وکیل تامین اجتماعی/وکیل بیمه تامین اجتماعی/وکیل تامین اجتماعی تهران

به دنبال وکیل تامین اجتماعی هستید؟آیا مشکلی در زمینه اداره کار یا تامین اجتماعی دارید؟ این مقاله را بخوانید و حتما در انتهای مقاله در قسمت نتیجه گیری شماره ما را بردارید و از ما کمک بگیرید ما متخصص در این حوزه هستیم.

وکیل تامین اجتماعی کیست

وکیل متخصص بیمه تامین اجتماعی چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.همچنین جهت اخذ وکیل یا وکیل طلاق توافقی کلیک کنید.جهت مشاوره حقوقی وکیل متخصص بیمه تامین اجتماعی و تعیین وقت می توانید با شماره 09396176322 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص بیمه تامین اجتماعی
وکیل متخصص بیمه تامین اجتماعی

وکیل بیمه تامین اجتماعییک وکیل بیمه تأمین اجتماعی با شکایات کارگران علیه کارفرما رسیدگی خواهد کرد. طبق قانون تأمین اجتماعی ،کارفرما وظایفی نسبت به کارگر دارد که موظف است آنها را انجام دهد. کارگران می توانند در صورت عدم انجام این وظایف و نقض هر یک از آنها ، به یک وکیل متخصص تأمین اجتماعی مراجعه کنند و جبران خسارت دریافت کنند.

بایسته وکیل  تامین اجتماعی در مورد کارگر و کارفرما

شامل مرخصی ، حقوق ، حقوق مسکن ، تعطیلات و پاداش ، زایمان ، تحقیر و غیره است. همه این موارد.طبق قوانین و تعرفه های تعیین شده توسط کارگران باید به کارگران پرداخت شود. اگر کارفرما به هر دلیلی از انجام وظایف خود امتناع ورزد ، کارمند حق دارد با کمک بیمه گر تأمین اجتماعی از وکالت شکایت کند و به خاطر حقوق خود به اداره کار مراجعه کند. در این مقاله ، ما قصد داریم اطلاعاتی را درباره وكیل تأمین اجتماعی و روند شکایت كارفرمایان در اختیار شما قرار دهیم. نحوه رسیدگی وکیل متخصص تامین اجتماعی به شکایات علیه کارفرما در بیشتر موارد ، بسیاری از مسائل منجر به اختلاف بین کارگر و کارفرما می شود که باید با کمترین هزینه ممکن در کمترین زمان ممکن برطرف شود. همانطور که می دانید ، یک طرف دادخواست کارگران این است.که نتیجه دادخواست برای او بسیار مهم است و می تواند در زندگی وی بسیار تأثیرگذار باشد ، بنابراین استخدام یک وکیل تأمین اجتماعی برای پیگیری پرونده آنها بسیار مؤثر است. است. روش های مختلفی برای رسیدگی و حل و فصل اختلافات بین کارگران و کارفرمایان در هر کشور وجود دارد که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم:

در اکثر کشورهای آنگلوساکسون ، از این روش برای جلوگیری از مداخلات قوه قضاییه استفاده می شود.و در عوض برای حل و فصل اختلافات ایجاد شده از طریق سازش کار می کند. حل اختلاف در چرخه شغلی رویکرد تکنیک صورت می گیرد. منظور از تکینیک قضایی در بحث کارفرما تکنیک های قضایی با دادخواستهایی روبرو هستند که می توانند در دادگاههای عمومی یا کارگری مطرح شوند. کارگرانی که به حقوق خود اعتراض می کنند می توانند روند شکایت با کارفرمای خود را از طریق یک وکیل متخصص تأمین اجتماعی تسریع کنند.

