سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

جهت طلاق توافقی در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کلیه اقدامات جهت طلاق توافقی را به ما بسپارید. چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد .

پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

تماس با 02186128670

وکیل طلاق توافقی

یک نوع طلاق که در متون حقوقی تعریف نشده است طلاق است ، توافقی که در آن زن و مرد توافق می کنند از یکدیگر جدا شوند و این توافق نامه در یک دادرسی ثبت شده و ضمانت اجرای قانونی است. در حقیقت ، همانطور که از نام آن پیداست ، این نوع طلاق ، طلاق است که در آن همه چیز توافق می شود و زوج برای اینکه از یکدیگر جدا شوند ، یک سری توافق نامه ها انجام می دهند که این نوعی طلاق است.

در طلاق توافقی ، زوج باید در کلیه امور مربوط به جهیزیه ، نفقه ، حضانت فرزندان و زمان و نحوه برگزاری جلسه ، جهیزیه و پاداش و غیره موافقت کنند تا زودتر به هدف خود برسند. دادگاه هرگونه توافق را در این موارد در حكم خود در نظر می گیرد و آن را در گواهی عدم امكان آشتی ، كه یكی از مهمترین اسناد برای طلاق اجماع است ، ذکر می كند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد مختلف در طلاق اجماع ، می توانید موارد زیر را بخوانید.

متقاضیان طلاق توافق کردند
مزایای داشتن وکیل طلاق اجماع در دعوی خانوادگی:

1. انجام کلیه مراحل توسط وکیل طلاق ، توافق نامه ای که با کل مراحل دادرسی آشنا باشد ، باعث می شود کار در کمترین زمان ممکن انجام شود.

2. نه زوج نیاز به حضور دارند.

3- تهیه دادخواست طلاق توافقی كه مبنای مراحل و مراحل دادگاه باشد ، اگر به طور ناقص حل شود ، روند دادرسی را طولانی تر می كند ، و اگر به اشتباه حل و فصل شود ، و در موافقت نامه هایی كه بعداً تأثیرات قانونی مهمی خواهد داشت . عدم توجه به قانون و تأثیرات آن به طور حتم باعث ایجاد مشکلات بعدی خواهد شد و لازم است از حضور وکیل جلوگیری شود.

4- دیگر نیازی به حضور زوج نیست و از تنش و اختلافات احتمالی بین زوج در جلسات آنها جلوگیری می شود.

5- حضور وكیل طلاق اجماع مانع طولانی شدن دادرسی می شود.

7- اگرچه حضور وكیل به هزینه ها و هزینه های وكیل نیاز دارد ، اما از هزینه های غیرضروری اجتناب می شود.

 برای مطالعه بیشتر حتما بایسته ها را بخوانید: کلیک کنید

هزینه طلاق توافقی

هزینه های طلاق توافقی به طور معمول شامل مواردی از قبیل هزینه تشکیل پرونده ، هزینه مشاوره خانواده در دادگاه ، هزینه طلاق حضوری و هزینه یا حق الزحمه وکالت است. با توجه به اینکه طلاق با توافق صورت گرفته ، هزینه دادرسی توسط هریک از طرفین دادخواست تحمل می شود و در صورت طرح دادخواست توسط هر دو طرف ، هزینه ها بین آنها تقسیم می شود.

پس از تشکیل دادخواست و تعیین شعبه دادگاه و با توجه به اینکه داوری از طلاق اجماع برداشته شده و جایگزین مشاوره خانوادگی شده است ، واحد مشاوره دادگاه همچنین مبلغی را برای مشاوره از زوج دریافت می کند که در شهرهای مختلف کشور و مجتمع های خانوادگی متفاوت هستند که ما در مقاله هزینه طلاق اجماع را کاملاً توضیح داده ایم.

هزینه طلاق اجماع

برای دیدن بیشتر ادامه مطلب را بخوانید ادامه مطلب
بیشتر بخوانید
طلاق اجماع

مدت زمان طلاق توافقی

برای پاسخ به این سؤال که مدت زمان طلاق اجماع چقدر است ، باید گفت که در حال حاضر در بیشتر شعب دادگاههای خانوادگی تهران روند و زمان طی مراحل از جمله ثبت دادخواست در وب سایت ادل ایران ، ثبت ردیابی انجام می شود. کد در دفاتر خدمات قضایی ، تعیین شعبه و دادگاه ، مراجعه به شعبه و صدور حکم گواهی عدم امکان سازش است ، با بهره مندی از وکیل طلاق ، توافق نامه کمتر از یک ماه طول می کشد و اگر طلاق بدون وکالت انجام می شود ، این دوره بین 3 تا 4 ماه است. طول می کشد. این زمان می تواند در شهرهای مختلف کشور متفاوت باشد. با توجه به این نکته ، باید گفت که بعضی اوقات برای طی کردن تمام مراحل در برخی زمینه ها کمتر از چند هفته طول می کشد و شاید بهتر باشد در پاسخ به مدت زمان طلاق توافق شده در کمترین زمان ممکن بگوییم.

نحوه مراجعه به دفاتر رسمی ازدواج و طلاق

ماده 34 قانون حمایت از خانواده 91: “مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش برای ارسال به دفتر رسمی ازدواج و طلاق ، سه ماه از تاریخ ابلاغ تصمیم نهایی یا تصمیم نهایی است .در صورتی که گواهی مذکور باشد. در این دوره یا مهمانی ارسال نشده است “دفتر رسمی طلاق اعلام کرده است که اگر در دفتر خانه حضور پیدا نکند یا مدارک لازم را در مدت سه ماه از تاریخ ارسال ارائه دهد ، گواهی صادر شده معتبر نخواهد بود.”

تبصره: هرگاه گواهی عدم امکان آشتی صادر شده براساس توافق زوجین توسط قانون فاقد اعتبار باشد ، کلیه موافقت نامه هایی که مبنای آن گواهی نامه مذکور صادر شده است ، ابطال می شود.

گواهی عدم امکان سازش

گواهی عدم امکان آشتی صادر شده توسط دادگاه خانواده باید ظرف سه ماه پس از اعلام تصمیم نهایی به دفتر خانه ارسال شود

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)