سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل طلاق اختصاصا در موضوعات مربوط به طلاق، طلاق توافقی، فرار از مهریه، حذف نام همسر از شناسنامه، الزام به تمکین، حضانت فرزند، درخواست طلاق یک طرفه و این قبیل موارد، با مشاوره اقدام به صلح و سازش بین زوجین مینماید. وکیل طلاق با پرسش در خصوص معاشرت و نفقه و اخلاق و سایر جوانب در نهایت پس از نتیجه گیری مبنی بر عدم سازش با مشاوره و انتخاب مناسبترین مسیر جهت جلوگیری از تنش و سایر مسایل، اقدام به طرح دادخواست می‌نماید.

وکیل طلاق باید وکیل پایه یک دادگستری باشد که دانش و مهارت تخصصی امور حقوقی خانواده را دارا می‌باشد. 

وکیل طلاق باید تجربه کافی در مورد حقوق زوج و زوجه داشته باشد و بتواند از مناسب‌ترین راهکار های حقوقی برای حل مسئله استفاده نماید.

موضوع طلاق به دلیل گسترگی مسائل و حواشی پیرامون، مانند ابعاد اخلاقی، مالی و آینده فرزندان، باید توسط وکیل طلاق متخصص و با تجربه رسیدگی شود. نقش وکیل طلاق در مورد مسائل حقوقی خانواده بسیار حائز اهمیت و در سرنوشت احکام صادره تعیین کننده است.

موسسه حقوقی حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس رشته حقوق دانشگاه‌های تهران، با داشتن سابقه طولانی در امر حقوق خانواده و وکالت طلاق، آماده ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شما عزیزان می‌باشد.

آنلاین و رایگان با وکیل طلاق چت کنید: 09122888366 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)