بایسته وکیل  تامین اجتماعی در شکایت از کارفرما

روند شکایات کارفرمایان کمی پیچیده است و به روش های مختلفی قابل رسیدگی است ،بیشتر مردم با روند شکایت آشنایی ندارند بنابراین کمک به یک وکیل تأمین اجتماعی می تواند به حل مشکلات کمک کند. در ابتدای روند شکایت ، کارگران باید به اداره کار و امور اجتماعی مراجعه کنند ، سپس اشکال در اختیار آنها قرار دهند.که در آن کلیه موارد نقض قوانین کارفرمایان مشخص شده و کارگر با هر یک از آنها مشخص شود. چه کسی از آن شکایت می کند.پس از تکمیل فرم و ارسال آن به کارگر یا یک وکیل ویژه تأمین اجتماعی ، هیئت تشخیص مقدماتی اسناد و مدارک آینده را بررسی و بازرسان و کارشناسان اعزام شده به سایت را برای  بررسی موضوعات مورد بررسی قرار می دهد.

موارد لازم را صادر می کند.اگر کارگر متقاضی بیمه است ، باید به شعبه بیمه گر اجتماعی خود مراجعه کرده و به شعبه دفتر کار اجتماعی مراجعه کند ،سپس نامه ای از واحد ارجاع برای شعبه بیمه گر خود دریافت کند.حال کارگر یا وکیل متخصص آژانس بیمه تأمین اجتماعی باید به آژانس بیمه تأمین اجتماعی مراجعه کرده و کلیه سوابق بیمه خود را جمع آوری کرده و به اداره کار ارسال کند.بهترین وکیل تأمین اجتماعی می تواند در این زمینه به شاکیان مشاوره دهد و از اتلاف وقت و هزینه خودداری کند.از عدم بیمه بودن به کارفرمای خود شکایت کنید.یکی از مهمترین وظایف یک کارفرما برای یک کارگر بیمه است. طبق قانون ، کارفرما موظف است.در پایان هرماه هر بیمه شده برای هر کارگر و کارمند پرداخت کند و لیست بیمه را در پایان هر ماه به سازمان تأمین اجتماعی ارسال کند. . کارفرما موظف است مالیات را به موازات دفتر خزانه داری بپردازد.و در صورت امتناع از این کار ، کارگر می تواند با کمک وکیل تأمین اجتماعی تقاضای مطالبه کند.

از اخراج به کارفرما شکایت کنید.عزل کارگران یا کارمندان ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد که بیشتر به دلیل ناکارآمدی است.اما گاهی اوقات اخراج به دلیل انتقاد یا کاهش هزینه است که هرکدام جنبه های مختلفی دارند و کارمندان می توانند با توصیه یک وکیل تأمین اجتماعی راه حل مناسبی پیدا کنند.بایسته وکیل تامین اجتماعی در قرارداد موقت کارفرما در بسیاری از موارد ، کارفرما می تواند با یک کارمند موقت قرارداد کند تا بتواند برای نیروی کارآمد کار کند.تا توانایی و کارآیی خود را بررسی کند ، پس از تأیید ، می تواند قرارداد اصلی را تنظیم کند. وکارفرما طبق قانون موظف است.آن را بیمه کند. از ابتدای کار پرداخت کنید. یک وکیل متخصص تأمین اجتماعی به کارمندان و کارگرانی که نسبت به قرارداد و امور مربوطه اعتراض دارند ، توصیه می کند.

 بایسته وکیل  تامین اجتماعی در مهلت شکایت از کارفرما چیست؟

شکایت از کارفرما در مورد مطالبات کارمند برای حقوق محدودیت زمانی ندارد و کارگر می تواند.در هر زمان از حقوق خود شکایت کند ، حتی پس از فوت کارفرما ، کارگران می توانند.از یک وکیل تأمین اجتماعی نیز کمک بگیرند.از حقوق وراثت خود شکایت کنید.

