سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل طلاق توافقی در رشت+طلاق+بهترین+خوب

وکیل طلاق توافقی در رشت ممکن است شما ساکن رشت باشید وکیل طلاق توافقی در رشت احتیاج داشته باشید .در این صورت مقاله ما را بخوانید و در این خصوص با ما مشاوره حقوقی نمایید.

منظور از وکیل طلاق توافقی در رشت چه کسی است

نکته مهم این است که در طلاق توافقی زن و شوهر در خصوص مسائل مالی از جمله مهریه نفقه و اجرت نصب با یکدیگر توافق می کنند .و این توافق ها در صورت جلسه نوشته می شود. و در رای دادگاه درج میگردد به کلیه امور توسط وکیل طلاق توافقی انجام میشود ا.گر ساکن رشت باشد باید در دادگاه شهر پروسه انجام را طی کند.

مراحل انجام کار توسط وکیل طلاق توافقی در رشت

انجام کار طلاق توسط وکیل طلاق توافقی در رشت به این صورت است که شما ابتدا ان باید در سامانه ثنا ثبت نام کنید. تا ابلاغ الکترونیکی قضایی برای شما انجام شود .سپس می توانید با وکلای ما تماس بگیرید .به صورت غیرحضوری کار خود را انجام دهید. معنی صورت که شما عقدنامه و شناسنامه خود را برای ما ارسال می نماید .و ما از شما به کارت نامه الکترونیکی دریافت می کنیم و بدون حضور در دادگاه و حضور در دفتر وکیل پروسه انجام طلاق برای شما شکل می گیرد. همچنین شما باید پس از اخذ حکم طلاق به دفترخانه در رشت مراجعه کرده. و طلاق خود را در آنجا ثبت نمایید اگر شما نخواهید از وکیل طلاق توافقی در رشت استفاده کنید. نیز باید ابتدا جلسات مشاوره و بهزیستی را بروید و سپس دادخواست خود را از طریق دفاتر خدمات قضایی ارسال کنید.

زمان انجام کار توسط وکیل طلاق توافقی در رشت

اگر در خود رشت بخواهید کار طلاق توافقی را انجام دهید این پروسه بین ۶ ماه و ۷ ماه طول می کشد. اما اگر در غیر رشت خواهید این کار را انجام دهید این هزینه برای شما کمتر است. طبق پروسه بالا می توانید به جای ما وکالت دهید و در سریعترین زمان کار شما را انجام میدهیم. همچنین شما هزینه هایی از جمله هزینه مشاوره و جلسات آن را در این حالت پرداخت میکنیم و صرفاً حق الوکاله وکیل می دهید.

آیا با وکیل طلاق توافقی در رشت کارهای ما به درستی انجام میشود

بعد هم در زمان شما صرفه جویی می کنید و هم اینکه نتایج حقوقی شما به درستی انجام میشود. برای مثال اگر شما وکیل نگیرید زن ممکن است است در خصوص مهریه حقش ضایع گردد یا مردم ممکن است. در خصوص پرداخت نفقه یا نفقه فرزندان ضایع گردد. اگر وکیل بالا سر کار باشد علاوه بر پرداخت هزینه کمتر میتوانیم زمان بهتری به این موضوع اختصاص دهید.

وکیل طلاق توافقی در رشت دیگر نیاز به مشاوره ندارید

همانطور که میدانید انجام مشاوره طبق قانون حمایت خانواده اجباری می باشد و فرد باید قبل از مراجعه به دادگاه به مراکز غربالگری مراجعه کند. انجام این پروسه در رشت ۴۷ ماه طول میکشد اما اگر شما به وکیل وکالت بدهید کمتر از یک ماه این پروسه طول میکشه بنابراین بهتر است که به فکر وکالت دادن به ما باشید.

اجرای صیغه طلاق توسط وکیل طلاق توافقی در رشت

همانطور که گفته شد می‌توانید علاوه بر اینکه صدور حکم را از ما بخواهید اجرای صیغه طلاق را نیز در دفترخانه از ما بخواهید فقط لازم است که زن برای ما یک گواهی بارداری ارسال کند اما ما خوش را برای شما ارسال میکنیم و شما می توانید خودتان به دفترخانه مراجعه نمایید.

مدت زمان انجام کار توسط وکیل طلاق توافقی در رشت

همانطور که گفته شد نظر به اینکه دادگاه های رشت ابتدای شما را به مشاوره می فرستند .شما ابتدا باید در مشاوره بهزیستی دو ماه را سپری کنید. اما اگر به ما مراجعه کنید ما مشاوره بهزیستی را حذف میکنیم. خود دادگاه های رشت نیز وقت های طولانی می دهند. پس بنابراین چندان به صرفه نیست که شما کار خود را به یک وکیل مقیم در رشت بسپارید.که ایشان نیز می‌خواهد از خود دادگاه رشت این کار را انجام دهد. بهتر است شما کار خود را به مجموعه ما بسپارید چرا که ما این کار را از دادگاه های تهران برای شما انجام می دهیم. اما اگر بخواهید این کار را در خود دادگاه رشته انجام دهید وکیل مقیم رشت نیز داریم و در هر صورت می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای حضور وکیل طلاق توافقی در رشت چیست

حضور وکیل طلاق توافقی در رشت مزایای مختلفی دارد اول اینکه شما نیاز به مراجعه حضوری در دادگاه ندارید حتی در دفتر وکیل نیز در صورتی که بخواهید غیر حضوری کار را انجام دهید نیاز به مراجعه ندارید. دوم اینکه وکیل به صورت تخصصی بر روی توافقات شما نظارت دارد که خدای نکرده حق شما در این زمینه ضایع نشود .سوم اینکه پروسه انجام کار توسط وکیل بسیار سریع انجام می شود. چهارم اینکه هزینه ما نسبت به سایر وکلا در رشد بسیار کمتر می باشد . پنجمین که علاوه بر این  اجرای صیغه طلاق را نیز می‌توانیم بر عهده بگیریم در صورتی که در این زمینه با ما توافق کرده باشید همچنین است که اعطای وکالت به ما باعث می شود که شما دیگر به مشاوره بهزیستی نروید.

سوالات در خصوص وکیل طلاق توافقی در رشت

در قسمت زیر مهمترین سوالات در خصوص وکیل طلاق توافقی در رشت برای شما عزیزان بیان می گردد که به شرح زیر می باشد

یک برای طلاق توافقی در رشت از کجا شروع کنم

برای انجام طلاق توافقی در رشت شما ابتدا باید از طریق دفاتر خدمات قضایی دادخواست طلاق توافقی دهید که قبلاً باید برگه عدم سازش مشاوره خود را دریافت کرده باشید .

زمان انجام طلاق توافقی در رشت چقدر است

زمان انجام طلاق توافقی در رشت طولانی است اما اگر کار خود را به ما بسپارید مادر کمتر از یک ماه برای شما این کار را انجام می دهیم.

نتیجه

جهت انجام طلاق توافقی در رشت با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

 

زمان انجام طلاق توافقی در رشت چقدر است

توسط وکیل ما یک ماه خودتان شش ماه

هزینه طلاق توافقی در رشت چقدر است

هزینه های ما بسیار نرمال و مناسب است.

جهت طلاق توافقی در رشت چکار کنم

مقاله ما را بخوانید و با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)