سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل ارزان طلاق

وکیل طلاق ارزان

وکیل ارزان طلاق احتیاج دارید? در صورتی که در دادگاه خانواده پرونده طلاق دارید و نیازمند این بود که از طرف زوج و زوجه وکیل ارزان برای طلاق انتخاب کنید در این صورت یکی  از گزینه‌های مناسب مجموعه وکلای حقوقدان است. شما با مطالعه این مقاله می توانید به هدف خود که همان وکیل مقرون به صرفه است بررسی و در انتهای مقاله در قسمت نتیجه گیری شماره وکیل را انتخاب نمایید.شما می توانید با شماره 02186128670 یا 02186129208 تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید

علت انتخاب وکیل ارزان طلاق

ممکن است در حین دادرسی در دعوای طلاق دعاوی دیگری از جمله نفقه و اجرت المثل و غیره برای شما مطرح شود. که همه اینها مستلزم اخذ وکیل باشد. در این صورت اگر شما وکیل گرانی انتخاب کنید ممکن است پروسه طلاق برای شما بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه برداشت کند. بنابراین با وکیل ارزان می توانید این پروسه را بسیار کم هزینه تر به نفع خود پیش ببرید.

بیشتر بخوانید: وکیل خانواده

در موسسه حقوقی حقوقدان چیست موسسه حقوقی حقوق تخصص در زمینه حقوق خانواده وکیل خانواده کار می کند. با بهره گیری از وکلای مجرب و متخصص در زمینه طلاق می تواند دعوی طلاق توافقی و طلاق به درخواست زوجه از زوج را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای شما انجام دهد.

وقتی پیش وکیل  رفتیم چقدر باید برای طلاق هزینه کنم

اگر شما بخواهید با مجموعه ماه و مجله ارزان مجموعه ما کار کنید نهایت هزینه‌ای که باید برای پروسه طلاق پرداخت کنید بین ۵ میلیون تومان  میباشد که این مبلغ به صورت اقساط از شما دریافت می گردد و نسبت به هزینه سایر موسسات حقوقی بسیار ارزانتر است.

ارزانترین وکیل طلاق کیست

مجموعه حقوقی ما با بهره گیری از کارآموزان وکالت که در زمینه طلاق بسیار تبحر و تخصص دارند از ارزانترین مجموعه ها در زمینه وکالت طلاق محسوب می گردند.

انواع وکیل مقرون به صرفه  

1- وکیل  ارزان کیفری

رسیدگی به پرونده های کیفری. یعنی این برای برخی جرم جدی است.مانند قتل و آدم ربایی و مواردی از این دست چنین قانونی باید چنین محاکمه هایی با حضور وکیل برگزار شود.اگر شخص وسیله مالی نداشته باشد ، دادگاه وکالت ارزان قیمت را تعیین می کند.براساس قانون ، برای جرائمی که مجازاتهای سنگین مانند مجازات یا حبس تا پنج سال مجازات شود.دادگاه نمی تواند بدون وكالت نمایندگی كند. بنابراین در چنین مواردی اگر شخص قادر به وکالت نباشد.دادگاه یک وکیل ارزان قیمت برای وی تعیین می کند. در پرونده های کیفری که حکم سبک دارند.

2-وکیل ارزان حقوقی

1. دستیار دادستان:
در موارد قانونی مانند کلاهبرداری ، طلاق و غیره ، اگر شخصی نتواند وکالت را استخدام کند و هزینه الکل را بپردازد.می توانید با تماس با دفتر کمک های بشردوستانه ، یک وکیل ارزان قیمت و رایگان دریافت کنید.

چطور میتوانم وکیل ارزان برای طلاق پیدا کنم

می‌توانید به دفتر حقوقی ما واقع در میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی ابتدای خیابان آذربایجان پلاک ۱۹۲ واحد ۴ مراجعه کرده و وکیل ارزان برای طلاق را پیدا نمایید.

ویژگی وکیل ارزان برای طلاق چیست

یکی از ویژگی های ما تخصص در زمینه انجام طلاق می باشد. و ویژگی دیگر ما اخذ حق الوکاله مناسب در پرونده طلاق می باشد. بسیار ارزان تر است مجموعه های دیگر است.

مشاوره با وکیل ارزان طلاق به چه صورت است

همانطور که میدانید شما می توانید قبل از انجام پروسه از خدمات مشاوره انجام دهید. به این صورت که با حضور در دفتر ما و ارائه خدمات مشاوره از وکلای مجرب و متخصص با قیمت ارزان توانید به مقصود خود برسید.

وکیل ارزان طلاق چه کارهایی برای ما انجام میدهد

وقتی شما با قیمت ارزان وکیل طلاق انتخاب میکنید طلاق علاوه بر اینکه تهیه دادخواست میکنند در دادگاه نیز از شما دفاع می کنند. و به شما راهکار و مشاوره می دهند تا بتوانید به مقصد خود برسید.

آیا غیر از حق الوکاله وکیل ارزان طلاق باید هزینه دیگری نیز پرداخت نمایید

نکته این است که شما غیر از حق الوکاله وکیل مقرون به صرفه باید فقط هزینه دادرسی را پرداخت نمایید یا اگر نیاز به کارشناسی داشتید هزینه کارشناسی را پرداخت نمایید و غیر از این نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای وجود ندارد.

آدرس و شماره وکیل ارزان طلاق

همانطور که گفته شد یکی از راه های موفقیت در زمینه دعاوی خانواده و  است. که شما چنانچه بخواهید کمتر در این زمینه هزینه کنید. باید به دنبال وکیل مقرون به صرفه   باشید. مجموعه حقوقی واقع در میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی ابتدای خیابان آذربایجان پلاک ۱۹۲ واحد ۴ یکی از ارزان ترین مجموعه های حقوقی و وکلا می باشد. که کارهای شما را به بهترین نحو و برای بهترین شکل انجام میدهد.

شماره وکیل 02186128670 است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)