقی فاش می شوند) اسرار افراد به سه ماه و یک روز به یک سال حبس یا به یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است))

این وکیل دادگستری پزشکی ادامه می دهد: مشاغل مانند قانون و مراقبت های پزشکی همیشه ذاتی در محافظت از محرمانه بودن مراجعان و بیماران بوده است و قانون ضمانت اجرای آنها را اجرا کرده اند. با توجه به طبقه بندی جرائم به صورت عمدی و غیر عمدی ، می توان اظهار داشت. جرائم عمدی که قطعاً در دادگاه ها تحت پیگرد قانونی قرار دارند. در مورد جرایم غیر عمد ، مواردی از قبیل سهل انگاری و عدم توجه به وضعیت بیمار و نوع جراحی یا تجویز داروی اشتباه یا حتی نحوه استفاده از آن توسط بیمار نیز می تواند به پزشک مراجعه کرده و از طریق پیگرد کیفری پیگیری شود. دارو است

این وکیل از پزشک معالج شکایت می کند که صدور گواهی کاذب توسط پزشک جرم است و علاوه بر دارنده گواهی که اقدام به دستیابی به آن کرده است ، پزشک صدور گواهی نیز مرتکب جرم شده و می تواند به صورت حضوری شکایت کند. یا از طریق وکیل شکایت پزشک گلهگذاری کرد. استفاده از شواهد بدون مجوز مانند پروانه پزشکی و پروانه پزشکی برای جرایم قابل پیگرد است و در نتیجه درجه اول در نتیجه عمل چنین افرادی قابل پیگرد است.

ادعاهای پزشکی
ادعاهای پزشکی

آیا امضای فرم رضایت نامه ضروری است؟
در پاسخ به سؤال فوق ، وكیل شاكی اظهار می دارد كه گرفتن فرم رضایت كتبی از بیمار مانع پیگرد قانونی پزشك نمی شود. توضیح دهید که فرم رضایت مطابق با عمل پزشکی است و هرگونه سوءاستفاده یا حذف از سیستم پزشکی در معرض پیگرد قانونی و شکایت پزشک است. در حقیقت ، از آنجایی که هیچ مسلمانی حق ندارد صدمه ای به دیگری وارد کند ، این واقعیت است که پزشکان باید به گونه ای عمل کنند که برای درمان بیمار اقدام کنند ، بنابراین لازم است و طبق قانون پیش بینی شده است.

وکیل پرونده پزشکی ادامه می دهد ، با این حال ، در شرایط ویژه و اضطراری که رضایت بیمار امکان پذیر نباشد ، ممکن است رضایت شما از سرپرستان قانونی آنها یا در مورد یک فرد خردسال یا سرپرست حاصل شود. استثناء این موارد موارد اضطراری است که به دلیل کمبود وقت یا نداشتن سرپرست قانونی ، رضایت حاصل می شود ، اما خاطر نشان می شود که به دلیل اولویت سلامت و رضایت از زندگی رضایت از زندگی لازم نیست و در ابتدا درمان ارائه می شود.

چگونه به پزشک شکایت کنیم؟
وکیل پرونده پزشکی با توجه به قوانین پزشکی که در قانون تأسیس سازمان نظام پزشکی جرائم پزشکان و قانون مجازات اسلامی درج شده است ، به این پزشکان پاسخ خواهد داد تا پزشکانی که از وظایف خود غفلت می کنند. افراد آموزش دیده یا گناهکار تحت پیگرد قانونی قرار دارند و می توانند به صورت حضوری یا وكیل در پرونده پزشکی شكایت كنند ، مشابه سایر پرونده های كیفری كه ابتدا با دادخواست در دادسرای جرم پزشکی تشکیل شده و سپس محكوم شده و در پرونده های کیفری قرار می گیرند. دادگاه صالح است.

یک وکیل خوب برای ادعاهای پزشکی
یک وکیل خوب در پرونده های پزشکی و جزایی که می تواند علیه اقدامات پزشکان مطرح شود ، باید کاملاً آشنا باشد

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)