سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مقدمه

یکی از دعوای  که در جامعه ما مبتلا به خانواده ها است دعوی طلاق است. در واقع در جامعه کنونی با توجه به مشکلات اقتصادی و اجتماعی آمار های خیره کننده ای از طلاق را مشاهده می کنیم . حال برای اینکه یک وکیل متبحر در امور طلاق اخذ نماییم  باید آگاهی متخصری در این باره داشته باشیم .

لزوم اخذ وکیل برای طلاق 

شاید سوال بسیاری از افراد این باشد که چه لزومی دارد برای طلاق وکیل بگیریم. خوب یک سر به واحد معاضدت در دادگاه می زنیم و  پاسخ سوالات مورد نظر خود را می گیریم و بعد به واحد عریضه نویسی مراجعه می کنم و دادخواست طلاق می نویسم. ولی این تصور اشتباه است .  اکثر این دعاوی به شکست منجر می شود . چرا که دعوی طلاق ، دعوی هست با پیچیدگی بالا . بنابر این  تنها کسی که می تواند از پس این موضوع بر اید وکیل طلاق و وکیلی است که تخصصا در امر طلاق تبحر و تجره دارد.

وکیل طلاق
وکیل طلاق

پیچیدگی دعوی طلاق چیست

بسیاری از افراد نمی دانند پیچیدگی دعوی طلاق چیست . اولا باید خاطر نشان ساخت سه نوع دعوی طلاق داریم . 1- دعوی طلاق توافقی 2- دعوس طلاق از ناحیه زوجه 3- دعوی طلاق از ناحیه زوج که مورد آخر نیاز به دادخواست طلاق نیست چرا که مرد طبق قانون حق طلاق دارد و صرفا با مراجعه به دفتر خانه می تواند با پرداخت حقوق مالی زن را مطلقه سازد .

 بنابر این مهم طلاق از ناحیه زوجه است و طلاق توافقی

وکیل برای طلاق از ناحیه زوجه

اگر می خواهید وکیل برای طلاق اخذ کنید در دعوی طلاق از ناحیه زوجه بیش از هر دعوی نیاز به اخذ طلاق دارد. در واقع بسیاری از افراد بر این باورند که صرف دادخواست طلاق ، زن می تواند دعوی طلاق را ببرد . لیکن در اشتباهند. شما نمی توانید به راحتی دعوی طلاق را ببرید مگر اینکه  قبل از طرح این دعوی دعوی همچون مطالبه نفقه ، دعوی ضرب و شتم ، دعوی مطالبه مهریه طرح کنید و در ةآن حکم بگیرید و بعد اقدام به طرح دعوی طلاق بگیرید . بنابر این سرخود اقدام نکنید و برای طلاق به دنبال وکیل بگیرید .

چرا وکیل دفتر حقوقی ما برای طلاق مناسب است؟

سوال اینجاست چرا دفتر حقوقی ما مناسب برای طلاق است. پاسخ اینجاست شما می توانید به مقالات متعدد ما در حوزه خانواده مراجعه و مشاهده نمایید که نشان از دانش ما در این حوزه است. وب سایت ما در قسمت مقالات این امکان را برای شما مهیا نموده است که مقالات مرتبط با نفقه ، مهریه ، طلاق را مطالعه کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نماید .

همچنین دفتر حقوقی ما به سرپرستی دکتر محمد امیرنجات است . کسی که در زمینه حقوق خانواده تحصیلات آکادمیک دارد و بهتر از هر فردی می تواند بهترین راه را برای طلاق به شما ارائه دهد. بنابر این هم اکنون به دنبال وکیل برای طلاق نگیردید و با ما تماس حاصل نمایید.

طلاق به درخواست زوجه

آیا وکیل برای طلاق توافقی نیز لازم است ؟

یکی از دعاوی مبتلا به جامعه دعوی طلاق توافقی است. حال سوال اینجاست آیا برای طلاق توافقی نیز باید وکیل بگیرم. پاسخ ما مثبت است. طلاق توافقی نیز پیچ و خم های خود را دارد. ممکن است دعوی طلاق توافقی 6 ماه یا بیشتر نیز به طول انجامد. لیکن ما می توانیم از زمان تنظیم وکالت نامه به مدت 2 روز طلاق نامه را نیز به دست شما بدهیم .

همچنین تنظیم دادخواست طلاق توافقی نیز خود دارای پیچیدگی هایی است . اگر چه بعضا در سایتهایی دادخواست طلاق توافقی را ممکن است مشاهده  کرده باشید لیکن ما به شما پیشنهاد می کنیم با دفتر ما تماس حاصل نمایید و در این خصوص بهترین راه و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید .

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)