سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

طلاق توافقی، یعنی طلاق در شرایطی که زوجین شرایط یکدیگر را بپذیرند و با رضایت زوج و زوجه طلاق صورت بگیرد. در طلاق توافقی از تنش، دعوا، جنجال، برخوردها، عکس العملهای نامعقول و اتلاف وقت در پیچ و خم دادگاهها  و مسأله حضانت و ملاقات فرزندان و غیره خبری نیست. وکیل طلاف توافقی موظف است مستندات پرونده را برای رسیدگی در اختیار دادگستری قرار دهد.

در طلاق توافقی در برگ دادخواست فرقی ندارد که زوج و زوجه کدامشان به عنوان خواهان و یا خوانده قرار گیرند. اگر در یک جا زندگی می کنند محل اقامتشان به یک نشانی درج می گردد، یا اگر زوجه به دلیل اختلافات در منزل پدر یا اقوام دیگرش به سر می‌برد محل اقامت فعلی خود را در دادخواست می‌نویسد. ضمنا این دادخواست باید توسط وکیل طلاق توافقی به دستگاه قضایی محل اقامت خوانده ارائه گردد.

در شرح دادخواست می توانند علت را عدم تفاهم در زندگی مشترک ذکر کنند. مسلما هنگامی دادخواستِ «صدور گواهی عدم امکان سازش» (طلاق توافقی) از سوی زوجین تنظیم و ارائه می گردد که در تمام موارد اعم از مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت فرزندان و غیره به توافق رسیده باشند.

شما میتوانید برای وکیل طلاق توافقی به موسسه حقوقی حقوقدان، (با داشتن سابقه طولانی در امر مسائل حقوقی طلاق و طلاق توافقی) مراجعه نموده و در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسید.

آنلاین و رایگان با وکیل طلاق توافقی مشاوره و چت کنید: 09122888366 

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)