وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی در میرداماد

وکیل طلاق توافقی در میرداماد موضوع این مقاله می باشد. ابتدا مقاله را با دقت بخوانید. سپس در قسمت نتیجه گیری شماره ما را بردارید و با وکیل ما تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در میرداماد کیست

چنانچه قصد طلاق توافقی دارید و در میداماد  هم زندگی می کنید این مقاله را بخوانید. کلیه امور طلاق توافقی در میرداماد توسط وکیل طلاق توافقی در تهران انجام می شود. احتیاج داشته باشید و می خواهید کمتر از 7 الی 10 روز کارتان انجام شود و دفتر نیز نزدیک نیاوران باشد فقط با دکتر محمد امیرنجات تماس بگیرید.وکیل طلاق توافقی در میرداماد جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره 09021517271 تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در میرداماد دقیقا چه می کند

با افزایش اختلافات خانوادگی و به تبع آن افزایش پرونده های حقوقی مربوط به اختلافات خانوادگی در دادگاه ها ، معمولاً زوجین در بسیاری از مسائل مربوط به روند رسیدگی به این گونه دعاوی درگیر می شوند.

پیچیدگی روند دادرسی و از طرف دیگر طولانی بودن مراحل دادرسی ، نتیجه گیری رضایت بخشی را برای زوجین در مورد این دادخواست ها غیرممکن می کند.وکیل طلاق توافقی در میرداماد

یکی از پرونده های قضایی که در سالهای اخیر افزایش یافته است دعاوی طلاق توافقی است که در آن زوجین ابتدا در مورد موارد طلاق از قبیل مهریه ، نفقه ، حقوق ، حضانت فرزندان و سپس طی مراحل قانونی مربوط به طلاق توافقی توافق کردند. درخواست شما و دادخواست طلاق را در زمان تعیین شده تنظیم کنید.

بر این اساس ، به منظور تسهیل این امر ، مشاوران حقوقی و حقوقدانان موسسه حقوقی استادان ایرانی مهر صفر تا صد پرونده طلاق را با کمترین زمان و هزینه ممکن تهیه و مشاوره حقوقی لازم را در این زمینه ارائه می دهند. توجه. زوجین حاضر هستند.

معمولاً در جلسات مشاوره حقوقی گروه حقوقی وکلای دادگستری ، ابتدا گزارشی تهیه و به امضای طرفین می رسد و دلایل درخواست هر یک از طرفین برای طلاق توافقی بیان می شود ، سپس وکالت نامه برای یکی از آنها داده می شود. آنها وکلای منتخبی که در این زمینه تخصص کافی دارند. ، برای تشکیل دادخواست توافقی توافقی به وی داده شده است.

اسناد لازم برای طرح دادخواست طلاق توافقی در میرداماد

قرارداد یا کپی آن
شناسنامه و کارت ملی زن و مرد.
فوت و فن:

اگر قرارداد ازدواج در دسترس نباشد ، هر یک از زوجین می توانند به دفتری که در آن ازدواج واقع شده است مراجعه کرده و نسخه ای از سند ازدواج را دریافت کنند.وکیل طلاق توافقی در میرداماد

لازم به ذکر است که در صورت اعطای وکالت به وکلا ، نیازی به حضور طرفین در دادگاه نیست.

طلاق توافقی  توسط وکیل در میداماد چه مدت طول می کشد؟

با توجه به تغییر قوانین طلاق توافقی از دسامبر سال 1397 ، اگر هر یک از طرفین بخواهد شخصاً و بدون وکیل دادخواست

طلاق توافقی را درخواست کند ، هر دو باید ابتدا به سیستم قرار طلاق مراجعه کنند. (سیستم مداخله در طلاق یا همان سیستم تصمیم گیری) با وارد کردن مشخصات ثبت نام یکی از مراکز آزمایش مشاوره را انتخاب و انتخاب کنید.

پس از ثبت اطلاعات زوجین و دلایل طلاق ، مرکز غربالگری آنها را به یکی از مراکز مشاوره تحت نظارت معاونت اجتماعی ارجاع می دهد.

جلسات مشاوره در مدت 1 یا 5 جلسه 45 روز طول خواهد کشید.

تعداد جلسات به وضعیت زوجین و مرکز مشاوره بستگی خواهد داشت.

پس از اخذ گواهی عدم انصراف از طلاق توافقی ، در صورت اصرار بر جدایی ، دادخواست در دفاتر خدمات دادگاه الکترونیکی ثبت

و به دادگاه خانواده ارسال می شود.

پس از تصمیم دادگاه ، زوجین می توانند ظرف مدت سه ماه به یکی از دفاتر رسمی ازدواج و طلاق مراجعه کرده و خواستار طلاق شوند.

آنچه مهم است این است که در صورت طلاق توافقی ، از یک طرف زن و شوهر طلاق توافقی را قبول می کنند و از طرف دیگر مهریه ، حضانت فرزندان ، میزان نفقه و سایر حقوق قانونی از همسر تصمیم گرفته و تعیین می شود.وکیل طلاق توافقی در میرداماد

توجه: مدت زمان طلاق توافقی وکلای پایه یک دادگاه مجتمع حقوقی وکلای دادگستری کمتر از یک ماه است.

توجه داشته باشید که هیچ یک از زوجین نمی توانند بدون حکم دادگاه و قبل از صدور گواهی عدم امکان سازش مستقیماً به دفتر رسمی ازدواج و طلاق مراجعه کنند و تقاضای ثبت توافق نامه طلاق را دارند.

وکالت از شوهر برای طلاق توافقی در میرداماد

شوهر به هرکسی که می خواهد همسرش را طلاق دهد وکالت می دهد ، همانطور که می توانند بدون هیچ مانع قانونی از زن بخواهند به طور مستقیم یا از طریق شخص ناظم طلاق بگیرد (ماده 1119 قانون مدنی) وکالت نامه شوهر در صورت طلاق می تواند مطلق باشد ، زیرا شوهر به زن اختیار وکالت می دهد تا خود یا دیگری را طلاق دهد تا به او اختیار طلاق دهد.برای شوهر محدود می شود که بگوید: کسی وکیل است که پس از 6 ماه 10 روز همسرم را طلاق دهد وکیل می تواند.از وکالتنامه ای که به او داده شده فراتر رود.وکیل طلاق توافقی در میرداماد هر وقت شوهر وکالت نامه مطلق به دیگری بدهد که با طلاق زن خوانده می شود ، وكیل نمی تواند برای طلاق از او طلاق بگیرد ،زیرا طلاق طلاق در ازای پولی است كه زن به شوهر بدهكار است ،

نتیجه گیری:

برای مشاوره و موفقیت در پرونده خود با ما تماس بگیرید09021517271

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)