وکیل متخصص ثبت احوال

وکیل متخصص ثبت احوال چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09019948366  تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

در برخی موارد ، افراد برای ثبت نام و پیگیری مواردی از قبیل تغییر نام یا نام خانوادگی یا سن یا اصلاح شناسنامه خود یا صدور نسخه نیاز به مراجعه دارند. اما برخی از افراد به دلیل طولانی بودن این مراحل و تعداد جلسات حضوری مورد نیاز ، از این امر پرش می کنند. اینها برخی از خدماتی است که دفتر وکالت ما بویژه با وکیل ناحیه ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با یک وکیل ، لطفا با ما تماس بگیرید.

مهم: اسامی مذهبی مانند فاطمه ، رقیه ، زهرا ، حسین ، علی و غیره. فقط در شرایط خاص می توان این کار را انجام داد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برخی از مهمترین مواردی که توسط وکلای ما درباره ثبت نام پیگیری و انجام می شود به شرح زیر است.

1- تغییر نام یا نام خانوادگی: نام یکی از مواردی است که خود فرد در آن به هیچ وجه دخالت نمی کند و پس از رسیدن به سن قانونی 18 سال ، به دلایل مختلفی از جمله تلفظ دشوار یا معنی نامناسب و غیره. ممکن است بخواهد آن را تغییر دهد. این افراد می توانند مطابق با قوانین جدید نسبت به تغییر در شناسنامه خود اقدام کنند (اگر برای تغییر نام خود به یک وکیل نیاز دارید ، لطفاً به این بخش مراجعه کنید).

2- تغییر سن: اگر شناسنامه فرد دیر یا زود گرفته شود ، فرد باید با ارائه دادخواست به پزشک مربوطه و انجام مراحل لازم ، شناسنامه شما را اصلاح و جایگزین کند.

3. حذف نام همسر سابق از شناسنامه: بسیاری از افراد فکر می کنند هنگام جدایی و طلاق ، نام همسر خود را از شناسنامه حذف کنند ، که این ممکن است به دلیل شرایط خاصی مانند رضایت طرفین یا عدم ازدواج در طول ازدواج یا ازدواج. رضایت طرف مقابل و…. این کار به موجب قانون انجام می شود و با تشکیل دادخواست مربوطه در ثبت کشور انجام می شود.

(اگر مایل هستید برای حذف نام همسرتان از شناسنامه ، یک وکیل دریافت کنید ، لطفاً به این بخش مراجعه کنید.)

 

وکیل متخصص ثبت احوال از چه کسانی دفاع می کنند؟

اختلاف نظر و دعوای دادرسی تحت عناوین مختلف در دادگاه عمومی دادگستری کشور ، مطابق قوانینی که از سال 2008 تصویب شده و عموما اصلاح شده است ، طبق آماری که توسط دادگستری مانند دیوان عالی کشور ارائه شده است. به طور متوسط ​​هر ماه پرونده های سوء مدیریت برای ارجاع ثبت می شود که یک مورد در سال یک هفتم کل پرونده های دادرسی مدنی را با یک هفتم از کل پرونده های دادرسی کیفری و مدنی مقایسه می کند. شایان ذکر است ادعاهای مربوط به تغییر تاریخ تولد صاحب ب) سند سجالی »به عنوان مثال ، از ژوئن تا آگوست یا تغییر نام دارنده گواهی از قادمالی به حسنعلی موضوعی نیست که از زمان دیوان عالی دادگستری در حل مسئله خدشه دار شود. مشکلات قضایی و به این ترتیب توجه به این امر معطوف می شود: طی دو سال طبق قوانین دادگاه های تجدید نظر و دادگاه های تجدید نظر و دادگاه های تجدید نظر ، دو مرحله اساسی انجام شد و دعوی لازم برای طرح در دیوان عالی کشور نبود دادگاه. ماده 9 این قانون به شرط آنكه هرگونه تصحیح انجام شود ، تكمیل مستندات تولد و مرگ پس از امضای سند ، تكمیل اسناد مفقود شده ، حذف خطاها در نوشتن یا ثبت اسناد اسناد كل ثبت نام ، اصلاح خطاها در ثبت حذف غیر ضروری این قانون تصریح می کند که چنین مواردی توسط شورای حل اختلاف منطقه ، مرکب از رئیس  بررسی خواهد شد. . با اجرای این قانون ، مراجعات عمومی به دفاتر ثبت مناطق انجام شد. با اجرای این قانون ، مراجعه عمومی به دفاتر ثبت احوال و کمیته های حل اختلاف آغاز شد ، با مراجعه به مشتریانی که به دنبال تصحیح و تصحیح مطالب اسناد ثبت نام خود هستند ، درخواست تغییر تاریخ تولد یا تغییر نام یا حذف بخشی از شناسنامه و اسناد ثبت نام آنها. وی با استناد به ماده 4 قانون مدنی (که ممکن است تغییر نکند به جز در مورد ثبت کننده) این ادعای دروغ را رد کرده و اعلام کرده است که در صلاحیت دادگاههای دادگستری و دادگاه تجدید نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)