وکیل طلاق توافقی در قم

 وکیل طلاق توافقی در قم ممکن است شما ساکن قم باشید نیاز به وکیل طلاق توافقی داشته باشید که در این مقاله می توانید شرایط کامل طلاق توافقی را به دقت مطالعه کنید و در انتهای مقاله در قسمت نتیجه گیری شماره وکیل ما را بردارید و از ایشان در خصوص طلاق توافقی سریع در قم و شرایط آن سوالات زیادی به پرسید.شما می توانید جهت انجام طلاق توافقی با شماره 02186128670 یا 02165508754 تماس بگیرید

وکیل طلاق توافقی در قم چگونه است

وقتی که زن و شوهر ساکن قم باشند و بخواهند از یکدیگر جدا شوند در زمینه مسائل مالی از جمله نفقه و اجرت المثل و سایر موارد و حضانت فرزندان با هم توافق می کنند. و بدون دردسر و مشکل از هم جدا میشوند که این موضوع را طلاق توافقی میدانند. اگر زن و شوهر بخواهند در این زمینه وکیل اختیار کنند تا برای ایشان طلاق توافقی را انجام دهد .بنابراین از بین وکیل طلاق توافقی در غرب استفاده می کنند.

وکیل طلاق توافقی در قم دقیقا چه کاری انجام میدهد

وکیل طلاق توافقی در قم از طریق سامانه وکالت الکترونیکی ثنا از شما وکالت دریافت می کنند. و به جای اینکه شما بخواهید چند ماه در این زمینه در جا بزنید و مشاوره بروید یک ماه کار شما را انجام میدهد. پس بهتر است همین اکنون تلفن خود را بردارید و با ما به عنوان یک وکیل خوب طلاق توافقی در قم تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در قم
وکیل طلاق توافقی در قم

پروسه طلاق توافقی در قم چه مراحلی را باید طی کند

پروسه انجام طلاق توافقی در قم نیز مانند سایر نهادها و استان ها است .اما یک نکته را باید خاطرنشان بسازیم و آن این است که طلاق توافقی در تهران بسیار سریعتر از قوم انجام می شود. حال شما میتوانید وکیل ما در تهران تماس بگیرید و پس از تغییر آدرس ثنا خود انجام طلاق توافقی در تهران را از ما بخواهید .ما رای شما را در کمتر از یک ماه برای شما اخذ می کنیم و شما می توانید به راحتی این رای را در دادگاه به اجرا بگذارید.اما به طور خلاصه باید گفت که در هر شهری از جمله غم شما باید قبل از انجام طلاق توافقی به سامانه بهزیستی مراجعه کنید و پس از طی جلسات بهزیستی دادخواست طلاق توافقی بدهید که این موضوع بین ۶ تا ۸ ماه طول می کشد .ولیکن انجام این موضوع با وکیل کمتر از یک ماه طول می کشد از بهتر است حتما از وکیل در این زمینه استفاده نمایید.

چگونه به یک وکیل در قم وکالت طلاق توافقی بدهم

اولین موضوع این است که شما باید عقدنامه و شناسنامه خود را اسکن نمایید .و موضوع دیگر این است که آن را از طریق واتساپ برای وکلای ما ارسال نمایید .و پس از این که کارت ملی خود را برای وکیل از طریق واتساپ ارسال کردید .وکیل برای شما یک کد ثنا ارسال می کند به منزله قبول وکالت است .پس از آن شما باید در دفاتر خدمات قضایی اقدام به تغییر رمز ثنا و ادرس خود نمایید. آدرسی را که وکیل به شما گفته است را به دادگاه ارائه نمایید که در این صورت است که میتوانید به سرعت طلاق توافقی را در این شهر انجام دهید.

وکیل طلاق توافقی در قم
وکیل طلاق در قم

وکیل جهت طلاق توافقی سریع در قم

همانطور که گفته شد در قم نمی توان خیلی سریع طلاق توافقی گرفت مگر اینکه شما از طریق وکلای ما به این موضوع انجام دهید.حضانت فرزند در طلاق توافقی در قم طرفین می توانند با امضای صورتجلسه به هر یک حضانت فرزند یعنی نگهداری فیزیکی فرزند را بسپارند هم به صورت دائم هم به صورت موقت و در این زمینه می توانند با وکیل هماهنگ کنند که در رای دادگاه انجام دهد این موضوع را.

