سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل درجه یک تهران

ممکن است شما به دنبال وکیل درجه یک یا پایه یک در تهران باشید. در اینصورت می توانید براحتی با شماره 02186129208 تماس گرفته و با آقای دکتر امیرنجات مشاوره حقوقی داشته باشید.

وکیل درجه یک تهران
وکیل درجه یک تهران

چه کسی وکیل پایه یک دادگستری است؟ برای اینکه وکالت شوید ، فرد باید لیسانس لیسانس یا بالاتر از حقوق یا فقه و اصول حقوق اسلامی را بدست آورد و پس از دریافت مدرک در آزمون امتحان کارآموزی کانون وکلا ، که معمولاً به آن آزمون کانون وکلا گفته می شود. فقط سالی یک بار در اولین جمعه ماه دسامبر شرکت کنید ، از یک رقابت سخت عبور کنید و در آزمون برنده شوید. همچنین برای اینکه یک وکیل به عنوان عدالت اساسی دادگستری شناخته شود ، پس از گذراندن آزمون وکالت ، باید تحقیقات لازم را انجام دهد ، از جمله مواردی مانند آزمایش های غیر دارویی و الکل که توسط پزشکی قانونی انجام می شود. امتحان کنندگان گرفتن. علاوه بر این ، آنها باید گواهی سوابق کیفری و غیره را از سازمانهای امنیتی اخذ و ارائه دهند.

پس از همه این موفقیت ها و موفقیت ها ، شخص عنوان وکیل دادگستری را به دست می آورد. برای اینکه در یک دادگستری وکالت شوید ، به عنوان یک وکیل دادگستری ، شما باید حدود دو سال تحت صلاحیت یک وکیل با تجربه کافی داشته باشید و به عنوان یک وکیل ناظر شناخته شوید تا با حضور در این زمینه ، تجربه و فعالیت در حوزه حقوق را بدست آورید. دانشکده حقوق. جلسات شنوایی در رشته های مختلف مانند جنایی ، حقوقی ، خانوادگی ، کودکان و غیره می آموزید که چگونه تنظیم و تهیه گزارش های کتبی از جلسات شنیداری را یاد بگیرید ، همچنین در یکسری جلسات آموزشی که هفته ای یکبار با هفته های مختلف برگزار می شود با موضوعات مختلفی از طرف کانون وکلا. به شرکت. کار دیگری که باید انجام شود شرکت در آزمون است که کانون وکلا از ICDL دریافت می کند و باید این آزمون را پشت سر بگذارد.

قدم بعدی برای تبدیل شدن به یک وکیل پایه یک دادگستری این است که اگر کارآموز در کلیه مراحل و آزمون های ذکر شده کاملاً آموزش دیده و موفق باشد ، کمیسیون کارآموز پرونده پرونده کارآموز را ارزیابی می کند. و یک معاینه کامل انجام می دهد و اگر پرونده نواقصی نداشته باشد ، به کارآموز اجازه داده می شود تا قانون را اجرا کند و باید در جلسه محاکمه ای به نام توبرود شرکت کند که سالانه چندین بار توسط کانون وکلا برگزار می شود. این آزمون شامل دو مرحله کتبی و شفاهی است که اگر شخصی در هر دوی آنها امتیاز کسب کند ، کانون وکلا به او اجازه می دهد که در مراسم تحلیف شرکت کند. پس از افتتاح دوره کارآموزی وکالت ، وی سوگند یاد کرد که رسماً عنوان وکالت را در وکالت دریافت کند.

در کدام موارد وکالت مستقر در یک دستگاه قضایی وکالت ندارد؟
وکیل پایه یک دادگستری حق حضور و حضور در کلیه دادگاههای حقوقی را دارد ، اما استثنایی از همه موارد وجود دارد که در شرایط خاص طبق قانون ممکن است وکیل پایه یک دادگستری اختیار نداشته باشد. وکیل یا محدود شود. موارد زیر برخی از مهمترین دلایلی است که باعث می شود وکیل دادگستری نتواند پرونده را انجام دهد.

مطابق تبصره ماده 5 قانون آیین دادرسی کیفری ، 1/8/8 ، در صورت اتهام شخص یکی از جرایم سازمان یافته ، جرایم علیه امنیت ملی یا خارجی کشور ، سرقت ، مواد مخدر و جرایم روانی یا همان جرائم مربوط به بندهای (الف) ، (ب) و (ج) ماده 5 آیین دادرسی کیفری باید پس از شروع مشاهده به مدت یك هفته بدون امكان ملاقات با وكیل اصلی دادگاه محقق شود. در بالا ، این یادداشت فقط برای چند ادعای خاص برای مدت مشخصی مقرر می کند ، پس از آن دوره ، یک وکالت با صلاحیت دادگاه دادگستری این فرصت را دارد که پرونده را بدون محدودیت به دادگاه معرفی کند.
هنگامی که وکیل دادگستری یا همسر وکالت رابطه درجه ای یا علی با دادستان ، دادستان ، دادرس یا بازپرس تا درجه سوم داشته باشند ، وی حق نخواهد داشت ، مستقیم یا از طریق واسطه در دادگاه ، به گفت: دادستان ، بازپرس یا دادستان. پذیرفتن.
مطابق ماده 2 قانون قانون 1/8/12 ، وكیل دادگاه عمومی عدالت حق ندارد كه در مورد موضوعی كه قبلاً از طریق قضایی یا داوری ابراز كرده ، نظر كتبی داشته باشد.
مطابق ماده 2 قانون قانون 1/3/18 ، وكیل دادگاههای عمومی دادگستری پس از استعفا یا اخراج از موكل خود یا اخراج یا موكول شدن وی قادر به نمایندگی دادخواه یا شخص ثالث نخواهد بود. وکالت وی به هر دلیلی پرونده را برعهده مشتری قبلی یا نماینده قانونی وی قرار دهید و دادگاهها نباید در این پرونده از وكیل وی دعوی كنند.
مطابق ماده 2 قانون آیین دادرسی کیفری ، 1/8/7 در جرایم علیه امنیت کشور یا در مواردی که سوابق و اسناد و اطلاعات مربوط به آن مخفی است و سازمان قضایی نیروهای مسلح صلاحیت آن را دارد. تحقیق کنید ، از یک وکیل پایه ای که توسط رئیس قوه قضائیه تأیید شده است ، انتخاب کنید.
مطابق قسمت 2 ماده 5 قانون آیین دادرسی کیفری ، 1/8/8 در مواردی مانند جرایم علیه امنیت داخلی یا خارجی یا جرم سازمان یافته قابل مجازات طبق ماده 5 قانون آیین دادرسی کیفری (در مرحله تحقیقات مقدماتی)

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)