چگونه حق طلاق را باطل کنیم

چگونه حق طلاق را باطل کنیم  یکی از سوالاتی که بسیار در مورد آن پرسیده می شود این است که چگونه می توان حق طلاق را باطل یا بلا اثر کرد همانطور که میدانید طلاق یکی از راه های مذموم و ناپسند می باشد در این مقاله به طور کلی به این موضوع خواهیم پرداخت.

راههای باطل کردن حق طلاق

ممکن است در ابتدای زندگی زن زن از مرد به هر دلیلی حق طلاق بگیرد و همانطور که می‌دانید حق طلاق همان وکالت در طلاق است.

انتخاب وکیل دیگر 

همانطور که میدانید طبق قانون مدنی اگر شخصی دو وکیل برای یک موضوع انتخاب کند آن دو وکیل باید به صورت مجتمع این کار را انجام دهند و نمیتوانند به صورت منفرد انجام دهند. در این صورت فقط کافیست مرد به دفتر اسناد رسمی مراجعه نموده و وکالت طلاق را به شخصی غیر از از همسر خود که به کارت داده است تفویض نماید.

راه دوم دادخواست الزام زوجه به تعیین ناظر استصوابی است

همانطور که میدانید مرد میتواند برای وکیل ضم امین یا تعیین ناظر استفاده می کند که در این صورت ناظر با حکم دادگاه مشخص میشود.

بیشار بخوانید:سریعترین راه طلاق توافقی چیست

وکیل خود را عزل نماید.

اگر وکالت بلاعزل باشد مرد میتواند هر وقت بخواهد همسر خود را از وکالت از نمایند.عزل وکیل دادگستری در وکالت بلاعزل یکی دیگر از مواردی که مرد میتواند حق طلاق را باطل و بلااثر نمایند عزل وکیل دادگستری است بدین صورت که مرد در سامانه ثنا ثبت نام نمایند و پس از اطلاع از اعمال حق طلاق نسبت به عزل وکیل پایه یک دادگستری که زن برای طلاق خود از طرف مرد گرفته است اقدام نماید راهکارهای تخصصی دیگری نیز وجود دارد که در قالب این مقال نمی گنجد و شما با تماس با مشاورین ما میتوانید آن را بفهمید.

نتیجه

جهت مشاوره با وکیل طلاق توافقی در تهران با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)