سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل رایگان کیفری

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به یک وکیل کیفری احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل کیفری
وکیل کیفری

شکایت علیه شخصی که مرتکب تخلف شده است و رفتار وی جرم محسوب می شود و قاضی مجازاتی را برای آن تعیین کرده است شکایت “کیفری” نامیده می شود. نوشتن شکایت کیفری شکل خاصی ندارد و نیازی به فرم خاصی مانند دادخواست ندارد ، اما خوب است که یک دستورالعمل منظم و منظم از شکایت داشته باشید و بهتر است که آن را توسط وکیل ارائه دهید.

تفاوت بین قتل عمدی و قتل غیر عمد چیست؟
چگونه می توان امضای جعلی شخص را جعل کرد؟
جرم تهدید چیست؟
آیا سرقت در شب و روز سرقت متفاوت است؟
آیا آدم ربایی جرم است؟
آیا حمل داروی دیگری مجازات است؟
منظور از طرح شکایت کلاهبرداری چیست؟
شرایط تحقق افترا چیست؟
شکایت کیفری ابتدا در Dassera تشکیل می شود ، به این معنی که باید شکایتی را به دادستان ارائه دهید و نام (ها) و آدرس (های) دادستان (های) را با نام و جزئیات شکایت خود مشخص کنید و مدارک و مستندات خود را ضمیمه کنید. به شکایت .

یکی از مسائلی که بسیاری از موکلان دادگاه با آن روبرو هستند جدایی دو عنوان است و دانستن تفاوت های این دو عنوان برای موفقیت در عدالت بسیار مهم است:

پرونده کیفری اقدامی است که دادگاه برای ارتکاب آن تعیین کرده است ، اما مجازات دعوی را در نظر نمی گیرد و فقط مجرم را ملزم به اجرای حقوقی دیگران یا انجام وظایف خود می کند.
یک شکایت کیفری می تواند در هر مقاله مطرح و به مرجع قضایی ارسال شود ، اما شکایت حقوقی باید در یک مقاله ویژه به نام دادخواست تشکیل شود ، در غیر این صورت پذیرفته نمی شود.
بسیاری از پرونده های کیفری حتی پس از آنکه شاکی پس گرفته است (مانند رشوه ، قتل ، زنا و غیره) بسته نمی شود ، اما شکایت های حقوقی با استرداد شاکی خاتمه می یابد.
در پرونده های کیفری ، شاکی به شاکی ارجاع می شود و وی متهم به اینکه مرتکب یا متهم شده است ، متهم شده است و پرونده نیز متهم است. اما در شکایات حقوقی به مدعی گفته می شود ، متهم فراخوانده می شود و پرونده نیز دعوی می شود.
برای احضار طرف شکایت کیفری (متهم) وی نامه ای به نام احضار به دادگاه ارسال می کند ، اما برای احضار طرف شکایت حقوقی از برگه ای به نام احضار استفاده می کند.
در اینجا خلاصه ای از کلیه پرونده های کیفری آورده شده است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از این موارد و همچنین گرفتن وکیل کسب کنید.

تفاوت بین قتل عمدی و قتل غیر عمد چیست؟
کشتن فرد را می کشد یا می کشد. از زمان جامعه بشری ، جنایت قتل همیشه جرم بوده و هست. موضوع جنایت ، قتل یک انسان زنده و به عبارتی یک انسان زنده داری است. بنابراین ، کشتن حیوانات قتل نخواهد بود.

به طور کلی ، قتل به دو دسته “عمدی” و “غیر عمدی” (خطا) تقسیم می شود ، اما در کشور ما نیز یک نوع سوم وجود دارد که “قتل از پیش تعیین شده” نامیده می شود.

اگر بخواهیم تفاوت بین قتل با قصاص و قتل پیش از موعد را بگوییم ، قاتل مورد نظر قصد قربانی (شخص كشته شده) را دارد اما در قتل با قصاص ، قاتل قصد قبلی برای قتل ندارد و براساس سهل انگاری باعث انسان می شود. ضرر – زیان. بودن.

چگونه می توان امضای جعلی شخص را جعل کرد؟
زبان عامیانه جعلی به این معنی است که شخصی یک امضا می نویسد یا ایجاد می کند یا آن را تغییر می دهد تا نوشته و امضای جدید خلاف حقیقت باشد. یعنی فرد متقلب می خواهد به جای حقیقت از دروغ استفاده کند و فرد را فریب دهد.

جعل یکی از جنایاتی است که از زمان تولد اسناد و مدارک در بسیاری از جوامع رخ داده است. جرم جعل راحتیها و نظم جامعه را از بین می برد و خسارات مالی به افراد وارد می کند.

آنچه مبنای جرم جعل جعلی را تشکیل می دهد ، امکان گمراه کردن دیگری است تا بتوان او را در اعتقاد به سند غیرواقعی به عنوان اصل اصلی فریب داد ، بنابراین امکان ناسازگاری با استاندارد کار مشابه نیست.

به عنوان مثال ، اگر شخصی بدون اینکه کوچکترین اشتباهی را با امضای اداره گذرنامه انجام دهد ، گذرنامه امضا می کند زیرا احتمال دارد شخص دیگری اشتباه کند ، جرم جعل امکان پذیر است اما اگر همین شخص به جای امضا از اثر انگشت زیر گذرنامه استفاده کند. . هیچ اشتباهی دیگر نمی توان انجام داد زیرا هر فرد معقول می داند که سر گذرنامه سواد دارد و از امضاها استفاده می کند.

جرم تهدید چیست؟
تهدید به معنای ارعاب و ترس است و وادار کردن دیگری به ارتکاب جرم یا تصرف در اموال ، به طوری که ترس از نتیجه عدم انجام یا انجام کار باعث شده است که مجری مطیع و مطیع فرمان تهدیدآمیز باشد.

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)