سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل متخصص اداره کار

چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09122888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

وکیل متخصص اداره کار
امروزه اکثر اقتصادهای جهان مبتنی بر تلاش کارگران است و اساساً اساس پیشرفت اقتصادی برای طبقه کارگر است. بنابراین رعایت حقوق کارگران و کارمندان در کلیه سیستمهای حقوقی جهان توجه ویژه ای را به خود جلب کرده است. زیرا حق کار ، احیای چرخه اقتصادی است.

برهمین اساس ، در سال 1989 ، مجلس قانونی را به نام قانون کار برای تنظیم روابط کارگران و کارفرمایان تصویب کرد و اختیار مقابله با آن را به عنوان مرجع قضایی دستگاههای تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تعیین کرد.

در عین حال ، علی رغم اهمیت حقوق کارگران ، باید توجه کرد که حقوق کارفرمایان تضعیف نشود.

زیرا بدون رئیس کارگران ، شغلی نخواهند داشت.

یکی از مهمترین اصول حق حضور در دادگاه حضور وکیل برای جلوگیری از صدور آراء مغایر با قانون یا مغایر با حقایق است. وکلا در موسسه حقوقی تهران با استفاده از دانش تخصصی خود در مورد روابط کار و بهترین شکل دفاع اساسی از کارگران و کارفرمایان بهترین دفاع را برای اجرای قانون و حق یک دادرسی عادلانه ارائه می دهند.

کارگران چه حقوقی دارند؟
سالهای عملکردی:
در ماده 24 قانون کار آمده است: “به محض فسخ قرارداد کار ، کار با مدت معین یا موقت ، کارفرما موظف است کارگرانی را که به موجب یک سال یا بیشتر برای هر سال قبلی مشغول به کار بوده اند ، استخدام کند. پی در پی یا متناوب. با توجه به آخرین حقوق و دستمزد ، وی برای یك پایان كار خود یك ماه حقوق دریافت می كند. “و باز هم همانگونه كه در ماده 27 بیان شد حق سالیانه را اعلام می كند و اعلام می كند:” هر وقت كارگر عدم انجام وظایف محوله به وی ، یا نقض قوانین انضباطی کارگاه پس از اعلامیه کتبی توسط کارفرما علاوه بر نظر مثبت شورای کار علاوه بر مطالبات و معوقه حقوق معادل یک سال کار تجربه برابر با آخرین حقوق یک ماه به عنوان “حق حقوق و دستمزد” است و قرارداد کار را فسخ می کند. “بنابراین این یک حق غیرقابل انکار کارگر برای حقوق کار است. اما لازم به ذکر است که تنها آخرین ماه حقوق آخرین ماه است و طبق ماده 32 قانون کار فقط در صورت فسخ قرارداد کار منجر به کاهش توانایی های جسمی و روحی کارگر می شود ، او قادر است براساس 2 سال مزایایی دریافت کند. ماه آخرین حقوق است.

این مقاله می تواند مورد توجه شما قرار بگیرد: چگونه با یک وکیل متخصص در ساعات کاری تماس بگیریم؟

بیمه:
طبق ماده 148 قانون کار که در آن آمده است: “کارفرمایان مشمول این قانون موظفند کارگران واحد خود را طبق قانون تأمین اجتماعی بیمه کنند.” یکی از مهمترین و اساسی ترین حقوق یک کارمند بیمه و سابقه کار وی است که در هر شرایطی که رابطه شغلی و کارفرمایی لازم باشد و در صورت عدم اجرای ضمانت اجرایی مانند مقاله معتبر است ، معتبر است. 183 ، که می خواند: “کارفرمایانی که با وجود مفاد ماده 148 این قانون ، خود کارگران را بیمه نمی کنند ، علاوه بر پرداخت کلیه حقوق کارگران (سهم کارفرمایان) ، به دو تا ده برابر جریمه بیمه مربوطه محکوم می شوند. حق بیمه ، با توجه به شرایط و امکانات جرم. آنها خواهد بود. ”

دستمزدها:
دستمزد کارگران که در صورت پرداخت ماهانه حقوق به آنها گفته می شود ، سایر مطالب مهم هستند. حداقل حقوق قانون کار که هر سال توسط وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تعیین شده و در شرایط و ضوابط ماده 41 و تبصره از این پس تعیین شده است ، یک حق غیرقابل انکار کارگر است که مطابق با کار ساعت ها و در صورت عدم رعایت 44 ساعت در هفته و 176 ساعت در ماه ، مانند قرارداد کار ساعتی ، منوط به دستمزد ویژه می شوند.

عید و حق الزحمه ، مزایای خدمات ، حق الزحمه و حق الزحمه مسکن و تمبر کار از موارد دیگری است که البته حق کار در آن محدود است و کارفرما ملزم به پرداخت این حقوق نیست مگر در مواردی که توسط قانون و در موارد مقرر شده است. میزان مقرر در قانون .

امیدواریم که با مدیریت صحیح و منصفانه روابط کار و روابط کارفرمایی ، شاهد پیشرفت چشمگیر در اقتصاد میهن خود باشیم.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)