سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

وکیل دیوان عدالت اداری-گروه وکلای پایتخت

ممکن است شما نیاز به وکیل تضمینی دیوان عدالت اداری داشته باشید. وکیل دیوان عدالت اداری باید به صورت تخصصی به این امر مشغول باشد.آقای دکتر محمد امیرنجات به صورت تخصصی به مدت 9 سال وکالت در امور دیوان عدالت اداری را بر عهده دارند.

آشنایی با کلیه مقررات دولتی و آرا صادره در دیوان عدالت اداری از ایشان یک وکیل متخصص و متبحر ساخته و ایشان می تواند به بهترین شکل در دیوان عدالت اداری برای بهترین نتیجه برای موکلین اقدام نماید.

جهت اخذ مشاوره با دکتر امیر نجات می توانید با شماره واتساپ 09122888366 یا 02186129208 تماس گرفته و مشاوره حقوقی نمایید.

وکیل دیوان عدالت اداری
وکیل دیوان عدالت اداری

 وکیل دیوان عدالت اداری گروه وکلای پایتخت

یکی از مواردی که در اخذ وکیل دیوان عدالت اداری مد نظر می باشد استفاده از گروه وکلای پایتخت می باشد که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت کنند.

بسیاری از افراد این ادعا را دارند که دارای گروه وکلای پایتخت می‌باشند و در شهر تهران ساکن هستند.

ولیکن وکیل دیوان عدالت اداری نمی باشند لیکن آقای محمدامیرنجات  به صورت تخصصی به مدت ۱۱ سال در بحث دیوان عدالت اداری فعالیت کرده و وکیل خوبی در دیوان عدالت اداری می باشد.

بنابراین چنانچه در اینترنت سرچ کرده باشید که وکیل دیوان عدالت اداری گروه وکلای پایتخت می توانید از خدمات حقوقی آقای دکتر محمد امیرنجات  استفاده کنید.

و وکالت خود را به صورت تخصصی خود را  به ایشان بسپارید.

داشتن وکیل متخصص دیوان عدالت اداری این مزیت را دارد که چون دیوان عدالت اداری تخصصی است.

گروه وکلای پایتخت حقوقدان به سرپرستی آقای دکتر محمدامیرنجات  این نوید را به شما می دهد که به صورت تخصصی موضوع شما در دیوان عدالت اداری را بررسی نماید.

و در نهایت با دفاع مناسب و تنظیم لایحه مناسب در دیوان عدالت اداری حق شما را برای شما به ارمغان آورد.

هر زمانی که شما نیاز به مراجعه حضوری به دیوان عدالت اداری داشته باشیم بدون نیاز به به مراجعه حضوری  موضوع از طریق ایشان می‌تواند مشکل خود را هم بفرمایید

