سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب

وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب موضوعی است که در این مقاله بدان می پردازیم از آنجایی که طلاق توافقی در ایران و تهران بسیار زیاد شده است بنابر این در این مقاله به آن می پردازیم . شما می توانید جهت امور مربوط به طلاق توافقی با شماره   02165508754 تماس گرفته و مشاوره حقوقی را از وکیل ما بخواهید. شما می توانید هم اینک با ما تماس بگیرید و به دفتر ما مراجعه کنید . دفتر ما در تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پ 30 ط 4 واحد 8 می باشد.

وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب کیست؟

در وکیل طلاق توافقی طبق ماده 656 قانون مدنی: وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، دیگری را برای انجام کاری وکیل می کند.بر اساس این ماده وکالت جزء عقود بوده و انعقاد آن منوط به الزام موکل و قبول وکیل می باشد.شخصی که مسئولیت رسیدگی به پرونده موکل  را دارد وکیل نامیده می شود.وکیل در معنای عام به کسی گفته می شود که برای انجام امری قانونی به او وکالت داده شده باشد

که به او وکیل مدنی یا وکیل قانونی نیز گفته می شود.وکیل در معنای خاص شخصی است که پس از تحصیل در رشته حقوق و تصویب درآزمون وکالت موفق به اخذ پروانه وکالت شدهکه به آن وکالت می گویند. در این قسمت قصد داریم در مورد یکی از انواع اولیه وکالت یعنی وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب صحبت کنیم.وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب  به شخصی گفته می شود که پس از اخذ پروانه وکالت در امور حقوقی اعم از خانواده و طلاق،وکالت می پذیرد و با اجرت معینی در چارچوب وکالت به نفع موکل اقدام می کند.به طور معمول، وکیل طلاق توافقی علاوه بر پیگیری پرونده طلاق موکل، ممکن است مسائل دیگری مانند حقوق مالی موکل یا حضانت فرزند را نیز دنبال کند.در ادامه وظایف وکیل طلاق توافقی  و چگونگی یافتن وکیل طلاق خوب در شهرک غرب  را توضیح خواهیم داد.

وظایف وکیل طلاق طلاق توافقی

در قسمت قبل در خصوص وکلای طلاق توضیح دادیم و گفتیم که وکلای طلاق توافقی  یکی از انواع وکلایی هستند.که دارای پروانه وکالت و قبول وکالت در دعاوی خانوادگی می باشند.پس از توضیح در مورد وکیل طلاق توافقی ، در این قسمت قصد داریم در مورد وظایف وکیل طلاق توافقی  صحبت کنیم.برای پاسخ به این سوال که وظایف وکیل طلاق در شهرک غرب چیست؟ بهتر است به  قانون مدنی مراجعه شود.ماده 663 قانون مدنی مقرر می دارد: «وکیل نمی تواند عملی را انجام دهد که از حدود وکالت او خارج است.ماده 667 قانون مدنی نیز مقرر می دارد: «وکیل باید در اموال و اعمال خود رعایت مصلحت موکل را داشته باشد.و از آنچه که موکل صریحاً به او اجازه داده یا به موجب ادله و عرف جاری تجاوز نکند. قدرت. “

بر اساس این مواد می توان گفت که وظایف وکیل طلاق توافقی در شهرک غرب محدود به حدود و اختیاراتی است که موکل در ضمن وکالتنامه به او می دهد.این وظایف ممکن است شامل تقاضای طلاق توافقی، شرکت در جلسات دادگاه، انجام فرجام خواهی،تجدیدنظرخواهی، تجدیدنظرخواهی و رسیدگی مجدد در مورد تصمیمات طلاق و هر موضوع دیگری که موکل بخواهد باشد.در واقع اختیارات وکیل پایه یک دادگستری با موضوع وکالت و اختیاراتی که موکل به وکیل می دهد مشخص خواهد شد.

بر این اساس وظایف وکیل طلاق توافقی   به شرح زیر است:

  • ارائه مشاوره حقوقی به موکل
  • تنظیم دادخواست، لایحه و شکایت در مورد وکالت و شروع مراحل دادرسی با تقدیم دادخواست
  • تا پایان جلسه از طرف موکل و شرکت در جلسات و در صورت اجازه موکل هرگونه تجدیدنظر، تجدیدنظر و اعتراض فوق العاده نسبت به آراء را انجام دهید.

حضور مراجع قضایی و شبه قضایی، مراجع داوری، مراجع دولتی و غیردولتی جهت وکالت پرونده در ادامه نحوه یافتن یک وکیل طلاق  توافقی خوب  را توضیح می دهیم و راه هایی برای یافتن وکیل طلاق خوب ارائه می دهیم.

چگونه یک وکیل طلاق  توافقی خوب  در شهرک غرب پیدا کنم؟

پس از توضیح در مورد وکیل طلاق توافقی  و وظایف آن، در این قسمت قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که چگونه یک وکیل طلاق  توافقی خوب در شهرک غرب  پیدا کنیم؟ پیدا کردن یک وکیل طلاق توافقی خوب نقش مهمی در تعیین نتیجه پرونده ما خواهد داشت.از آنجایی که در بسیاری از موارد چون بلد نیستیم یک وکیل طلاق توافقی خوب پیدا کنیم،پرونده خود را به افراد غیر متخصص واگذار می کنیم و علاوه بر نتیجه نگرفتن، ضرر و زیان زیادی نیز متحمل می شویم.

راه های پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب عبارتند از:

  • تماس با شماره 02186128670
  • مراجعه به نشانی ما واقع در تهران شهرک غرب ابتدای بلوار دریا پ 30 ط 4 واحد 8 می باشد.

مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)