وکیل طلاق توافقی در مشهد

جهت طلاق توافقی در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کلیه اقدامات جهت طلاق توافقی را به ما بسپارید. چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد .

پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

تماس با 02186128670

وکیل طلاق توافقی
وکیل طلاق توافقی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطابق ماده 1 آیین نامه تعرفه و هزینه سفر برای وکلا دادگستری مصوب سال 2006 و همچنین ماده 19 لایحه استقلال کانون وکلا ، مصوب 1323 ، قرارداد هزینه وکالت بین وکیل و مشتری معتبر است بنابراین ، هرچه وکالت و مشتری در مورد وکالت توافق کنند ، ملاک و روایی معتبر است. قیمت وکالت برای طلاق اجماع نیز از این قاعده مستثنی نیست و هر آنچه بین وکیل طلاق اجماع و مشتری توافق می شود اساس است؛ بنابراین ، هر وکیل یا موسسه حقوقی ممکن است قیمت خود را برای هر پرونده و طلاق دوستانه تعیین کند.

گروه وکلای پارسایی با توجه به اینکه بیش از 15 سال است که با وکالت تخصصی زن و مرد به امور خانواده (وکیل خانواده) توجه می کند و در این زمینه موارد متعددی را به ما ارجاع داده است. وکالت قیمت عادلانه ای را برای طلاق تعیین کرده است و آنها در کمترین زمان ممکن کار را طبق دستورالعمل دادگستری انجام می دهند.

وکالتنامه وکالت یا به عبارت دیگر حقوق یک وکیل پایه یک گروه پرهیزگار برای طلاق اجماع به شرح زیر است:

در موارد طلاق (حق طلاق) در قالب دادخواست طلاق اجماع پیگیری می شود. اگر زوجه گواهی عدم انصراف از طلاق را بدست آورده باشد ، برای هر شخص ، هزینه وکالت هر وکیل 1 میلیون و پانصد هزار تومان با هزینه کل 3 میلیون و هشتصد هزار تومان است.
در طلاق توافقی که در آن هر دو شخص (زن و شوهر) حضور داشته باشند ، در صورتی که قبلاً گواهی عدم امتناع طلاق را از مراکز غربالگری دریافت کرده اند ، هزینه وکالت برای هر وکیل 1 میلیون و 500 هزار تومان و برای 2 است. افرادی با هزینه کلی 3 میلیون و 600 هزار تومان
مقاله مرتبط: شرایط برای همسر دوم – شرایط ازدواج مجدد مرد
با توجه به اینکه روند دادگاه در صورت طلاق اجماع با آخرین تغییرات در سایت تغییر می کند. به لینک مربوطه مراجعه کنید.

در طلاق دوستانه پس از توافق ، زوجین با داشتن پیمان یا کپی برداری از اداره ثبت در محل ازدواج ، شناسنامه و کارت ملی ، به دفتر وکالت مراجعه می کنند. گرفته شده از یک زن و شوهر. کلیه مراحل طلاق اجماعی توسط یک وکیل در کانون وکلا پارسایی انجام می شود. توجه داشته باشید ، با این حال ، این مشاوره رفاهی برای بسیاری از زوجها مفید بوده و به رفع اختلافات و جلوگیری از تصمیمات ناگهانی کمک کرده است. مشاوره حقوقی در مورد طلاق اجماع از طریق تلفن رایگان است.