چرا به وکیل دیوان عدالت اداری در پایتخت باید مراجعه کرد

در بعضی موارد به دلایلی که ایجاد می شود ، افراد مجبور می شوند از طریق وکیل دادگستری که پرونده وکالت خود را پذیرفته است ، به دنبال جبران خسارت اداری باشند.
قوه مقننه در مواردی که شامل شکایات عمومی علیه مقامات یک سازمان دولتی یا واحد یا آئین نامه دولت است که حقوق را پیش بینی می کند اما اجرا نشده است ، مرجع رسیدگی به شکایات و تجدیدنظر را تشکیل داده است. دیوان عدالت اداری مرجع است. مراحل قانونی و مراحل رسیدگی به پرونده های این قوه قضاییه با نهادهایی مانند دستگاه قضایی متفاوت است. موسسه حقوقی و بین المللی حقوق سپند افرین یسنا با قبول وکیل شما پرونده را با کمترین هزینه و در اسرع وقت به دادگاه عدالت اداری می رساند.
ارائه هرگونه شکایت و دادخواست به دیوان عدالت اداری و پیگیری آن تا زمان نهایی شدن نتایج از ابتدا تا انتها
1. نقض حرفه ای نظرات کمیسیون موضوع مواد 100 و 77 و 55 و …. شهرداریها و ماده 100 رسیدگی به دیوان عدالت
2- احکام صادر شده توسط کمیسیون طبق ماده 99 قانون شهرداری در مورد تخلفات ساختمانی در خارج از شهر
3. اعتراض به داوری توسط کمیسیون مشاغل مزاحم (ماده 20 ، ماده 55 قانون شهرداری) و تغییر کاربری
4- کمیسیون آبهای زیرزمینی (چاههای بدون مجوز) در دیوان عدالت اداری توسط یک وکیل ماهر و حرفه ای متخصص در دیوان عدالت اداری
5- اعتراض به آراء سپاه و هیئت های انتخاب
6- احکام صادر شده توسط مأموریتها و درخواستهای اولیه برای بررسی تخلفات اداری و استخدامی کشور ، تبدیل وضعیت اشتغال ، تغییر موقعیت جغرافیایی
7. تصمیمات شورای حل اختلاف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و کمیته های حل اختلاف
8- درخواست تجدیدنظر در تصمیمات هیئت مطالبات تأمین اجتماعی در دادگستری اداری ، معلولیت ، بازگشت به کار و بازنشستگی و غیره.
9- تصمیمات هیئت حل اختلاف مالیات وزارت دارایی و وظایف و ارزش افزوده
10. اعتراض به تصمیم کمیسیون گمرک
11- ادعای هزینه اموال توقیف شده و متعلق به دولت ، سازمانها و مؤسسات دولتی
پرونده خود را به ما بسپارید و آن را ساده نگه دارید. ما ضمانت شما را بطور پیش فرض نقض می کنیم (در غیر این صورت شما با حق الکالین به شما بازگردانده می شوید).
حرفه ما یک وکیل متخصص در دفتر دادگستری اداری است و سابقه زیادی در زمینه اجرای قانون در تعداد زیادی از موارد موفق دارد و ما یک وکیل متخصص و متخصص در دادگستری اداری هستیم.

دیوان عدالت اداری چه مرجعی است

دیوان عدالت اداری یکی از مراجع تخصصی قضایی است. صلاحیت دیوان عدالت اداری ، وظایف دیوان عدالت اداری ، آدرس دیوان عدالت اداری در استانها ، هیئت عمومی دیوان عدالت اداری ، صلاحیت دیوان عالی کشور و اختلاف دیوان عدالت اداری با دیوان عالی کشور ، آئین نامه آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ، نحوه طرح شکایت از عدالت اداری ، شعب اولیه دیوان عدالت اداری ، شعب دادگاه تجدیدنظر اداری ، نحوه رسیدگی به دیوان عدالت اداری ، اعاده دادرسی دادگستری اداری ، دادخواست دیوان عدالت اداری ، ضمانت امتناع از اجرای دیوان عدالت اداری ، بوروکراسی وکلا ، واحدهای دادرسی دیوان عد ری یکی از سؤالات و موضوعات مطرح شده در دیوان عدالت اداری و وکلا دیوان عدالت اداری است که با موفقیت برای بسیاری از شما پرونده های عدالت اداری را تحت پیگرد قانونی قرار می دهید با دفاع و پیگیری قانونی در حال انجام ، به سؤالات حقوقی خود در مورد دیوان عدالت اداری پاسخ دهید. خواهد داد. سپند افرین یاسنا بین المللی و انستیتوی حقوق بین الملل دادگاه های تخصصی و مراجع قضایی تخصصی از جمله دیوان عالی کشور ، دیوان عالی کشور و دادگاه های تخصصی را در تهران معرفی کرده است.

وظایف دیوان عدالت اداری چیست

1. رسیدگی به شکایات اشخاص حقیقی یا حقوقی در موارد زیر به عهده دیوان عدالت اداری است:
پاسخ: بررسی قضایی بخش ها ، تصمیمات ، تصمیمات و اعمال واحدهای دولتی و نمایندگی های عمومی ، نهادها و شرکت های دولتی ، سازمان های تأمین اجتماعی ، نهادهای انقلابی و مزایای عمومی مانند ستاد اجرایی امام ، بنیاد مستضعفان ، بنیاد شهدا و غیره. مؤسسات وابسته به مراکز دولتی و مؤسسات انقلابی و عمومی از جمله شهرداری ها.
ب) کلیه تصمیمات و اقدامات انجام شده توسط مدیران اشخاص مذکور که در بند قبل به آنها اشاره شده است قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری است.
2. بررسی قضایی شکایات و دادخواستهای مربوط به عمل قطعی

وکیل دیوان عدالت اداری در تجدید نظر

وکیل دادگستری اداری باید وکیل دادگستری باشد و مانند سایر دادگاه های بدوی و دادگاه تجدیدنظر دیوان عدالت اداری ، وکلا برای ثبت شکایت یا اعلام نمایندگی پذیرفته می شوند. در پرونده های مربوط به دیوان عدالت اداری.

