ثبت طلاق ایرانیان خارج از کشور

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد  در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کارهای طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

کلیه اقدامات جهت وکیل طلاق توافقی را به ما بسپارید چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد که این میزان زمان بسیار زیادی می باشد که باعث میشود وقت شما بیشتر از حالت عادی گرفته شود.پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

تماس با 02186128670

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد
وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

وجود قوانین پیچیده و حقوقی و جزایی ، تصمیم گیری در مورد این مسئله مهم را برای ما غیرممکن ساخته است . داشتن حداقل آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به طلاق می تواند با مشورت وکیل طلاق انجام  شود. موسسه حقوقی حقوقدان  قصد دارد شما را با مفهوم طلاق توافقی و مهمترین چیزهایی که شما باید بدانید معرفی کنید.

عملکرد وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

 طلاق توافقی نوعی طلاق است که در آن زوجین دیگر قادر به زندگی مشترک نیستند و تصمیم به جدایی می گیرند. در این نوع طلاق ، زن و مرد از طلاق و جدایی راضی هستند و قصد دارند در کمترین زمان ممکن به روابط خود خاتمه دهند.

بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد

برای رسیدن به این هدف در اسرع وقت ،

طرفین می توانند در مورد کلیه مسائل مربوطه از جمله حضانت فرزندان ، جهیزیه ، نفقه و غیره توافق کنند تا مشکلی در روند طلاق ایجاد نشود.

دادگاه به تمام توافقات انجام شده توجه می کند .

در گواهی عدم امکان سازش ، که یکی از مهمترین اسناد برای طلاق توافقی است ، از آن یاد می کند.

وکیل خوب برای طلاق توافقی در سعادت آباد

لازم به ذکر است که روند طلاق در سعادت آباد  بسیار وقت گیر است . باید با صبر و حوصله زیادی انجام شود. در طلاق توافقی ، به دلیل توافق زن و شوهر (زن و شوهر) در بسیاری از موارد ، زمان کمتری در دادگاه تلف می شود. به همین دلیل ، اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسید ، بهتر است با یک وکیل طلاق توافقی  مشورت کنید و از   طلاق توافقی استفاده کنید.

زوجین می توانند قبل از هر طلاق ، با مشورت با یک وکیل واجد شرایط ، مقدمات اولیه را ترتیب دهند .خود را از بسیاری از مشکلات بعدی نجات دهند.همراهی وکیل طلاق در این رابطه می تواند زمینه را برای زوجین در بسیاری از بحران ها هموار کند. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که باید مورد توافق قرار گیرد بحث مالی است که انواع آن در زیر توضیح داده شده است.

وکیل مطالبه نفقه در سعادت آباد

درباره نفقه و نحوه دریافت آن ابهام زیادی وجود دارد. بسیاری از خانم ها نمی دانند شوهرشان  چه میزان نفقه مدیون هستند؟آیا می توانند درخواست نفقه کنند؟ آیا آنها بدون گرفتن طلاق می توانند نفقه بگیرند؟ و آیا می توانند نفقه سالهای قبل را بدست آورند؟

این سؤالات ذهن اکثر زنان را به خود جلب کرده است.نکته قابل توجه این است که بیشتر زنان پس از طلاق کاملاً بی خانمان می شوند .در صورت عدم توانایی حمایت از خود ، دچار مشکلات مالی می شوند.

وکیل خوب طلاق در سعادت آباد

بسیاری از خانم ها فکر می کنند که در یک طلاق توافقی  باید تمام حقوق مالی خود را به همسرشان بدهند. در حالی که این یک تصور غلط است ، زوجین می توانند در مورد حقوق مالی زن به توافق برسند. اگر مرد بپذیرد ، زن می تواند تمام حقوق مالی خود ، مانند جهیزیه و نفقه را به طور کامل از همسر خود دریافت کند.

وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

حقوق مالی زن در طلاق توافقی

یکی از رایج ترین دادخواستها در دادگاهها ، نفقه گذشته است.

یک زن می تواند در طول سالهای زندگی ، از همسرش نفقه بگیرد.اما معمولاً در طلاق های توافقی، مردان فشار زیادی به زنان وارد می کنند. مثلاً شوهر می گوید هر وقت جهیزیه و نفقه بدهی ، طلاق می گیرم. اگر در مشکلات مالی هستید ، بهتر است با همسرتان موافقت کنید تا بخشی از نفقه را به هر طریق بدست آورید. در غیر این صورت بهتر است از روشهای دیگری برای طلاق استفاده کنید.

توجه داشته باشید که دریافت نفقه یا دادن آن به شوهر کاملاً به توافق زوج بستگی دارد .استفاده از وكیل طلاق توافقی می تواند بهترین راه برای بدست آوردن نفقه و حقوق مالی را به شما بدهد. به عنوان مثال ، یکی از بهترین راهها برای گرفتن نفقه و طلاق توافقی  ، درخواست نفقه در دادگاه قبل از طلاق است.

در این حالت ، مرد موظف به پرداخت نفقه است. اگر بعد از دریافت نفقه هنوز می خواهید از هم جدا شوید ، می توانید در مورد بقیه توافق کنید.

نفقه شامل چه مواردی است؟

در ماده 1107 آمده است: “نفقه همه نیازهای عادی زن است مانند مسکن و پوشاک ، مواد غذایی ، اثاثیه منازل و هزینه های درمانی در صورت عادت یا نیاز به دلیل ناتوانی یا بیماری.”

طبق ماده 1107 قانون مدنی ، می توان گفت میزان نفقه و میزان آن برای همه متفاوت است. باید طبق پرونده و شرایط زندگی زن تعیین شود.وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

سایر حقوق مالی زن در طلاق توافقی

جهیزیه یکی از مهمترین مباحثی است که معمولاً توافق بر سر آن بسیار دشوار است. به همین دلیل ، اگر می خواهید جهیزیه خود را به طور کامل دریافت کنید ، طلاق توافقی گزینه خوبی برای شما نیست در مورد مهریه در طلاق توافقی باید گفت كه مهریه حق زن است.

اما اگر زن مشتاق جدا شدن باشد ، مرد معمولاً جهیزیه را بهانه می گیرد و از او طلب آمرزش می كند. جهیزیه را می توان در صورت درخواست و در صورت امکان تقسیم کرد. اما وقتی بحث طلاق می شود ، هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.دریافت یا تهیه جهیزیه مستقیماً با توافق طرفین در ارتباط است. برای رسیدن به نتیجه بهتر است از تجربه وکالت طلاق توافقی استفاده کنید.راهنمایی شخصی متخصص می تواند اختلافات بالقوه را کاهش دهد.

 یکی از مهمترین مواردی که دادگاه را به مداخله مجبور می کند حضانت فرزندان است.طبق ماده 1169 قانون مدنی ، حضانت كودك تا 7 سالگی با مادر است .

جهت اخذ طلاق توافقی در سعادت آباد با شماره ما 02186128670 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *