وکیل طلاق در آذربایجان+بهترین+خوب

وکیل طلاق در جمهوری آذربایجان آذربایجان درشرق اروپا و آسیای غربی و در مجاورت دریای خزر از آنجایی که فرهنگ آن تا حدودی به کشور عزیزمان ایران نزدیک است. برای عده‌ای یکی از گزینه های اصلی جهت مهاجرت می باشد به همین منظور ما لازم دانستیم تا در مورد امور حقوقی مربوط به این کشور توضیحاتی دهیم. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد قوانین مربوط به طلاق در این کشور و همچنین طلاق ایرانیان مقیم آذربایجان صحبت کنیم. همانطور که میدانید طلاق یکی از از مهمترین و ناگوارترین تصمیماتی است. که هر فرد ممکن است در زندگی خود بگیرد و می بایست در در مورد آن اطلاعات و آگاهی کافی را داشته باشند .تا بتوانند این فرآیند را در کمال آرامش و با کمترین تنش سپری کنند.جهت طلاق در آذربایجان با شماره ما در قسمت نتیجه گیری هماهنگ کنید.

وکیل طلاق در جهوری آذربایجان بر چه اساسی اقدام می کند

قوانین مربوط به طلاق در کشور جمهوری آذربایجان بنا بر قوانین آذربایجان زن و مرد از جایگاه حقوقی یکسانی برخوردارند. و این برابری به موضوع طلاقم تعمیم داده شده است به طوری که اگر زوجین هردو خواستار طلاق باشند و فرزند مشترک و نابالغی نداشته باشند دادگاه به سرعت و به سادگی حکم طلاق ایشان را صادر می کند.

انواع طلاق  از دید وکیل طلاق در جمهوری آذربایجان

کشور جمهوری آذربایجان نیز مانند بسیاری از کشورها طلاق به دو شکل توافقی و یک طرفه صورت می گیرد.
طلاق توافقی
در این وضعیت زوجین هر دو می خواهند که جدا شوند و در خصوص تمامی موارد توافق کرده‌اند که دادگاه به سادگی حکم طلاق ایشان را صادر می کند.
طلاق یک طرفه
وضعیتی است که فقط یکی از طرفین خواستار طلاق است که دادگاه فقط در شرایط زیر حکم طلاق را ساده میکند.
۱. در صورت غیبت بیش از حد همسر
۲. معلولیت همسر
۳. قطع مجرم یا خلافکار شناخته شدن همسر
۴. در صورتی که در به زبان بیش از سه سال زندان محکوم شده باشد.

مدت زمان پروسه طلاق توسط وکیل  در آذربایجان

در صورتی که طلاق با توافق بین طرفین صورت بگیرد مراحل دادرسی و صدور حکم حدود یک ماه طول میکشد .ما در صورتی که طلاق فقط به تقاضای یکی از طرفین باشد دادگاه موظف است که صدور حکم طلاق را قلب مدت سه ماه به تاخیر بیاندازد این تاخیر به منزله سوق دادن زوجین به یکدیگر است است .اما اگر پس از این مدت معین باز هم فرد نسبت به تصمیم خود جدی بود دادگاه حکم طلاق را صادر میکند.

توافقات موردنیاز قبل از انجام  طلاق توسط وکیل در آذربایجان 

۱. در مورد حضانت فرزند و امور مربوط به هزینه‌های وی
۲. در خصوص دارایی‌های مشترک

حضانت فرزند در طلاق در آذربایجان

قانون قانون والدین حق دارند که در مورد امور مربوط به فرزند خویش تصمیم بگیرند به همین منظور ایشان می بایست قبل از طلاق توافقنامه‌ای را تنظیم و در آن در خصوص امور مربوط به فرزند از قبیل نحوه نگهداری
مالی و تامین رفاه او به توافق برسند. و متن این توافقنامه را در دادگاه ارائه دهند اما در صورتیکه زن و مرد به توافق نرسند دادگاه میتواند جهت حفظ منافع فرزند خود حکم را صادر کند.

تقسیم دارایی های مشترک توسط وکیل طلاق در آذربایجان

دارایی ها فقط مشمول اموالی می شود که هر یک از زوجین پس از ازدواج آن را به دست آورده اند که می بایست قبل از طلاق در مورد آن به توافق برسند. و در صورتی که زوجین به یک تصمیم واحد دست پیدا نکنند دادگاه در خصوص این اموال تصمیم میگیرد. البته لازم به ذکر است که دارایی‌های مربوط به تامین رفاه فرزند مانند موارد مربوط به تحصیل پوشاک مسکن و یا لوازم و وسایل او شامل این دارایی ها نمی شود .و پس از مشخص شدن وضعیت حضانت به محل استقرار کسی فرستاده میشود که حضانت کودک را بر عهده دارد.

شرایط دریافت نفقه پس از طلاق توسط وکیل در آذربایجان

درصورتی که زوجه حین طلاق حامله باشد که در این صورت تا سه سال بعد از به دنیا آوردن فرزند به او نفقه تعلق میگیرد.
در صورتی که همسر وضعیت مالی خوبی نداشته باشد و یا دچار معلولیت باشد البته فقط درخصوص زوجینی که مدت طولانی با هم زندگی کرده اند.

طلاق ایرانیان مقیم جمهوری آذربایجان توسط وکیل

همانطور که می دانید طلاق یکی از مضامین احوال شخصیه می باشد و در خصوص ثبت آن می بایست. لزوماً طبق قوانین ایران هم انجام شود تا دارای اعتبار باشد. بر این اساس نیاز است که زوجین هر دو در ایران حضور پیدا کنند. و امور مربوط به طلاق خود را انجام دهند البته میتوانند به وکیل وکالت دهند. تا بدون نیاز به حضور ایشان در ایران امور مربوط به طلاق ویرا پیگیری کند.برای اخذ وکیل از طریق سامانه میخک عمل کرد.سامانه میخک
این سامانه سامانه مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی است. که منظور خدمات رسانی به ایرانیان مقیم از کشور راه اندازی شده است .و شما صرفاً با داشتن یک ایمیل و کد ملی معتبر می توانید در این سایت عضو شده و اقدام به اخذ وکیل کنید.

نتیجه 

جهت طلاق در آذربایجان توسط وکیل طلاق در ایران با شماره 09396176322 تماس بگیرید.

 

جهت طلاق در آذربایجان چکار کنیم

در این خصوص می توانید مقاله را بخوانید و با وکیل تماس بگیرید

طلاق در آذربایجان چقدر طول می کشد

1 ماه طول می کشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)