برای وکالت ، نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که ابتدا باید شخصاً با مدارک خود به دفتر وکیل مراجعه کنید و پس از مطالعه مدارک توسط وی و پذیرش وکالت نامه ، وکالت نامه و توافق نامه را امضا کنید. مالی با تعریف آنها.

درخواست مشاوره تلفنی رایگان کنید

بسیاری از مشکلات شما با مشاوره حقوقی و راه حل های قانونی قابل حل است ، بدون مشورت با وکیل دادگستری اداری اقدام نکنید

02186129208
(32 خط ویژه برای مشاوره تلفنی رایگان)
وکیل دادگستری
پس از دریافت وکالت نامه ، وی می تواند از طرف شما شکایت کند ، اما مهمترین نکته در مورد وکیل دادگستری اداری این است که شما باید وکالت را وکالت دهید که می تواند شخصاً با یک یا چند قاضی دادگاه صحبت کند. دادگاه دادگستری زیرا در دیوان عدالت اداری هیچ اختلافی وجود ندارد و همانطور که می دانید صحبت حضوری در روشن شدن موضوع و افزایش آگاهی قاضی تأثیر مضاعفی دارد تا صحبت کتبی.

نحوه ملاقات با یک وکیل دیوان عدالت اداری

وی در جریان ملاقات حضوری با وکیل دیوان عدالت اداری ، وی با ارزیابی کامل و دقیق جزئیات پرونده راه حلی پیدا می کند.
انعقاد قرارداد پروکسی
پس از انعقاد قرارداد و پذیرش وکالت نامه با امضای قرارداد ، رسیدگی به پرونده شما آغاز می شود.
کلاس درس
پراکسی را بپذیرید
وکیل برای انواع ارزیابی ها و محاسبات حقوقی و سایر خدمات حقوقی
کمک تمام وقت
پشتیبانی تمام وقت از دو وکیل ، در مواردی تا استعفای کامل شما
وکلای خبره
همکاری بیش از 1200 وکیل پایه از یک سیستم حقوقی تخصصی در همه زمینه ها به روشی کاملاً اختصاصی
مشاوره حقوقی رایگان
عدالت را با مشاوره حقوقی رایگان ارتقا دهید
بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

وکالت در دیوان عدالت اداری

موارد و پرونده های زیادی در رابطه با دیوان عدالت اداری وجود داشته است که مکالمه حضوری تأثیر دوگانه ای در کسب رای به نفع مشتری داشته و این موضوع به تجربه ثابت شده است. .

در نگاه اول ، ممکن است به نظر برسد که وکالت در پرونده های دیوان عدالت اداری به تخصص خاصی احتیاج ندارد ، اما به هیچ وجه اینگونه نیست و امور مربوط به صلاحیت دیوان عدالت اداری است. کاملاً تخصصی هستند و باید مورد بررسی قرار گیرند زیرا به دلیل عدم رویه در دیوان عدالت اداری ، سوالات  نحوه طرح شکایت بسیار مهم است و اولین قدم برای ایجاد یک شکایت خوب ، طرح شکایت مطابق با با اصول قانونی به عنوان مثال ، اخذ دستور موقت ، با توجه به دلایل قانونی ذکر شده در شکایت ، می تواند از تخریب ملکی که دستور تخریب آن توسط کمیسیون شهرداری ماده 100 صادر شده است جلوگیری کند.

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری

البته لازم به ذکر است که تخصص وکیل دیوان عدالت اداری علاوه بر تهیه شکایت صحیح ، این است که شخص علی رغم عدم رسیدگی به پرونده در اداری ، می تواند شخصاً با قاضی صحبت کند. دادگاه دادگستری و روشن کردن ذهنیت خود در مورد شکایت. نه

به همین دلیل ، یک وکیل متخصص در دیوان عدالت اداری ، پس از طرح شکایت و ارجاع آن به اتاق صالح ، شخصاً در شعبه حاضر می شود و با اجازه از مقام مسئول تحقیق ، توضیحات لازم را ارائه می دهد. شفاهی.

