سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل طلاق توافقی در صفادشت+خوب+خانم

وکیل طلاق توافقی در صفادشت

. وکیل طلاق توافقی در صفادشت طلاق چیست؟طلاق یعنی جدایی عاطفی از یک زندگی مشترک یعنی پایان یک رابطه مشترک که ممکن است سالین زیادی قدمت داشته باشد.پس از اتمام جلسات دادگاه و مشاوره و صدور گواهی عدم سازش واجرای صیغه طلاق توسط توسط سر دفتر طلاق زندگی مشترک بین طرفین اتمام میاید.دین اسلام همانطور که به ازدواج سفارش نموده است. و آخرت امری پسندیده دانسته است طلاق را مکروه دانسته است. اما گاهی ادامه زندگی مشترک به دلایلی اعم از عدم تفاهم،اعتیاد زوجین، خیانت زوجین،و یا حتی مسائل مالی و ….برای افراد سخت و طاقت فرسا می‌شود .

انواع طلاق از دید وکیل طلاق توافقی در صفادشت

۱/طلاق بائن؛ به طلاقی گفته می‌شود که که توسط مرد درخواست شده باشد. و پس از آن امکان رجوع از طرف مرد وجود نداشته باشد.۲/طلاق خلع؛به طلاقی گفته می‌شود. که زوجه تمام حقوق مالی خویش را ببخشد و گواهی عدم امکان سازش نیز صادر شده باشد.اما نکته قابل توجه در این نوع طلاق آن است. که زن می‌تواند در زمان عده به مهریه بذل شده رجوع نماید و مرد نیز می‌تواند .در زمان عده رجوع کند و طلاق را برهم بزند (زن دوشیزه و یائسه حق رجوع به آنچه بذل کرده است بعد از طلاق ندارد).۳/طلاق رجعی؛طلاقی که مرد درخواست داده باشد .و زوجه دوشیزه یا یائسه نباشد .و پس از سه بار طلاق نیز نباشد به آن طلاق رجعی میگویند .و همانطور که از اسمش پیداست قابل رجوع است.
با توجه به موارد ذکر شده در بالا مطابق با قانون مدنی مردهر وقت که بخواهد می‌تواند همسر خود را طلاق دهد اما زن فقط با اثبات عسر و حرج و اثبات اینکه ادامه زندگی مشترک برای او سخت و طاقت فرسا باشد و یا شرایط ضمن عقد می‌تواند طلاق بگیرد.

مراحلی که وکیل صفا دشت برای طلاق توافقی باید طی کند

مراحل طلاق با توجه به کراهت طلاق قانونگذار مراحل طلاق را کمی سختر کرده . تا اگر طرفین در مسیر راه از تصمیم خود منصرف شدند راه برگشتی وجود داشته باشد.اما با کمک یک وکیل دادگستری این مراحل کوتاه تر می‌شود در صورتی که حتی نیاز به خضور در جلسات دادگاه و نیز جلسات مشاوره نیز نباشد.

مزیت اخذ وکیل طلاق توافقی در صفادشت

اما مسیر طلاق توافقی که موضوع مورد بحث ما نیز می باشد اگر توسط وکیل دادگستری انجام نگیرد. ابتدا با ثبت نام در سامانه تصمیم بهزیستی شروع می‌شود و سپس رفتن به جلسات مشاوره که بین پنج الی ده جلسه می باشد.گرفتن گواهی عدم انصراف از طلاق،ثبت دادخواست در دفتر خدمات قضایی،رسیدگی به پرونده در دادگاه خانواده،و در آخر صدور رای یا همان گواهی عدم امکان سازش و سپس خوانده شدن خطبه طلاق توی سر دفتر.

وظایف وکیل طلاق توافقی در صفادشت

وکیل طلاق مکلف است پس از اخذ وکالت نامه مراحل طلاق را طی کند . و بجای موکل در جلسات دادگاه حاضر شود. حتی نیاز به حضور موکل در جلسات مشاوره نیز نمی باشد.مجموعه ما با سابقه ایی بلند مدت بهترین خدمات را به شما عرضه می‌دهد در کنار بهترین قیمت.شما میتوانید از خدمات مشاوره ایی موسسه حقوقدان بهره مند شوید .همین حالا تماس بگیرید. 02186128670

حضانت فرزندان توسط وکیل طلاق توافقی در صفادشت تعیین می شود

حضانت فرزندان اعم از پسر و دختر تا سن هفت سالگی با مادر و دختر تا سن نه سال تمام قمری با پدر و پسر تا سن پانزده سال تمام قمری با پدر می باشد.

مدت زمان طلاق توافقی انجام طلاق توافقی توسط وکیل در صفادشت

بطور کلی برخلاف نظر عده ایی از مردم زمانیکه در مسائل حقوقی به یک وکیل اعتماد میکنید. کار شما راحتر و سریعتر پیش می‌رود .در مورد طلاق توافقی نیز این موضوع صدق می‌کندودر مدت زمانی کمتر از یکماه این پرونده به اتمام می‌رسد.اما اگر خودتان بخواهید این مراحل را انجام دهید .حدود چهار الی پنج ماه زمان میبرد.

نتیجه گیری

جهت اخذ وکیل طلاق توافقی در تهران و صفادشت با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در صفادشت کیست

کسی است که در منطقه صفادشت کار میکند

مدت زمان انجام طلاق توافقی در صفادشت چقدر است

این کار یک هفته ای انجام می شود.

چگونه با وکیل طلاق توافقی در صفادشت مرتبط باشم

از طریق خواندن مقاله

انواع خدمات وکیل طلاق توافقی در صفادشت

طلاق طلاق توافقی دعاوی خانواده

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)