وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

به وکیل طلاق توافقی در غرب تهران احتیاج دارید؟ آیا می خواهید طلاق خود را در کمترین زمان و با بیشترین سرعت انجام دهید؟این مقاله را بخوانید و در قسمت انتهای مقاله و نتیجه گیری با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و کار طلاق خود را به ما بسپارید.یکی از راه های پایان زندگی مشترک طلاق است.طلاق در لغت به معنای بیزاری و جدایی کامل است.طلاق از نظر اسلام امری نکوهیده است.در ق.م مواد های مختلفی درباره ی طلاق و انواع آن درج شده است

وکیل طلاق توافقی در غرب تهران کیست

زوجین در طلاق توافقی درباره‌ی مسائل مربوط به نفقه،مهریه،حضانت فرزندان‌ونحوه‌ی ملاقات فرزندان،جهیزیه و اجرت و المثل‌و… توافق میکنند تا هر چه سریعتر و راحتر به هدفشان برسند.و این توافق در حکم دادگاه نقش بسیار مهمی دارد و در گواهی عدم سازش که مهم ترین مدرک برای طلاق توافقی است ذکر میکند.جهت طلاق توافقی در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کلیه اقدامات جهت طلاق توافقی را به ما بسپارید. چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد .پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید. تماس با 02186128670

انواع طلاق از دید وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

یک نوع طلاق که در متون حقوقی تعریف نشده است طلاق  توافقی است ، طرف خواهان طلاق:عبارتنداز طلاق از طرف مرد.طرف از طرف زن .طلاق توافقیتوافقی که در آن زن و مرد توافق می کنند از یکدیگر جدا شوند .و این توافق نامه در یک دادرسی ثبت شده و ضمانت اجرای قانونی است. در حقیقت ، همانطور که از نام آن پیداست ، این نوع جدایی، طلاقی است که در آن همه چیز توافق می شود و زوجین برای اینکه از یکدیگر جدا شوند ، یک سری توافق هایی انجام می دهند.در طلاق توافقی ، زوجین باید در کلیه امور مربوط به جهیزیه ، نفقه ، حضانت فرزندان و زمان و نحوه برگزاری جلسه ، جهیزیه و پاداش و غیره موافقت کنند تا زودتر به هدف خود برسند. دادگاه هرگونه توافق را در این موارد در حكم خود در نظر می گیرد. و آن را در گواهی عدم امكان سازش، كه یكی از مهمترین اسناد برای این نوع از طلاق است ، ذکر می كند.

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

نجام تمام مراحل توسط وکیل طلاق توافقی که تمام روند دادرسی آشناییت دارد.نیاز به حضور زوجین در دادگاه نیست.حضور وکیل طلاق توافقی از طولانی شدن روند دادگاه جلوگیری میکند.درخواست طلاق توافقی اگر به صورت ناقص یا اشتباه تنظیم شود.زمان رسیدگی را طولانی تر و مشکل ایجاد خواهد کرد .و لازم است با حضور وکیل جلوگیری شود.4- دیگر نیازی به حضور زوجین نیست و از تنش و اختلافات احتمالی بین زوجین در جلسات آنها جلوگیری می شود. 5- حضور وكیل طلاق توافقی مانع طولانی شدن دادرسی می شود.7- اگرچه حضور وكیل به هزینه هایی نیاز دارد ، اما از هزینه های غیرضروری اجتناب می شود.

 برای مطالعه بیشتر حتما بایسته ها را بخوانید: کلیک کنید

وکیل طلاق غرب تهران
وکیل طلاق غرب تهران

هزینه طلاق توافقی در غرب تهران توسط وکیل

ثبت دادخواست .هزینه‌ی مشاوره خانواده در دادگاه.هزینه‌ی آزمایش بارداری طلاق در محضر و‌حق الوکاله وکیل می باشد.بر اساس اینکه دادخواست از سوی زوجین به صورت توافقی شکل گرفته است هزینه ی دادرسی بین آنها تقسیم خواهد شد.پس از تشکیل دادخواست و تعیین شعبه دادگاه و با توجه به اینکه داوری از طلاق اجماع برداشته شده .و جایگزین آن مشاوره خانوادگی شده است ، واحد مشاوره دادگاه همچنین مبلغی را برای مشاوره از زوج دریافت می کند که در شهرهای مختلف کشور و مجتمع های خانوادگی متفاوت هستند که ما در مقاله هزینه طلاق اجماع را کاملاً توضیح داده ایم.

مدت زمان طلاق توافقی در غرب تهران توسط وکیل

اگر روند دادگاهی و‌مدت زمان طی کردن مراحل ،ثبت‌دادخواست در دفاتر خدمات قضایی تعیین کردن شعبه ودادگاه و صادر کردن رای گواهی عدم امکان سازش است
این زمان با حضور وکیل طلاق توافقی کمتر از یک ماه صورت می‌گیرد.
و در صورتی که این روند بدون وکیل صورت بگیرد بین سه الی چهار ماه زمان میبرد.و اگر طلاق بدون وکالت انجام می شود ، این دوره بین 3 تا 5ماه است. این زمان می تواند در شهرهای مختلف کشور متفاوت باشد. با توجه به این نکته ، باید گفت که بعضی اوقات برای طی کردن تمام مراحل در برخی زمینه ها کمتر از چند هفته طول می کشد.

نحوه مراجعه به دفاتر رسمی ازدواج و طلاق در غرب تهران

مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش برای تسلیم به دفتر رسمی ازدواج و طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رأی قطعی یا قطعی شدن رأی است. چنانچه گواهی مذکور ظرف این مهلت تسلیم نشود یا طرفی که آن را به دفترخانه رسمی طلاق تسلیم کرده است ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم در دفترخانه حاضر نشود یا مدارک لازم را ارائه نکند، گواهی صادرشده از درجه اعتبار ساقط است.

تبصره ـ هرگـاه گواهی عـدم امکان سازش صادرشده بر اساس توافق زوجین به حکم قانون از درجه اعتبار ساقط شود کلیه توافقاتی که گواهی مذکور بر مبنای آن صادر شده است ملغی می گردد.

گواهی عدم امکان سازش در طلاق توافقی در غرب تهران

همانطور که از نام آن پیداست به معنای عدم سازش و‌توافق میان زوجین است.زمانی رخ میدهد که دادگاه مطمئن شده باشد که رسیدن به توافق و آشتی برای زوجین غیر ممکن است و به آنها اجازه طلاق می دهد.و‌ گواهی عدم امکان سازش فقط در دو صورت صادر میشود: درخواست طلاق از طرف مرد.طلاق توافقی

نتیجه گیری

جهت انجام طلاق توافقی در غرب تهران که توسط وکیل طلاق توافقی در تهران انجام می پذیرد حتما با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)