ما طیف گسترده ای از خدمات حقوقی را ارائه می دهیم
وکلای ما همچنین در امور مدنی مانند طلاق ، حضانت فرزند و همسرتان نمایندگی شما را دارند.

گروه وکلای ما به دلیل دانش گسترده ای که دارند ، از توانایی حقوقی بالایی برای کار در دادگاه های مختلف برخوردار هستند.

راه مستقیم به عدالت
به دلیل دانش گسترده ، شرکت ما از نظر حقوقی قوی برای کار در دادگاه های مختلف برخوردار است.

در دادگاه قانون
به دلیل دانش گسترده ، شرکت ما از نظر حقوقی قوی برای کار در دادگاه های مختلف برخوردار است.

شکایت به دیوان

وکیل دیوان عدالت اداری در پایتخت

ما می توانید با تماس با وکیل دادگستری اداری دادگستری 02186129208 در هر زمان با گروهی از وکلای باتجربه که دارای تخصص و تجربه در این شاخه وکالت هستند صحبت کنید.

برای اقدام قانونی در مورد تخلفات و بی عدالتی های احتمالی دستگاه های اداری و حکومتی ، با گرفتن شماره وکیل از دیوان عدالت اداری با یک وکیل باتجربه مشورت کنید.

در ادامه برخی از قوانین عدالت اداری ، صلاحیت و حدود صلاحیت دادگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- رسیدگی به شکایات ، شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی از:

الف: تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی ، از جمله وزارتخانه ها ، سازمان ها ، م institutionsسسات ، شرکت های دولتی ، شهرداری ها ، سازمان های تأمین اجتماعی ، سازمان ها و موسسات  انقلابی و نهادهای وابسته به آنها

ب) تصمیمات و اقدامات افسران واحدهای مذکور در بند “الف” با توجه به وظایف آنها.

اگر توسط هر یک از عناصر ذکر شده در قسمت “1” مورد ظلم واقع شده باشید و صاحب دعوی هستید ، می توانید با وکیل دیوان عدالت اداری تماس بگیرید.

2. رسیدگی به اعتراضات و شکایات از تصمیمات و تصمیمات نهایی هیئت ها و کمیسیون های جرایم اداری مانند کمیسیون های مالیاتی ، شورای حل اختلاف کار و کارفرمایان ، کمیسیون موضوع ماده (100) قانون شهرداری ، منحصراً از نظر نقض یا نقض قوانین آنها. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر ، لطفاً با وکیل دادگستری اداری 02186129208  تماس بگیرید.

3- رسیدگی به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر کارمندان واحدها وموسسات  مذکور در بند (1) و کارمندان موسساتی  که شمول این قانون در آنها باید باشد. از نظر نقض حقوق کار ، اعم از نظامی و ملی ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بخش ، با شماره وکیل دادگستری اداری (77221941) تماس بگیرید.

تبصره 1- تعیین میزان خسارت وارده توسط موسسات  و اشخاص مذكور در بندهای (1) و (2) این ماده پس از صدور رأی به دادگاه مبنی بر وقوع تخلف با دادگاه عمومی.

تبصره 2 – تصمیمات و تصمیمات کلیه دادگاهها و مراجع قضایی از جمله عموم مردم و نیروهای مسلح قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری نیست.

از زمان ابلاغ این قانون ، مهلت تشکیل دادخواست ، در مورد موارد موضوع بند (2) ماده (10) ، برای اشخاص در داخل کشور سه ماه است برای افرادی که در خارج از کشور اقامت دارند ، شش ماه از تاریخ ابلاغ یا تصمیم نهایی ، دادگاه دادگاه های عمومی و انقلاب است.

در مواردی که طبق قانون قبلی ، افراد قبلاً حق طرح شکایت در مدت طولانی تری را داشتند ، این مدت ملاک محاسبه است. مطابق قانون آیین دادرسی مدنی و انقلاب در امور مدنی.

در آخر لازم به ذکر است که اگر در هر یک از موارد طرح شکایت از دیوان عدالت اداری ، نیاز به مشورت با وکلای با تجربه و تجربه در این زمینه دارید ، می توانید به گروه مراجعه کنید وکلا از پایتخت

 

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)