برای طلاق توافقی در قم وکیل چقدر هزینه می گیرد

همانطور که گفته شد وکلای مجموعه ما خیلی سریع کار طلاق توافقی را انجام می دهند و خیلی هم سریع و کم هزینه رای طلاق به شما می دهند. پس بنابراین جهت استعلام هزینه که بسیار هم کم است میتوانید در قسمت نتیجه گیری از وکلای ما استفاده کنید.

مزیت اخذ مجموعه حقوقدان به عنوان وکیل طلاق توافقی در قم

از جمله مزایای اخذ مجموعه ما این است که شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید زمان انجام کار برای شما کمتر است و همچنین علاوه بر این به زمان انجام کمتر است هزینه هم کمتر است ست از بهترین گزینه برای انجام طلاق توافقی مجموعه ما می باشد.

 بهترین وکیل طلاق توافقی در قم

مجموعه قوانین به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی در قم شناخته می‌شود و طلاق های شما را در این شهر به سرعت انجام می دهد.طلاق توافقی در قم چه مدت طول می کشد با توجه به اینکه دادگاه های قم اصولاً وقت های طولانی برای انجام می دهند و قبل از آن نیز فرد باید به مشاوره بهزیستی غم برود و گواهی عدم سازش دریافت کند و سپس در دفتر خدمات قضایی طلاق ثبت کنند پس از ثبت طلاق به دفاتر رسمی در قم مراجعه کنند .پروسه بیش از ۵ ماه طول می‌کشد و اگر از ما بخواهیم این کار را انجام بدهیم این پروسه کمتر از یک ماه طول میکشد.

برای انجام طلاق توافقی در قم چه مدارکی را باید به وکیل ارائه دهم

برای انجام طلاق توافقی همانطور که گفته شد باید کارت ملی و رونوشت یا خود اقامه و شناسنامه زوج و زوجه و صورتجلسه توافقات را برای ما از طریق واتساپ ارسال نمایید. و سپس طبق قانون حمایت خانواده زن و شوهر آدرس خود را عوض می کنند و آدرس یک وکیل به آنها گفته است را ارائه می دهند و در این صورت آنها می توانند نتیجه خود برسند.

وضعیت جهیزیه و حقوق مالی توسط وکیل طلاق توافقی در قم

همانطور که گفته شد نگران نباشید شما میتوانید یک صورتجلسه که وکیل ما به شما میدهد موضوعات را تنظیم کنید و به ما بدهید و ما همون صورتجلسه ها برای شما ارسال میکنیم.

گواهی بکارت در طلاق توافقی در قم چگونه دریافت می شود.

در حال حاضر گواهی بکارت صرفاً در زمان اجرای صیغه طلاق درافت می‌شود و لازم نیست که در هنگام دادرسی زن یا مرد حضور داشته باشند البته اگر زن باکره باشد یک جلسه باید به پزشک قانونی مراجعه کند تا بتواند اسم شوهر را از صفحه شناسنامه خود حذف کند.

آدرس وکیل طلاق توافقی در قم کجاست

همانطور که گفته شد ما هم به صورت حضوری در قم دفتر داریم و هم به صورت غیرحضوری شما می توانید از طریق واتساپ مدارک خود را برای ما ارسال کنید که مورد دوم سریع تر و دارای هزینه کمتری است چرا که ما از تهران برای شما در مورد دوم اقدام می نماییم.

نتیجه

جهت اخذ وکیل طلاق توافقی در قم با شماره 02186128670  تماس بگیرید.

چگونه در قم طلاق توافقی بگیرم

از دفتر ما در این خصوص استفاده کنید

زمان طلاق توافقی در قم چقدر است

خودتان بروید 6 ماه به ما وکالت بدهید 20 روز

برای طلاق توافقی از کجا شروع کنم

صفحه را باز کنید و از ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)