طلاق در انگلستان

وکیل طلاق در لندن/قوانین طلاق در انگلستان

وکیل طلاق در لندن: ساکن انگلستان هستید و به وکیل طلاق در لندن احتیاج دارید. یا می خواهید از قوانین طلاق در انگلستان آگاه شوید؟حتما مقاله زیر را بخوانید و در نتیجه گیری انتهای مقاله  با شماره مشاوره تماس بگیرید.

وکیل طلاق در لندن کیست

چتانچه قصد طلاق در انگلستان را دارید و به وکیل طلاق در لندن  هم احتیاج دارید کافیست از طریق واتساپ با شماره 09396176322  تماس بگیرید.همگام با رشد روز افزون میزان مهاجرت به کشورهای همسایه و الخصوص کشورهای اروپایی با مشکلاتی از قبیل عدم آشنایی با قوانین این کشورها رو به رو هستیم. که هدف ما به عنوان عضو کوچکی از جامعه حقوقی ایجاد آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص این موارد به شما عزیزان است. در ادامه قصد داریم در این مقاله در خصوص قوانین طلاق در کشور انگلستان و طلاق ایرانیان مقیم انگلستان مواردی را برای تان شرح دهیم.

طلاق در انگلستان
طلاق در انگلستان

قوانین طلاق در کشور انگلستان که وکیل طلاق در لندن استفاده می کند

همانطور که می دانید انگلستان یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و دارای قوانین کامل و منسجم است.در زمینه طلاق هم بسیار کامل و جامع عملکرد است است.دارای تشریفات و رویه خاصی است که در ادامه توضیح می دهیم.

انواع طلاق در انگلستان از دید وکیل طلاق در لندن

در این قسمت انواع طلاق در انگستان را توضیح می دهیم

 جدایی

که در این مورد فقط یکی از طرفین خواستار جدایی هست به همین منظور می تواند بدون آنکه درخواست طلاق کند.از شریک زندگی خود و جداگانه زندگی کند.

 طلاق

که طلاق شامل طلاق از ناحیه زوج و زوجه می باشد.

 طلاق به صورت توافقی توسط وکیل طلاق در لندن

در این مورد طرفین در مورد مواردی همچون حضانت و امور مالی خود توافق میکنند.ضمن این توافق دادگاه به آنها این اجازه را می دهد که بدون نیاز به جلسه رسیدگی و شنیدن اظهارات زوجین دادخواست طلاق آنها مورد رسیدگی قرار بگیرد و حکم طلاق آنها صادر شود.

دلایل لازم برای پذیرش  وکیل طلاق در لندن از سوی دادگاه انگلستان

طبق قوانین انگلستان اگر زوجین بخواهند از یکدیگر جدا شوند و درخواست طلاق بدهند باید یکی از مواردی ذیل را اثبات کند

خیانت عامل طلاق در انگلیس

اگر هر یک از زوجین با شخص دیگری رابطه جنسی برقرار کند و طرف مقابل بتواند این موضوع را به دادگاه اثبات کند.حکم طلاق برای وی صادر می شود

رفتار غیر منطقی عام طلاق در انگلیس

هرگاه هر یک از زوجین مرتکب رفتارهایی شوند که از منطق به دور و ادامه زندگی را برای طرف مقابل دشوار و غیرقابل تحمل می کند .و طرف مقابل بتواند این موضوع را به دادگاه ثابت کند میتوانند طلاق بگیرد.این رفتارهای غیرمنطقی شامل رفتارهایی مانند خشونت فیزیکی ضرب و شتم توهین تهدید اعتیاد و یا خودداری از پرداخت نفقه می باشد.

مورد سوم ترک زندگی مشترک عامل طلاق در انگلیس

اگر هر یک از زوجین بعد از اقدام به ترک زندگی مشترک کند.البته در صورتی که حداقل شش ماه با هم زندگی کرده باشند .این اقدام وی بدون هیچ گونه دلیل موجه توافق و بیشتر از دو سال صورت گرفته باشد میتواند زمینه طلاق را برای طرف مقابل فراهم کند.

زندگی جدا

موردچهارم زمانی که طرفین برای مدت دو سال یا بیشتر جدا از یکدیگر زندگی کرده باشند.و هر دو نیز در مورد طلاق حضانت و امور مالی مربوط به آن توافق داشته باشند .۵ زمانی که طرفین به مدت ۵ سال جدا از یکدیگر زندگی کرده باشند در این خصوص برخلاف مورد قبل حتی بدون توافق طرفین می توان درخواست طلاق داد.

موارد مربوط به هزینه های  وکیل طلاق در لندن

هزینه های مربوط به طلاق در کشور انگلستان بدون اخذ وکیل حدود ۵۵۰۰ و شما اگر پرداخت این مبلغ برایتان مقدور نیست است.میتوانید فرم درخواست باز پرداخت هزینه را تکمیل کنید و تا دادگاه هزینه را لغو یا آن را برای شما بکاهد.البته گاهی هم ممکن است دادگاه همسرتان را ملزم به پرداخت هزینه های دادرسی یا بخشی از این بکند.

رویه طلاق در انگلستان از دید وکیل طلاق در لندن

پس از آنکه شما درخواست طلاق خود را مطرح می کنید همسر شما نیز باید به وسیله امضا برگرداندن و تایید خدمات دادگاه نشان دهد.که درخواست شما را دریافت کرده است که در این صورت تا ظرف ۸ روز می بایست اوراق طلاق به دادگاه برسد.اما اگر همسر شما اوراق طلاق را دریافت کرد.اما از ارسال فرم شناسنامه خدمات سرباز زد میتوانید برای صدور دستور ارائه خدمات به دادگاه مراجعه کرده ثابت کنید که همسرتان با آن که اوراق را دریافت کرده از ارسال فرم امتناع ورزیده است.اگر بتوانید دادگاه را متقاعد کنید می تواند دستور دهد که همسر مجبور به تایید دریافت مدارک در تاریخ قبلی کند.

طلاق ایرانیان مقیم انگلیس توسط وکیل طلاق در لندن

از آنجایی که طلاق یکی از موارد احوال شخصیه محسوب میشود و و ایرانیان در این خصوص می بایست طبق قوانین ایران نیز پیش بروند.باید طلاق خود را طبق قوانین ایران ثبت کنند و به این منظور زوجین باید هر دو در ایران حاضر شوند.و روند رسیدگی به پرونده شان را دنبال کنند البته آنها میتوانند اقدام به اخذ وکیل کنند.تا وکیل شان به جای آن ها و بدون نیاز به حضور آنان این رویه را دنبال کنند .به همین جهت پیشنهاد می کنیم که از طریق سامانه میخک اقدام نام به اخذ وکیل کنید.چرا که امکان حضور بلند مدت ایرانیان مقیم انگلیس در کشور ایران وجود ندارد.

نتیجه

جهت وکیل طلاق در لندن با شماره 0939676322 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)