سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل متخصص امور ملکی

چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09122888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

وکیل ملکی

وکلا با هنگامی که به دنبال بهترین وکالت در زمینه املاک و مستغلات می گردید ، آنها به دنبال بهترین وکیل دادرسی مدنی هستند تا بتوانند مشاوره املاک و مستغلات و دادخواستهای مدنی مربوط به پرونده خود را دریافت کنند. برای به دست آوردن حق خود در همین راستا ، مقاله زیر سعی دارد تا با معرفی یک وکیل مدنی متخصص و شرایط و ویژگی های یک وکیل مدنی خوب ، شما را در حل مشکل مدنی و قانونی راهنمایی کند.

چه کسی وکیل ملکی است و چه زمانی باید به دنبال وکیل ملکی باشیم؟

یک وکیل دادگستری است با توجه به تجربه و تخصص خود در دادرسی مدنی ، در زمینه دادرسی و دادرسی تخصص دارد. ممکن است سوالی پیش بیاید که وکلا چه ویژگی های خاصی را باید داشته باشد که سایر وکلا از آن برخوردار نباشند. در پاسخ به این سؤال ، یكی از مهمترین خصوصیات وكیل ، فایده وی از دانش به روز در مورد قانون مدنی جدید و قدیمی و اشرافی بودن و تسلط وی بر وحدت رویه و نظرات اساتید مربوطه در این زمینه است. فقه و حقوق مالکیت. وکالت پس از اختصاص وقت کافی برای خواندن پرونده و مصاحبه ها و ملاقات های بیشمار با موکل خود ، می تواند بهترین راهکار را برای پیگرد موفقیت آمیز پرونده تشکیل دهد تا از حداکثر احتمال پرونده مشتری مطلع شود.

از دیگر خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فرد وکالت این است که علاوه بر داشتن همه موارد فوق در تهیه لایحه ، وی به طرز ماهرانه ای به کلیه موارد مربوط به پرونده اشاره می کند و برای اینکه از مهارت و توانایی بیان و تسلط بر پرونده برخوردار باشد ، حضور دارد. قاضی قدرتمند برای دفاع از حقوق موکل خود.

پرونده ها و دادخواستهای مدنی به طور خاص شامل املاک غیرمنقول است و ممکن است در یکی از شعبه های قانونی یا جزایی باشد اما در بیشتر موارد قانونی است. به عنوان مثال ، دادخواست ممکن است در دادگاه کیفری یا دادگاهی تشکیل شود. اما مهمترین پرونده در دادگاه پرونده های مدنی است که نسبت به سایر پرونده ها به تخصص و تخصص بیشتری احتیاج دارند و فرد باید یک وکیل مدنی با تجربه را به دادخواست ارجاع دهد. وکالت در پرونده های رد صلاحیت ، ادعای مالکیت ، تسویه اسناد رسمی اجباری ، خاتمه اجاره نامه ، املاک تجاری سرقفلی ، دارایی تقسیم شده ، مطالبات سرقفلی و حقوق تجارت تخصص دارد.

در زیر سؤالات متداول در این زمینه وجود دارد که به طور خلاصه توضیح خواهیم داد:

سوالات یک وکیل املاک و مستغلات در مورد املاک وام مسکن:

آیا می توان درخواست دادخواستی برای تنظیم یک سند رسمی برای املاک و مستغلات متعلق به بانک؟

خرید قانونی وام چیست؟

چه دادخواستی برای داشتن یک سند رهنی به نام سفارش خرید باید داشته باشد؟

برای مسؤولیت گرفتن وام مسکن فروشنده چه مسیری باید طی شود؟

سؤالات وکالت درباره لزوم تنظیم یک سند رسمی برای املاک:
از نظر حقوقی ، برای تهیه یک سند رسمی از فروشنده تا خریدار راحت و بدون درد ، چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

با درج قراردادهای قراردادی ، چگونه می توانید اجرای خوب را در تنظیم اسناد تضمین کنید؟

سؤالاتی که توسط وکلای مدنی در مورد ادعاهای مربوط به الزام یک فرم جداگانه مجلس ارائه می شود:
در ساختمان های جدید ، تنظیم اسناد رسمی ممکن است زمان ببرد و خریداران چنین املاک و مستغلات ممکن است در ثبت نام خود با مشکل روبرو شوند. یا به دلایلی فروشنده از انجام تفکیک حساب و دریافت مونتاژ جداگانه امتناع می ورزد ، که این هم مقدمه تنظیم اسناد است. چگونه فروشنده ملزم به انجام یک بیانیه جداگانه است؟

و چنین مواردی می توانید با مراجعه به وکیل مدنی و کارشناس دادخواست مدنی ، مسائل را با یک دادخواهی درست حل کنید.

انواع مطالبات ملکی:

در معامله املاک و مستغلات کافی است که یکی از طرفین دعوا ناخواسته یا عمدا نتواند به تعهدات خود عمل کند و سپس موضوع را پیچیده تر کند. در این زمان ، هر یک از طرفین چاره ای جز متوسل شدن به اقدامات قضایی نخواهند داشت. منبع دادخواست مدنی از اینجا از سر گرفته می شود. البته ، دادخواست مدنی معاملات متنوعی دارد. برخی از آنها شامل نقض قرارداد یا عدم انجام تعهدات قراردادی توسط طرفین است. بدون اینکه عنصر جنایی درگیر شود. مطالبات مربوط به تکمیل موارد تسلیم حساب کاربری و مالیاتی ، الزام تنظیم سند رسمی ، اخذ معامله ، اخذ مصوبه مجلس نمایندگان و کلیه مطالبات سرقفلی یا تجاری و خاتمه قراردادهای ملک و مطالبات فسخ … در این طبقه قرار داده شده است. اما یک طرف ممکن است با قصد علیه اموال طرف مقابل ، مرتکب یک عمل مجرمانه شود. به عنوان مثال ، فروش ملک متعلق به شخص دیگر ، اجاره آن بدون اجازه مالک یا جعل املاک برای دیگران. این نوع دادخواستهای مدنی در دادگاههای کیفری رسیدگی می شود. همچنین ممکن است که در برخی از معاملات املاک و مستغلات ، موارد قانونی ثبت املاک رعایت نشود و ممکن است یکی از طرفین معامله را به اعتراض سوق دهد.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)