وکیل  تامین اجتماعی چه کار می کند

یک وکیل بیمه تأمین اجتماعی به شکایات و اعتراضات کارگران علیه کارفرما رسیدگی می کند.طبق قانون بیمه تأمین اجتماعی ، کارفرما وظایفی را در قبال کارگر دارد که موظف به انجام آن است. اگر کارگران این وظایف را انجام ندهند و قوانین  را نقض کنند ، می توانند به وکیل بیمه تأمین اجتماعی مراجعه و حقوق خود را دریافت کنند.وظایف کارفرما وظایفی که طبق قانون به کارفرما محول شده شامل مرخصی ، حقوق ، حق مسکن ، عیدی و پاداش ، حقوق کودکان ، غذا و سرپناه است که همه آنها باید طبق قوانین و تعرفه های تعیین شده به کارگران پرداخت شود.اگر کارفرما به هر دلیلی از انجام وظایف خود امتناع ورزد ، کارگر حق دارد با کمک یک وکیل بیمه تأمین اجتماعی به دلیل نقض حقوق خود به اداره کار شکایت کند.اکنون در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد وکیل بیمه تأمین اجتماعی و روند شکایت از کارفرما در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه انجام کار توسط وکیل تامین اجتماعی

نحوه رسیدگی به شکایات علیه کارفرما در بسیاری از موارد ، بسیاری از مسائل باعث بروز اختلافاتی بین کارگر و کارفرما می شود که باید در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه حل و فصل شود.همانطور که می دانید یک طرف این دادخواست ها کارگر است که نتیجه آن برای وی بسیار مهم است و می تواند در زندگی وی بسیار مثر باشد ، بنابراین کمک گرفتن از وکیل تأمین اجتماعی برای پیگیری روند پرونده آنها بسیار موثر است.اختلافات بین کارگران و کارفرمایان در هر کشور به روشهای مختلفی حل و فصل می شود که در این مقاله به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

در بیشتر کشورهای آنگلوساکسون از این روش استفاده می شود ، در این روش سعی می شود.از دخالت مقامات قضایی جلوگیری شود و در عوض سازمان های کارگری از طریق سازش برای حل اختلافات اقدام می کنند.حل اختلاف در روش تکنیک شغل در حلقه شغل انجام می شود.تکنیک قضایی: روش قضایی به دعاوی در مراجع قضایی می پردازد که می تواند دادگاه عمومی یا دادگاه کار باشد.کارگرانی که نسبت به دستمزد خود اعتراض دارند می توانند با مراجعه به وکیل بیمه تأمین اجتماعی روند رسیدگی به شکایت خود را تسریع کنند.

مراحل شکایت از کارفرما توسط وکیل تامین اجتماعی

مراحل شکایت از کارفرما چیست: روند شکایت از کارفرما کمی پیچیده است. و به روش های مختلفی انجام می شود.اکثر افراد آشنایی زیادی با روند شکایت ندارند.بنابراین کمک و مشاوره وکیل بیمه تامین اجتماعی می تواند. در حل مشکلات بسیار موثر باشد.در آغاز روند رسیدگی به شکایات ، کارگران باید به اداره کار و امور اجتماعی مراجعه کرده، سپس فرمهایی را در اختیار آنها قرار دهند که در آن کلیه تخلفات کارفرمایان از قانون مشخص شده، کارگر با علامت گذاری هر یک از آنها مشخص شود.او از این موضوع شکایت دارد. هیئت تشخیص اولیه پس از تکمیل فرم و ارائه آن توسط کارگر یا یک وکیل متخصص در بیمه تأمین اجتماعی ، اسناد پیش رو را بررسی می کند. بازرسان و کارشناسان را برای بررسی و بررسی موارد ذکر شده به محل مورد نظر می فرستد و بر اساس آن رأی می دهد. موارد لازم را صادر می کند.

اگر کارگر از بیمه شکایت دارد ، باید به شعبه اختصاص داده شده به بیمه گر تأمین اجتماعی خود. مراجعه به شعب اداره کار و امور اجتماعی ، سپس نامه ای از واحد مرجع به شعبه بیمه شده خود دریافت کند.حال کارگر یا وکیل متخصص سازمان بیمه تامین اجتماعی باید به آژانس بیمه تأمین اجتماعی مراجعه کرده. و کلیه سوابق بیمه خود را جمع آوری و به اداره کار ارائه دهد.بهترین وکیل تامین اجتماعی می تواند شاکیان را به خوبی در این زمینه راهنمایی کرده. و از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کند.

نتیجه 

جهت اخذ وکیل تامین اجتماعی با شماره 09396176322 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)