سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل دادگستری در امور بانکی

ممکن است شما مشکل حقوقی بانکی داشته باشید و به یک وکیل متخصص در امور بانکی احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور بانکی فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین خاص بانکی هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل بانکی
وکیل بانکی

وکیل بانکی
دعاوی بانکی ، به دلیل پیچیدگی قوانین و مقررات و آئین نامه ها و آئین نامه های بانک مرکزی و شورای عالی پول و اعتبار ، عدم اطلاع اشخاص حقیقی و بویژه اشخاص حقوقی رویه بانکی و دستورالعمل های مربوطه ، قراردادهای بانکی یکجانبه است. ، اضطراب و ناامیدی از معاملات بانکی ، سستی بیش از حد برخی از بانکها ، بزهکاری و بزهکاری بیش از حد و شدید در کنار قانون مبهم و مبهم بانکداری ، عدم شفافیت در روابط حقوقی و پیمانکاری بانک ها. ، رشد روزافزون موسسات اعتباری و مالی و تعاونی ها ، گرچه آیین نامه ها و مقررات بانک مرکزی مجاز نیست و عدم رعایت حقوق مشتری ، تا آنجا که به عنوان مقررات بانکی مربوط می شود ، افراد را به سمت مسائل قانونی و بانکی سوق داده است که احتمالاً خسارات قابل توجهی متحمل شده و به بانک ها و مؤسسات مالی خسارت وارد کنید. و

موضوعات اصلی دعاوی بانکی  و دادخواهی می تواند تهیه وام و وام مسکن به صورت ورشکستگی مضاربه ، مشارکت مدنی ، دزدگیر ، فروش اقساطی و غیره باشد که به دلیل شرایط بی شماری که بانک در پایان روز تحمیل کرده است مشتریان بانک قادر به پرداخت اصل تسهیلات جالب و غیرانتفاعی آن نیستند و وثیقه آنها از طریق ورشکستگی و عملیات اجرای دادگاه به نفع بانک ضبط می شود.

اشکالات در محاسبه مقدار خسارت تأخیر و بهره سایر مطالبات بانکی است.

و همچنین خطاها و حذفیات در ثبت نام و امور متعاقب آن نظیر نظریه ارزش گذاری خبره ، اطلاع رسانی یا عدم افشای نظریه ارزش گذاری خبره ، مزایده ها و مواردی از این دست که ممکن است باعث تضعیف حقوق عامه برای به دست آوردن شود. مشاوره حقوقی بانکی و استفاده از تجربیات وکالت در امور بانکی می تواند کمک شایانی کند ، از بدست آوردن دادخواست موقت از دادگاه برای محاکمه دادخواست و تشریفات آن و روند اجرای احکام ، بسیاری از امور ناخواسته جلوگیری می شود.

اعتبار اعتباری با بانکها ، ضمانت نامه بانکی ، دادخواست ارزی و دادخواستهای پیچیده بانکی نیز از جمله پرونده های مهم دادرسی بانکی است که در موسسه حقوقی به آنها پرداخته شده است.

در موارد مختلف ، اشخاص بویژه توسعه دهندگان املاک و مستغلات وامها و آپارتمانهای مسکن را در بانک خرید و فروش کرده و پرونده های ورشکستگی را در دادگاه ها تسهیل کرده اند.

بدیهی است که نحوه طرح دعوی در دادخواست ورشکستگی و دفاع از دادخواست ورشکستگی مستلزم داشتن تخصص و دانش در مورد قانون بانکی و درک کامل از قوانین و مقررات آئین نامه ای است که برای یک وکیل حائز اهمیت است. و یک وکیل متخصص در دادخواست بانکی.

وکلای بانکی در دادخواستهای مؤسسه حقوقی بین المللی حامی ، تشکیل دادخواست علیه برخی از بانکها براساس مطالبات ناعادلانه و دفاع از حقوق افراد ، بازرگانان و صنعتگران و تولید کنندگان در بانکها و ثبت نامها و تشکیل پرونده های شکایت از طریق بانکها از طریق دستگاههای نظارتی مانند ماده 90 مجلس ، دفتر حسابرسی دولتی ، دفتر حساب های ملی ، بانک مرکزی پیشگام و آماده ارائه خدمات بانکی تخصصی بانکی بوده است.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)